Kyle Holmes jelentkezése Moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kyle.

frère
2019. 01. 10.
2 468
9 006
21
LV karakter
Kieran Benson
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

IG Neved

- Kyle Holmes -


Mióta használod a TeamSpeaket?

- Hát elég rég óta olyan 2,5 éve használom körülbelül. -


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

- Hogyha én fent vagyok a játékban akkor általában TeamSpeak-en is fent vagyok. Szóval elég sokat tudnék szánni a feladatomra. -


Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?

- Hétköznap: 3-4 óra és hétvégén: 7-8 óra szoktam a TeamSpeak-en fent tölteni. -


Miért válasszunk be téged a csapatban?

- Elég sok helyen voltam TeamSpeak3 moderátor így ezáltal tudnám ezt a feladatot teljesíteni. Aktív játékosnak érzem magam. Csapatban maximálisan tudok dolgozni és nagyon gyorsan betudok illeszkedni a csapatba. Nem szoktam ilyen dolgokat félvállról venni, nem hülyéskedem el. Próbálok mindig helyesen dönteni. Mindig a legtöbbet hozom ki magamból. -


Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?

- Igaziból az aktivitásommal úgy érzem, hogy elég sokat hozzátudnék tenni. Hogyha fent lennék a TeamSpeak3 szerveren akkor az egész időmet az ügyfélszolgálati szobában tölteném el. -


Miért szeretnél a csapathoz tartozni?

- Elég sokszor zargattam Gekko-t ezzel, hogy mikor lesz moderátor felvétel.. végre ez az idő is eljött, hogy felvétel van. Azonnal elkezdtem megírni a lapot, mivel úgy érzem, hogy ez egy összetartó csapat és nem is annyira megerőltető munka. Sok helyen voltam már moderátor és mindenhol tetszett és azért döntöttem úgy, hogy szeretnék a csapathoz tartozni. Remélem sikerrel járok. -


Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?

- Hát igaziból eltudnám neki magyarázni akár a TeamSpeak3 szabályzatot. Elmagyaráznám neki, hogy milyen segítséggel kihez/kikhez forduljon. Tudnék neki mutatni pluginokat, vagy esetleg segítőprogramot mint például az Overwolf. Megmondanám neki a Teamspeak3 alap beállításait avagy funkcióit. És a kérdéseire válaszolni persze. -


Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!

- Szerintem ezek a legfontosabb 3 teamspeak3 szabályzat:

- Más szerverek hirdetése ~ Legcsúnyább dolog szerintem, hogyha feljönnek a TS3-ra és elkezdik hírdetni a szerverüket.

- Mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos. Ezen felül tilos a lányokat zaklatni, piszkálni ~ Szerintem ez nem szép dolog, mivel vannak kisebb korúak is köztünk és lehet nekik még ez új lenne.

- Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása. ~ Személyi jogok megsértése miatt ez szerintem nagyon nem szép. -


Ismeretség a teamen belül

- Az Operátor Ferit ismerem és Pödrőt. -


Referenciáid

- Hát voltam 1 éve egy olyan szerveren ahol 200-an játszottak most ez a létszám már 60-ra csökkent. Leírni nem szeretném a szerver nevét. -


Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?

- Nyugodtan próbálom előszőr kezelni a dolgokat, elmondom neki többször, hogy akárhogy kéri nem tudok sajnos adni képfeltöltési engedélyt. Ha nem értette meg, akkor egy 45 perces bannal jutalmazom meg az illetőt. -


Mutasd be magad egy 5-10 mondatban

- Sziasztok, Szabinak hívnak a becenevem pedig Trenton, 2003.02.20.-án születtem. Jelenleg 10. osztályos tanuló vagyok (nem vagyok évvesztes). Hobbim nagyrészt a sport és azon belül űzöm a kézilabdát. Magyarországon Csongrád megyében élek azon belül pedig Szegeden. Szegeden járok Gimnáziumba és Sport tagozaton helyezkedem el. Testnevelés tanár és kézilabda edző szeretnék lenni a későbbiekben. Mivel a kézilabdában a csapatmunka nagyon fontos ezért úgy gondolom hogy a csapatmunkához való alkalmazkodás nem lenne nehéz számomra. Hobbim közé sorolható a gépezés is. MTA-ról egy pár szót szeretnék szólni: 2015 nyara óta játszom különböző RP szervereken. Ez idő alatt nagyon sok szervert megjártam így nagyon sok szerveren van tapasztalatom! Egyik barátom nem győzte mondogatni, hogy talált egy nagyon fasza játékot majd mondta, hogy olvassam el a szerver/játék szabályzatot mert ez nélkül nem lehet játszani. Majd miután megtanultam/nézegettem felmentünk a SeeMTA V3 szerverére és elég jól éreztük magunkat. See MTA LV szerverén elég nagyot teljesítettem mivel elértem júniusba egy 1-es Adminisztrátori rangot, viszont ez 2-3 hétig tartott majd kirúgtak egy kisebb baki miatt. Nagyjából ennyit kell tudni rólam! -


MARTONKA válasza:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: Alan

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
hali, a lap kinezete nem rossz csak az a baj mar lattam egy parszor (tudom miert :D de egy kis egyediseg johetne). A valaszokat bo mondatokba adtad, LVn ha admin voltal az egy + nalam. Eselyt kaphatnal bar az a + kisse - fele halad amiert elvettek de LV az LV ez V3 :D teorian vagyok en. a lenyeg hogy tamogatom /telo
 
Utoljára szerkesztve:

Kuti

ExOperátor - V3
2019. 01. 10.
145
584
26
Budapest 19. kerület
V4 karakter
Tye Foster
Szia! Szerintem ez egy átlag alatti jelentkezési lap lett, egy admin nem megkapni nehéz hanem megtartani, mi okból kifolyólag lett tőled elvéve?
Illetve mint látod lett tgf szerintem emiatt fölösleges volt heti rendszerességgel írni akár Gekkonak vagy másnak.
Engem nem győztél meg.
 

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Sajnáljuk, de a lapod nem nyerte el a tetszésünket, ezért elutasításra került. De ne csüggedj, lesz még lehetőséged jelentkezni legközelebb.​


 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.