Kulcs kérdés!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Adott egy cégem ahol van több személygépjármű és egy inti hozzá a tartozó garázs.
Én kifejezetten örülnék ha ilyen esetekben amikor van egy bejelentett cég ami több alkalmazottat foglalkoztat akkor lehetőség lenne igényelni több inti - garázskulcsot és gépjárműkulcsot.
Sajnos már többször előfordult, hogy "vicces kedvű" emberek bejönnek és TK-ra verik az autókat. (Mivel az én nevemen van a garázs így én tudnám zárni egyedül, de nyilván nem kivitelezhető, hogy ott álljak és hogy az alkalmazottak mikor jönnek-mennek.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 935
22 498
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Egyik /cég/ sem mutatott még be olyan eredményt szerintem akinek ezt a lehetőséget szivesen oda lehetett volna adni Eddig is működött,ezután is fog. (úgy,ahogy).
Aztán eladásra vagy totálos csődbe kerül a cég,aztán visszakobozni az összes kulcsot vagy ch2zni az egészet.. csak nagyobb nyűg lenne vele mint haszon.
 

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Jelenleg 3 vontatóval nyomjuk a bizniszt és több mint 3 hónapja.
Nem tudom 3 percnél tovább tarthat e changelock...
Player és cég vezetői oldalról eléggé bosszantó.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 935
22 498
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Nem hiába nem lehet egy házhoz,autóhoz több kulcs. Nem tudom miért lenne más az,ha valakinek van /cége/.
Ha 3 vontatód van,akkor ez nem olyan nyűg,mint leirod. Ha értelmes embert veszel fel akkor azzal úgy sem kell foglalkozni vagy önként visszadja kikerülésénél a key-t..
Ha nem,akkor meg ott a ch2.. Teljesen nem értem,hogy miért kellene több kulcs. Szerverközösség nem egyszer játszotta azt el,hogy valaki kapott valamihez több kulcsot aztán utána már azzal volt hirdetve a cuccli,hogy két kulcsot kap aki megveszi az ingatlant.
 

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
A probléma tegnap merült fel már sokadjára!
Bemegy az alkalmazott a vontatóval a garázsba, (hogy lelépjen) 3an utána rontanak, hogy ez egy rablás. Kirabolják csórít TK-ra verik a bent lévő vontatókat és az én "civil" autóimat, majd boldogan távoznak.

Kicsit másabb lenne a leányzó fekvése ha megérkezik, kinyitja, bemegy, becsukja, leparkol, kisétál, visszazárja.
 

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Ez mondjuk nem annyira jutott eszembe, de b@sz*tt jó ötlet!
Így már tényleg csak azon múlna aki bemegy, hogy bezárja e maga után vagy sem.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 935
22 498
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Értelmi szerző nem én vagyok,éppen kerestem azt a topicot,de nem találtam. Viszont ezzel a ti problémátok is megoldódna.
 
  • Tetszik
Reactions: Peppuu

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Szerintem az RP része csorbulna kicsit, hogy hiába van ott egy ajtó nem tud bemenni rajta a rabolni vágyó csapat, de szerintem a jelenlegi rendszer sem az igazi, hogy 9999$-ért várjon csóri 10 percet és az én költségem amit szereltetésre fogok költeni 100.000$ környéke lesz.
 
  • Tetszik
Reactions: George M Hanston

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
927
2 992
23
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
A farmos módban ez egy járható út lenne, valóban nem véletlenül nem bíznak a játékosokban ilyen téren, a bizalom nagyon sokszor el lett játszva. Viszont a farmos megvalósítást nagyon is támogatom, ez tényleg egy hasznos dolog lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect és Peppuu

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Ezt a fajta megvalósítást én is támogatom.
84.600$ lett a szereltetés.
 

Sergey

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
699
1 753
V4 karakter
Dwight Dwyer
LV karakter
-
V2 karakter
Nincs
Volna egy jobb megoldás.
Jelenleg úgy működik a rendszer, hogy egy adott frakció leadere a frakcióra iratott járműhöz korlátlan mennyiségben tud kulcsot másolni.
Meg lehetne úgy spékelni a dolgot, hogy az egyszerű játékosok is tudjanak kulcsot másolni ami a nevükön van.
A protectnek így mindjárt több értelme lenne.
A changelock2 parancs használatával meg törölni tudná az összes kulcsot amennyiben olyan embernek adott hozzáférést akinek nem kellett volna.
Tovább megyek: Amennyiben a kocsit eladja a tulaj a rendszer autómatikusan elvenné az összes kulcsot mindenkitől.
Hogy a szervernek is kedvezzünk lehetne pphezkötni a dolgot. Pl kulcsonként 100 pp.
Így a cégeknek nagyobb esélyük lenne a dinamikusabb működésre.
Első sorban gondolok itt a vontatós cégekre.
 

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Ezt is támogatnám, de így azért jóval több lehetőség nyílik arra, hogy Adminnal vagy AS-el kiszúrjunk.
Nem akarja, hogy "Gipsz Jakab" nála dolgozzon CH2-zi a kocsit és a probléma megoldva részéről.
Jakab meg lelkesen írkál minden földi halandónak, hogy mi lett a kulcsával.

A PP-s ötlet meg ugyanolyan mint a többi. Jó ha van.

Nagyon jó lenne ha lenne megoldás erre. Pont ma reggel tapasztaltam, hogy az egyik vontatóm egy eléggé forgalmas helyen van félig a járdán félig az úton. (Nyilván gyors utánajárás) Az "alkalmazottam" kifagyott és tölt éppen vissza. Tök jó lett volna ha van nálam kulcs mert félre tudok vele állni...
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.