Kulcsokhoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Johhny

Újonc
2019. 02. 22.
37
10
V2 karakter
Nathan O'Divine
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Yodogawa Horasima >

Ötleted:
< Én szerény véleményem szerint nagyon hasznosnak találnám, ha az AZONOS ID-vel rendelkező kulcsokat(/jármű/kapu/lakás/garázs stb.) szétszedés után lehetne ismét stackelni. >

Megjegyzés:
< Ez szerintem főleg az FK leaderek feladatát könnyítené meg, mivel ha most vesszük az ARMY-t példaként, viszonylag gyakori a felvétel és a kirúgás, a kiosztott kapukulcsokat pedig egy darabig elpakoljuk széfbe, de így elég gyorsan betellenek, tehát célszerű lenne ha minden kulcsot egy sloton tárolhatnánk és nem kellene újra meg újra FA/SA segítségét kérni hogy egyből stackelve kapjunk kulcsokat amit ismét kiosztunk. >

Buba válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

abonyi.peter67

Barangoló
2019. 05. 09.
78
11
LV karakter
nincs
V2 karakter
Andre Newton
Támogatom!
thebenjamin válasza:
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.

Figyut osztottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Szintén támogatnám az ötletet, FK leaderek munkáját nagyban megkönnyítené, emellett annyi széf sem kellene a frakcióknak.
Viszont. Volt már erről egy topic, ezt ajánlom figyelmedbe, Tamási válaszával együtt.
[Katt!]
 
  • Tetszik
Reactions: dzsono

Johhny

Újonc
2019. 02. 22.
37
10
V2 karakter
Nathan O'Divine
Szintén támogatnám az ötletet, FK leaderek munkáját nagyban megkönnyítené, emellett annyi széf sem kellene a frakcióknak.
Viszont. Volt már erről egy topic, ezt ajánlom figyelmedbe, Tamási válaszával együtt.
[Katt!]
Nem egy új rendszer behozatalát vetettem fel ötletnek mint Blacksmith, hanem egy egysoros változást a script-ben, mely engedélyezné az azonos ID-jű kulcsok újrastackelését.
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ez nem arra kell hogy az inventorydba elférjél, hanem hogy a széfekbe ne foglaljon annyi helyet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.