Kunu Roland x Kiki [HELYETTE] #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Support bácsi

nem vagyok szemtelen csak egy kicsit kecsapos
2020. 03. 30.
105
472
V2 karakter
firma sandor
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Kunu Roland

Panaszolt fél admin neve:
Kiki

Panasz pontos megfogalmazása:
Döntésképtelenség, adminisztrátori feladatra nem alkalmasság, helytelen ügyintézés, jogtalan szankció kiszabása.
A mai napon palominoban történt egy lövöldözés, a társaim segítségkérésére mentem. A Leyni Baskhim kihívta Kikit, miszerint én DM-eltem,
a bizonyítéknál mellékelt videót továbbította felé. Magyarázat a videóra: Először is, valóban észrevehettem volna a tekest a tetőn, viszont egy lövöldözésben nem a tetőt fogom nézni, hanem azt akit abban a pillanatban megakarok ölni.
Feltett kezekkel sétáltam a rendőr/navos felé aki a ház mellett volt,
így elkerülve azt hogy megöljön, miután nem rám nézett én oldalba támadtam. A rendőr/navos miután meghalt megláttam a tekest a háztetőn, akit le is lőttem.
Mint utólag kiderült, a tekes felkártyázta magát a lövöldözésnél. Az első kérdésem az volt, hogy én ezt honnan tudjam?
Erre jött is a válasz, hogy láthattam volna az angyalt. Igen láthattam volna az angyalt, viszont a lövöldözés közepén nem fogok
megállni azt nézegetni, hogy ki van és kin nincs angyal, főleg úgy hogy a PD fele angyallal jön lövöldözni.
Illetve mivel az lenne tudtommal heal kártya után a kötelesség, hogy elmegy a helyszínről erre nem is gondoltam, hogy ő felszedte magát mivel csak úgy állt a tetőn.
(+ nem a lövöldözés kellős közepén kell pmelgetni egy adminnak)
Az adminügyintézés kezdete 15:39 volt a jailt pedig 16:28-kor kaptam. Kétlem, hogy egy kétszemélyes ügyintézés ennyi időt kellene hogy igénybe vegyen.
Kiki az ügyintézés közben adminchaten kérdezősködött (ezt onnan tudom, hogy egyszer véletlen OOC-ra írta be), illetve folyamatosan levolt tabozva (gondolom tsen is kérdezett).
Nincs azzal bajom, hogy biztosra megy és megkérdezi de egy hármas adminnak szerintem ezt magától is tudnia kéne és nem egy közel egy órás adminügyet kell generálni, egy pitiáner ügy miatt.
A tekesnek végig az volt a szándéka, hogy én jailt kapjak, minden apróságban a hibát látta.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Na itt vagyok
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Sziasztok, várom @KikiV2 válaszát. + Egyikőtök csatolja kérlek a teljes adminügy logjait és megvizsgálom az ügyet.
 
  • Tetszik
Reactions: DaveV4

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Szép estét kivánok!
Nos kezdjük ott,hogy mikor kezdődött az adminügy egyszerre 6 fél kezdte teletömni az OOC chatet,amiatt elgeteltelek titeket.
Nyilván valóan abba egyet értek,hogy nem volt célszerü elhúzni az ügyet ezt bevallom.
Illetve igen kikérdeztem TS-en más admin társamat,hiszen nem voltam teljesen biztos ebben az ügyben.
Az elején felvetettem azt,hogy ilyen esetek előfordulnak RP szituációkban,és ilyenkor mi szivesen felélesszük az adott illetőt,vagy akár arrébb geteljük.
Többször is meglestem a videót, és a több admintársam is mondta,hogy ez bizony DM.
Illetve amikor zártam az ügyet 2 mondat is elhangzott tőled,ami az admintársaim szerint szankcionálhattam volna amik az alábbaik:
[2022-11-12 16:24:24] [Output] : Kunu Roland: (( Na de akkor osszad és majd fórumon megvitatjuk )) (pk-val való fenyegetőzés)
[2022-11-12 16:28:16] [Output] : Kunu Roland: (( még jail parancshoz is segítséget kérsz ))
[2022-11-12 16:28:18] [Output] : Kunu Roland: (( vagy mizu ))
[2022-11-12 16:28:28] [Output] : Kunu Roland: (( hármas adminként elég döntésképtelen vagy )) (OOC minősités)


Ezek után várom a birálatot!
 

Support bácsi

nem vagyok szemtelen csak egy kicsit kecsapos
2020. 03. 30.
105
472
V2 karakter
firma sandor
Kunu Roland mondja: 1 óra ügyintézés után, ahol végig kiakartatok velem szúrni, igen kicsit felkaptam a vizet, amit nem kellett volna, ezért elnézést kérek. Viszont az OOC megnyilvánulásom semmit sem változtat az ügyön.
 
  • Tetszik
Reactions: rav

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Ki lőtte le először Leyni Bashkim-t? + A fentlevő adminok közül akárki küldje el kérek a két killogot amiben látszik az első és a healkártyázás utáni ölés is. Előre is köszi
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Kigyűjtöttem pár sort, ami azért hagy némi kívánni valót maga után mindegyik fél részéről. Először ezeket idézem.
[2022-11-12 15:41:07] [Output] : Kunu Roland: (( mondjátok mi fáj ))

[2022-11-12 16:14:12] [Output] : Kunu Roland: (( Nem tudsz döntéseket hozni hármas adminként? ))

[2022-11-12 16:28:54] [Output] : [Fogadott PM]: Kunu Roland (23): sírj miatta
[2022-11-12 15:42:10] [Output] : Zhu Yimu: (( hallod, szoljal ra kiki egy kicsit ))
[2022-11-12 15:42:13] [Output] : Zhu Yimu: (( mert lelovom ))

[2022-11-12 15:40:31] [Output] : Zhu Yimu: (( Nem getel sehova ))
Függetlenül attól, hogy az admin milyen módon intéz ügyet számodra - kötelezően be kell tartanod a szabályzatban kért tiszteletet felé. Nem csak az adminok, hanem a többi játékos felé is meg kell ezt tenned.

Az ügynek a fő tárgyára térve pedig meghökkentőnek találom azt, hogy egyetlen egy ölésből amit egy /asegit paranccsal le lehetett volna rendezni, közel 1 órás ügyet csináltatok. Leyni (@BigWuki) egy szerveren játszol a többi társaddal együtt, és nem valamilyen adminügy szimulátorban, hogy ennyire rá akard erőltetni az akaratodat az adminra és a veled szemben álló játékosra, hogy kiszúrj velük.

Lévén annak, hogy nem vagyunk gondolatolvasók - az ügy megoldása egyszerűen annyi lett volna, hogy Kiki feléleszti Leynit, elviszi a közelből és Kunu-t pedig figyelmezteti, hogy nem kellett volna lelőnie a heal kártyázás után. Persze ha valamiből tényleg megállapítható lett volna, hogy kiszúrásból lőtt Kunu a heal kártyázó játékosra, abban az esetben jogos lett volna a büntetés. Azonban ez a csatolt videóból nem állapítható meg egyáltalán.

Röviden szólva a panasz jogos, ugyanakkor nem feledkezhetünk meg az ügy alatt képviselt stílusotokról sem. Természetesen ezekért most utólag meg fogjátok kapni a büntetést. A Kikire irányuló panasz további belsős részleteit pedig meg fogjuk beszélni.

[OfflineJail]: Pexy bebörtönözte Zhu Yimu-t 150 percre.
[OfflineJail]: Indok: Stílus [PK] #Balage

[OfflineJail]: Pexy bebörtönözte Kunu Roland-t 1 percre.
[OfflineJail]: Indok: Az előző jail jogtalan. #Balage

[OfflineJail]: Pexy bebörtönözte Kunu Roland-t 300 percre.
[OfflineJail]: Indok: Adminnal szembeni súlyos stílus, tiszteletlenség #Balage
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.