kryst0f kép igénylése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
19
Toponár
LV karakter
Nixon Curry

K-pszerkeszt-log.gif




< Neved >

kryst0f

< Kép mérete(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

-

<
Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

https://forum.see-game.com/threads/kryst0f-alairas-igenylese.357542/#post-1693698 <- Itt leírtam, hogyan kellenének a képek.

< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

-

< Megjegyzés >

-
 

FeckesDL

Írnok deák
Támogató
2019. 12. 10.
619
266
steamcommunity.com
V4 karakter
Aaron Dinoso
Csuma összedobtam valamit. Szólj, ha valami kell még vagy nem okés vagy változtatnál rajta. Csináltam két verziót a sheriffes dologból amelyik jobban tetszik használd/használja akinek kell. Méreteket nem kaptam szóval 300x150be (fórum aláírás méret) csináltam meg a sheriffeset. A xxxx.xx.xx. - xxxx.xx.xx. xy rang az már aláírás szerkesztőké. Egyébként a színkódja amit mondtál ez: #DFB551
k-sz1-1.png

k-sz2.png

k-sz2-2.png

 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
19
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Annyit változtatnék, hogy a Nixon Curry név előtt, ne a vontatós kép legyen, hanem innen https://postlmg.cc/TpNFRqdM a kép bal alsó sarkában lévő logó kiemelve szépen fekete csíkkal, és a Nixon Curry a logóhoz passzoló színnel szintén fekete csíkkal kiemelve.
 

FeckesDL

Írnok deák
Támogató
2019. 12. 10.
619
266
steamcommunity.com
V4 karakter
Aaron Dinoso
Na várj most eddig a villáskulcshoz passzoló kék szín kellett és most meg kb olyan színű kell ami az eredeti volt. Kicsit most nem teljesen értem,de holnap megcsinálom. Akkor lényegében a mostani aláírásod ami van az a szín jó annyi,hogy a vontató helyett a logó kell ami a map sarkába van. És a kék villáskulcs akkor az most kell vagy akkor így nem?

#telo
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
19
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Igen olyasmi szín, mint a mostani, csak feketén kiemelve a logóval együtt. Sem a vontató, sem a villáskulcs nem kell.
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
19
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Akkora méretbe megtudnád csinálni, mint a Sheriffest? Illetve a Nixonnál az N betűnél olyan vastagra a fekete kiemelést, mint ami a többi betűnél van.
 
  • Tetszik
Reactions: oliiveeer
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.