Elfogadva Kyle Barrera - Turtle

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kweltik

Újonc
2022. 08. 06.
38
38
V4 karakter
Giovanni Mancuso
LV karakter
Kyle Barrera
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Kyle Barrera

A ban időpontja:
2024.08.13.

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Turtle

A ban oka:
Keress fel TS-en

Amiért szeretnéd az unbant:
Megjegyzésben mindent leírok.

Megjegyzés:
Sziasztok!
A tegnapi nap folyamán (08.12.) felmentem a szerverre játszani nagyjából 1 órát és mielőtt leléptem volna, elmentem AFK-olni, ezt követően amikor visszaértem akkor az fogadott, hogy ki lettem bannolva Turtle által azzal az indokkal, hogy RP Folytatásával keressem fel őt, már itt nem értettem, hogy mit követtem el, hiszen amikor elmentem a gépemtől én nem voltam benne semmilyen RP-ben, hiszen még csak pár napja regisztráltam a szerverre. Ettől eltekintve felkerestem Turtlet, és megkérdeztem, hogy mi volt, mi miatt lettem bannolva, és elmondta, hogy köröztek engem a rendőrök és miközbe AFK voltam ők engem el akartak kapni, ezzel nem is lett volna bajom, mondtam neki, hogy sajnos a munkám illetve magánéletem miatt nem látom előre, hogy én mikor tudnék online lenni legközelebb, ezért ő felajánlotta azt, hogy unbannol, és az első dolgom az legyen, hogy menjen a rendőrségre és menjen végbe ez az RP, amiről igazából nem is tudtam, de ettől tényleg eltudok tekinteni ebben a sztoriban. A mai nap próbáltam felmenni, hogy végbevigyem ezt az ígéretemet, hiszen minél hamarabb megakartam csinálni, ha már felajánlotta nekem ezt Turtle, de a mai nap egy olyan ban fogadott engem, hogy keressem fel TS-en. Egyszerűen nem nagyon értem, hogy mi folyik itt, ismét felkerestem és nem kaptam rá semmilyen választ, csak hogy ezt TS-en lehet csak megbeszélni.
Mivel sajnos nem adottak a körülmények számomra, hogy szeptemberig én feltudjak menni beszélgetni TS-re (se fejhallgató, se mikrofon), ezért arra szeretnélek kérni, hogy írásba foglald össze, hogy mi miatt kaptam ezt a szankciót, és ha nem követtem el semmilyen súlyos dolgot, milyen feltételek közt tudnék ismét a szerveren játszani.
Köszönöm neked előre is, sajnálom hogy még külön posztot csinálok erre, de tényleg szeretnék erre választ kapni TS beszélgetés nélkül, hiszen bízok benne, hogy megosztod ezeket az információkat velem írásban is.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.