Kydd ötlete

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 489
LV karakter
sean.fraser
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Sean Kydd >

Ötleted:
< • Tilos az élet feltöltése lövöldözés közben, vagy közvetlen után! (15 perc) - Heal kártya is beletartozzon, tegnap történt egy olyan, hogy a srác animba van erre felszedi magát heal kártyával, és elkezd lövöldözni. V3 - szabálypont: -Tilos az élet feltöltése lövöldözés, üldözés közben, vagy közvetlen után! ↳(Lövöldözés, üldözés közben a vitamin, gyógyszer és heal kártya használata tilos.) [CENTER][SIZE=5][SIZE=5]>


Megjegyzés:
< Nincs. >
 
Utoljára szerkesztve:

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Pont most történt Pasa, nézd meg a panaszkönyveket, egyébként tudom támogatni.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Hallottam mi történt, valóban kellemetlen lehetett a részetekről.
Remélem rábólintanak az ötletedre, támogatom!
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
tegnap történt egy olyan, hogy a srác animba van erre felszedi magát heal kártyával, és elkezd lövöldözni.
Ha heal kártyát használsz, el kell hagynod a helyszínt azon nyomban. Ugyanabba az RP szituációba már nem szabad visszamenni.
Ez most is él, ha nem is szerverszabályzat szintjén.

 
B

Bodo

Ha heal kártyát használsz, el kell hagynod a helyszínt azon nyomban. Ugyanabba az RP szituációba már nem szabad visszamenni.
Ez most is él, ha nem is szerverszabályzat szintjén.
Heal kártyára ez a szabály akkor érvényesül, ha teljesen meghaltál, arra, hogy használhatod lövöldözésben, illetve animból való felszedésnél egyáltalán nem. Ha realisztikusan nézzük, és azt akarjuk, hogy a heal kártyát többet vegyék, mint most, akkor az animból való felszedést is bele kéne írni a szabályzatba. Hisz hamár valamit megveszel PPért, akkor miért ne használhatod RP, illetve lövöldözés közben.
 

Ezioo

Újonc
2021. 01. 10.
73
61
22
Sárospatak
V2 karakter
Ezio Carrozzi
Ugyan ez volt velem is pár napja.
Akasztottam volna le a fegyót a hátáról,felszedi magát,majd fejbelőtt hármunkat.
Admin csak annyit mondott,hogy animból felszedheti magát.
Támogatom.
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Maga az ötlet nem lene rossz, viszont én kicsit máshogy képzelem el. Véleményem szerint az animból való felszedést kéne megtiltani. Ha teljesen betiltanák darák közbeni használatát a heal kártyának akkor teljesen elveszítené az értelmét, mert ha úgysem olyan sürgős a dolog akkor el tudsz gurulni korházhoz.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Hát ez elég megosztó dolog... Az átlag playernek erre az a reakciója (jogosan) hogy nem fair, animba lövöd és amikor nem számítasz rá akkor felkel és meghalsz, ezzel jogtalanul kerültél hátrányba. Viszont másik oldalról nézve aki fizet magának egy Prémium funkciót, akkor akármennyire is fáj a legtöbb embernek, valamit kapnia kell a pénzéért.

Ha animból felkelhet és lőhet tovább, viszont ha meghal és úgy szedi fel magát akkor el kell hagynia a helyszínt, akkor ez a legkiegyensúlyozottabb megoldás ami lehetséges. Részben pay to win, de ha meg kell várnia az illetőnek a 20 perces anim időt és utána szedheti csak fel magát, akkor meg panaszkodhat hogy nam azt kapta a pénzéért ami le van írva, és idővel senki se venne pl heal kártyát mert useless.
 
  • Tetszik
Reactions: Jhnny és YAMI

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nem vagyok részese ilyen dolgoknak a szerveren, de kívülről nézve, szerintem ha használja a kártyát amit megvett pénzért akkor ezzel legyen annyi előnye, hogy azt az időt nem kell levárnia (anim idő , halálidő) Szerintem ez bőven elég lenne a kártyából származó előnynek. Vagy ha mondjuk megfelelő elő rpvel készít magának olyan dolgokat amellyel magának tudja stabilizálni az állapotát akkor mondjuk fedezékbe vonul és megfelelő rp után elnyomja a kártyát, még mielőtt animba esne és akkor még szerintem reális is lenne a dolog.
Az pedig, hogy benyomja a kártyát felkel és lelövi azokat akik épp rp sorokat írnak, hogy elveszik tőle a fegyvert és társai az pedig szerintem nevetséges, ennyi erővel ha kihívnak rá mentőst, akkor ha épp a mentős ellátta, stabilizálta az állapotát akkor is felpattanhat és lelőhet mindenkit. Lehet csak én gondolom alapvetőnek, hogy ezért adminnak szankcionálni kellene.
Szedje fel magát kártyával és távozzon el az rp helyszínéről.
 
  • Tetszik
Reactions: Malloy

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Ötlet felírva, admin/leader meetingen áttárgyalásra fog kerülni, a fejleményekről éresülni fogtok.
Helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi és Huskys