Kyle Konstandin jelentkezési lapja az NNI-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Deac

Money is the solution.
2023. 03. 25.
65
39
www.twitch.tv
V4 karakter
Kyle Konstandin
LV karakter
Deacon Kenneth

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 17
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2023.06.23.-a óta, (LV-n kezdtem) V4 2023.08.29, több mint egy éve.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Teljesen jogos, szemét dolog volt részemről.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
-
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 273617.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Aláírasomban ez látható.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- -.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Első sorban, érdekel mennyire van realitás alapja. Érdekel hogy valóban olyan események zajlanak-e a frakcióban, mint amikről hallottam/láttam. Nagyon érdekel, és kiváncsi vagyok a közösségre.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- hétköznap 4 óra, ha otthon vagyok ez akár 8 simán. Hétvégén úgyszintén 8..
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Kyle Konstandin.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- - San Fierro, Spider St. 12, +38-76-804-7900, kylkons@seemail.com - Email cím
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- OMSZ-nél voltam, mentőszakápoló beosztásban. Egy hónapot voltam, családi okok miatt hagytam ott.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Elsősorban szeretném a más városokban megszerzett nyomozói tudásomat itt hasznosítani. Erősíteni ezt a csapatot, úgy vélem hasznos tagja lennék, illetve kivenném a részemet a munkámból. Voltam már rendőr, utána pedig nyomozó. Kiválóan helyt álltam. Így most arra vitt a lélek, hogy én, szerény és egyben bátor személyiségemmel és tudásommal megírjam ezt a lapot önökhőz!
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Egyértelműen a nyomozás, legyen ez egy kisebb maffia, banda, vagy szimplán csak egy gyanúsan viselkedő alak felkutatása. A különböző osztályok besegíthetnek a társszerveknek.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Mint fentebb leírtam, van már tapasztalatom, illetve könnyen tanulók, hamar barátkozok. Gyors helyzet, -és megoldó képességel rendelkezem, hatékonyan végzem a munkám. Talán ami negatívum lenne az nem más mint az hogy, nem szeretem ha nagyképűsködnek. De ebben a közösségben én kizártnak tartom.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Azonnal szolnék rádión, értesíteném az elérhető egységeket, tagokat. Eközben biztonságos helyre megyünk, rádióba átadom az információkat, hol vagyunk, hányan vannak, esetlegesen fegyveresek-e stb. Az elkövetöket parancs után elfognánk, majd folytatjuk a "protokol" szerint..


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Kyle Konstandin.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: dani_1 és Lubo

Zozi.

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
407
523
26
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Flavio Nieves r. vezérőrnagy!
((Személyes megjegyzés: Rendvédelmi tapasztalat hiánya.))
 
  • Imádom
Reactions: Deac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.