Kyan Marquis ( helyette ) ---> @Smoky #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
P

Purkalt_Levente

v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Kyan Marquis

Panaszolt fél admin neve:
Smoky

Panasz pontos megfogalmazása:
Nem megfelelő ügyintézés; A szituáció a következő: Binconál belénk kötött 2 ember, ezután ököllel megtámadtak minket, majd egy kis box után én fegyvert rántottam, s arra a személyre, aki engem támadott leadtam egy figyelmeztető lövést, hogy álljon már le. Ezután a másik emberünk fegyvert rántott, elkezdett a barátomra lövöldözni. Én őt animig lőttem, majd visszafordult a másikhoz, akivel boxoltam, s belé lőttem párat még, barátommal együtt, s a dupla glock dupla lövése végett megöltem akaratlanul. Ezután adminügyet rendeztek, ahol egymaráztam az egészet, de Smoky folyton csak azzal jött hogy beszólogatásból nem lesz gyilkosság, holott a verekedésből alakult ki, nem pedig abból hogy beszóltak nekünk. Később Smoky azzal jött, hogy "véletlen DM is DM", ami teljes mértékben igaz, de ha dupla glock második lövése 30 méterről a nagy szórással fejbe találta az nem az én hibám. Én animig akartam menni és CSAK a hasát céloztam, nem pedig a fejét. A log az RP-ről itt található: https://pastebin.com/gKybzKWJ

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Nincs, szerintem jogtalan volt a szankció.
 
  • Hűha
Reactions: Keep.

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!

Szerintem nem elég indok ölésre az, hogy veszekedtetek. És te egy olyan embert lőttél le akinél fegyver sem volt így nem érezhetted magad életveszélyben ezért osztottam neked DM miatt a szankciót.
• DM: DeathMatch - Ok nélküli ölés.
Példa: Az utcán valakit, véletlenszerűen megölsz, esetleg olyan indokból, amiért a valóságban sem tennéd, pl.: ellopják a kocsid, szóváltásba keveredsz.


Várom a bírálatot.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panasz jogtalan.​
Szóváltásból kezdődő verekedéseket, meg hasonló dolgokat nem rendezheted le azzal hogy megölöd. Az ilyesfajta konfliktusok maximum animba ütéssel zárhatók le, és semmiképpen sem ölhető meg az, aki még csak nem is rántott fegyvert hozzátok hasonlóan. Valamint az a védekezés, hogy a glock 2x lőtt és ez miatt ölted meg az illetőt nem fogadható el, te használtad a fegyvert, így te vállalsz felelősséget is a lövés(ek)re.

A büntetés jogosan lett kiosztva, Smoky nem hibázott az ügy kapcsán.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.