Kub jelentkezési formanyomtatványa

Kub

Újonc
2024. 07. 19.
5
0
V4 karakter
Kub williams
LV karakter
6
V2 karakter
Miran aksoy
IMG-1391.jpg
logo.png

8-removebg-preview.png
Hogy hívnak? - Nevem:Bozik Róbert
-
Hány éves vagy? - 18-
Mennyi játszott perced van? - 2630 -
Mióta játszol a SeeMTAV4 szerverén? - 3 hete - Mesélj magadról egy pár mondatban(4-5 kerek mondat!) - Egy átlagos gyerek vagyok Miskolcon lakom a kos Károly szakképző/ technikum-ban tanulok hegesztőnek de már gyerek korom óta foglalkoztatnak az autók hobbim: edzés gépezes olvasás -
Napi hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- 3-4 órát -
Miért akarsz a SeeRing Services-hez csatlakozni?
- Szerintem egy nagyon jó közösség es szeretnek egy jó közösség tagja lenni és dolgozni velük és mert úgy gondolom hogy itt teljesíthetem a vágyaimat -
Voltál már Admin Jail-ben? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!] -voltam 1 szer és csatoltam a képet de nem tudom sajnos mozgatni -
Voltál már kitiltva a szerverről? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!] - meg nem -
Volt már névváltásod?[UCP-dről csatolj képet, az indokok is látszódjanak!] - meg nem -
Voltál már frakcióban? Mennyi időt voltál ott, és miért léptél ki? - meg nem voltam ez lenne az első -
10-removebg-preview.png
Jelentkező neve: - kub Williams - Jelentkező születési helye és ideje: -Los santos 2000-09-10 -
Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Szűcs Anna Mária -
Jelentkező lakcíme:
- még nincs -
Miért pont önt válasszuk?
-Szeretnék egy jó közöségbe tartozni.Mindig szót fogadok amit mondanak.Mindent megcsinálok amire kérnek. -
Miért pont a SeeRing Serviceshez jelentkezik?
- Régota szemeztem a frakcióval és megtetszett ,akkor úgy döntöttem hogy ide csatlakozok -
Milyen elképzelései, vannak a munkakörrel kapcsolatban?
-jó munkatársak legyenek -
Aláírás - Kub Williams -