Kyle O'Ray jelentkezése a Fix&Drive-hoz (Amiyah Vermillion beajánlásával) [Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Barnabás-nak szólíthattok, 17 éves vagyok.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezeúl?
~ Jelenleg 71726 percem van, 2018 óta játszok aktívan. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/LGw4qvP (Multiacc 2 órás ban volt, Tamási-val le lett tárgyalva, új gépem lett) ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi 3-4 órát, hétvégén ennél jóval többet. Tudnám teljesíteni.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Barna vagyok 17 éves, egy kis faluban élek Békés megyében, sokat tanulok, sportolok, de nem utolsó sorban sok időt szánok a szerverre is. Jelenleg Szakközépben tanulok, 4-es tanuló vagyok. Az elvárásoknak úgy érzem megfelelek, kedves, barátságos és tisztelet tudó másokkal szemben. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Kyle O'Ray ~


Születési helye, ideje:
~ 1985 Január 5, Los Santos korház. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Főiskola, gépjárműépítő-szerelő. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Régóta szerettem volna csatlakozni a Fix&Drive szervízhez viszont magán munkák töltötték be a hétköznapjaimat mind addig, amíg úgy döntöttem fel mondok az akkori cégemtől, és keresek egy új munkahelyet amihez passzol a végzettségem és amihez jobban értek mint az előző munkahelyeimen, viszont fontosnak tartom kiemelni 2020 Júniustól 2021 Januárig a NAV-nál a Hadnagy rangom ahol nagyon sokat tanultam Amiyah kisasszony-tol és nagyon sokat köszönhetek neki, ő mostmár mint tudjuk Fix&Drive szerelő. Úgy érzem, hogy készen állok csapatban dolgozni és készen állok arra, hogy magamat és a társaimat is segítsem a fejlődésben. Véleményem szerint mindenem meg van ahhoz, hogy az elvárás-nak megfelelően teljesítsek a szervizben és a csapatmunkában, ha valakinek segítségre van szüksége nyugodtan fordulhat hozzám mert ki állok a másik mellet ha úgy látom, hogy neki van igaza így a társaimat segítve, de persze ha valamiben nekem van igazam amellet is erőssen ki állok. Úgy érzem a fizikai munkára is készen állok ha szerelésre és terhelésre kerül a sor. Szeretnék élni azzal a lehetőséggel, hogy felvétel van a szervízbe és azért is szeretnék csatlakozni, hogy ki használjam a lehetőséget. A munkában nagyon aktív vagyok és az eddigi munkahelyeimen is a legjobban teljesítettem mind pénzügyileg és mind a munkában. Összefoglalva készen állok arra, hogy egy nagyszerű munkahelyen kezdjem meg a jövőm amire már rég vágytam. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ https://imgur.com/a/QdL1UtT ~


Aláírás:


Kyle O'Ray

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: JackiV2

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.