Kyan Marquis jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mln

Barangoló
Támogató
2020. 08. 18.
111
107
Nagykanizsa
V4 karakter
Orsos Milan
LV karakter
Russel Marquis
V2 karakter
Hideo Suzuki
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ Szevasztok, Milán vagyok. A szerveren egész sokat játszok, bár az elmúlt 2-3 hét nem ezt mutatja egyéb dolgok végett, de ez már változás alatt van és változni is fog. 15 éves vagyok, a szerveren 2019.10.28.-a óta játszom, másik See szervereken 2018 közepe óta, viszont azóta már csak itt játszom. Általában a gép előtt tengetem napjaimat, de sokszor megesik, hogy elmegyek egyet motorozni, vagy csak kiruccanok egyet barátaimmal valahova a városba. Középiskolás vagyok, így érthető indok, ha néha 1-1 napot nem vagyok fent a szerveren, mivel több dolgozatra is készülnöm kell, de emellett mindig próbálom tartani az aktivitást, hiszen egy frakcióba tartozom, ahol kell az aktivitás. Fontos, hogy képes vagyok csapatban dolgozni, emellett mindig megtartom a szavam. ]

Mióta játszol a szerveren?

[ 2019.10.28.-án kezdtem. ]

Eddigi elért dolgok:

[ Az évek során sok-sok RP élményben volt részem, s gazdagodtam tudásban, hogy minél jobb RP-ket tudjak lefolytatni. Emellé besorolható a vagyonom is, mely valóban nem nagy, de nem is mondhatom, hogy nincs. A szerverem sosem a vagyonért játszottam, most is azért játszok, hogy ne unatkozzak, és tudjak jókat RP-zni, erre tökéletes például az NNI, ahol most is tartózkodom. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Mivel láttam, hogy mostanában gyarapszik eléggé a szerver, s egyre több új játékos van, és annál kevesebb adminsegéd / admin, ezért gondoltam, hogy jelentkezek, annak érdekében, hogy segítsem az új játékosokat és megkönnyítsem a mostani adminsegédeket / adminokat. ]

Miért téged válasszunk?

[ Mint ahogy azt fentebb említettem, képes vagyok csapatban dolgozni és segítőkész vagyok. Aktivitásom adott, bár olykor csökken kisebb időkre, de hamar bepótlom. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ Hétvégente / szünetekben 4, akár 5 óra, hétköznaponta 3, de akár 4 is. ]

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

[ Természetesen először szólok neki, s utána elmagyarázom neki, hogy mi az az IC, OOC és miért keverte. [ IC -> In Character (Karakteren belüli történések, például a karakterünk mond / cselekszik valamit); OOC -> Out of Character (Karakteren kívüli történések, például egy karakterhez nem tartozó beszélgetés, akár egy IRL beszélgetés, mely nem tartozik az IC-hez.)], ha továbbra is folytatja (tehát direkt csinálja), akkor értesítek egy adminisztrátort. ]

Mutass be egy általad választott munkát a szerveren és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

[ Az általam választott munka a bányászat lesz:
- Először a kiválasztott munkánkat fel kell venni a városházán található munkaközvetítőtől
- Ezután szükségünk lesz egy csákányra, melyet a hobbi boltban vagy a bánya előtti bódéban található NPC-től tudunk beszerezni
- Ha megvagyunk mindezekkel, akkor el kell jutnunk a bányába, ami Angel Pine mellett, Mount Chilliad aljában találhatunk
- Ha megérkeztünk egy hatalmas 'CP marker' (azaz jelző) fogad minket, ahol megkérdezi a rendszer, hogy melyik járművet akarjuk felvenni, itt a 'Walton' nevű járművet válasszuk
- Miután megkaptuk a járművet menjünk be a bányába, majd keressünk egy hatalmas követ, s parkoljunk le mellé járművünkkel, s vegyük elő csákányunkat.
- Ha eddig mindent jól csináltunk elkezdhetjük kibányászni a köveket, a bányászás állapotát a képernyő alján láthatjuk.
- Miután végeztünk a kő kibányászásával, megkapjuk a kezünkbe a követ, s azt fel kell raknuk a Waltonunk platójára, ehhez szimplán sétáljunk a hátuljához a járműnek.
- Ezután folytathatjuk a további kövek kibányászását, a Waltonra maximum 8 darab kő fér fel.
- Ha felpakoltuk mind a 8 követ el kell szállítanunk a kőleadóba, amely San Fierro-ban található, a térképünk jelzi egy kis jelöléssel, hogy merre van.
- Ha odértünk szimplán hajtsunk bele az ottani markerbe, s a mágneses daru automatikusan leveszi az összeset, és megkapjuk a pénzünket.
- Tovább lehet folytatni a bányásást, de ha úgy döntöttünk, hogy elég lesz, akkro szimplán vigyük vissza a bánya elé, s álljunk bele a markerbe és a rendszer el is veszi a járművünket.

Azért választottam ezt a munkát, mivel annó én is ezzel kezdtem és akkoriban ez a munka érte meg a legjobban. Mai napig ajánlom másoknak, de a kamionozás is eléggé megérős meló. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[ 1. Városháza - Ez a hely azért fontos, mivel itt található a munkaközvetítő, a személyi iratos és itt lehet bejelenteni házainkat / garazsainkat.
2. SCCS és Fix & Drive - Mindkét szerelőtelep elég fontos szerepet játszik a szerveren, hisz itt tudjuk megjavíttatni törött járműveinket.
3. Benzinkutak - A benzinkutak is fontosak, hisz járműveinket itt tudjuk megtankolni üzemanyaggal, amely úgyszintén kihagyhatatlan. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Ha egy kisebb kérdés, melyhez elég egy rövidebb válasz, akkor amint tudok válaszolok, de ha nagyobb, akkor megpróbálok mihamarabb válaszolni neki, de persze csak úgy, hogy az RP-t ne zavarja meg. Ha tudom minél hamarabb véget vetek annak az RP-nek, hogy minél részletesebb választ tudjak adni. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ Informálok egy adminisztrátort, ha viszont nincs fent egy sem, akkor mihamarabb lefotózom, s továbbítom PK-ra vagy elküldöm egy adminnak, amint tudom. ]

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

[ Jelzem egy adminisztrátornak, viszont ha nincs fent egy sem, akkor panaszkönyvet nyitok. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ Eddig még nem voltam Admin jailben, mindig törekszem a szabályok betartására.
https://imgur.com/gallery/hEw0lww ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ Soha nem voltam kitiltva.
https://imgur.com/gallery/hEw0lww ]
 

kaszabka

Újonc
Támogató
2020. 08. 17.
57
64
tatabánya
V4 karakter
Carlos Loans
LV karakter
-
V2 karakter
Maya Ethan
Szia! Nagyon szépen összeszedett lap lett. Támogatom a felvételedet!
 
  • Imádom
Reactions: mln

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: mln
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.