Krisztyon panasza Marvinra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Xiao Chao >

Panaszolt fél admin neve:
< Marvin(GAMEADMIN 5) >

Panasz pontos megfogalmazása:
< NONRP, FUN, Adminügy elhalasztása, Súlyos "adminjail" szinthez képest, Az autó zárját fellövi, majd kinyitotta az admin neki, Saját ügy bírálása, Stílus >

Bizonyítékok:
< A képeket a bíráló adminnak küldöm! >
< [2020-01-03 11:31:40] [Output] : [Ban]: Cseng Hu ki lett tiltva a szerverről Marvin által. (véglegesen)
[2020-01-03 11:31:40] [Output] : [Ban]: Indok: Adminugy alatti DM
>
[2020-01-02 12:09:36] [Output] : [SeeMTA - Szint]: Cseng Hu szintje: 4
< [2020-01-03 11:33:34] [Output] : [AdminJail]: Marvin bebörtönözte Xiao Chao-t 500 percre.
[2020-01-03 11:33:34] [Output] : [AdminJail]: Indok: Admin hülyének nézése
>
[2020-01-03 11:34:16] [Output] : [INFO]Marvin kilépett az adminszolgálatból.

https: //www.youtube.com/watch?v=9sHHF1Y_xeI&t=2s
(22:56-tól nézzétek)

Megjegyzés:
< A képek magáért beszélnek!
Ricsivel és Bencével nem szeretném intéztetni az ügyet!!
North-tal vagy Croxo-val szeretném intéztetni az ügyet!! >
 
Utoljára szerkesztve:

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Na halika megint egy bosszú pk! :D Hát nem is tudom mit írjak erre kezdem először a képekkel ehhez a pk-hoz ezek a képek nem passzolnak valahogy egyrész. Másrészt 1-2 hetes hónapos képeket hogy hogy most rakod fel megint? :D Harmadrészt nem hiszem hogy te még a szerveren nem tettél semmi "FUN"-osabb dolgot ez az egyik a másik dolog ha a funnal a másik embernek nem ártasz azzal neked mi a gondod? Illetőleg mi a közöd hozzá? A jailedre rátérve a bíráló adminnak átküldöm a bizonyítékot hogy sokkalta hamarabb volttam már adminszolgálatba mint hogy a srác megölt volna a srác 4-es szintű nem teljesen kezdő már pár ezer perccel szerintem. Ilyen alap dolgokat illene tudni odajöttök azt sem tudom milyen IC előzmény van erről hogy pont oda találtok a srác kiszáll mikor admindutyban voltam és szin tisztán letúr erre nem tudok mit mondani. A múltkori ügynél hasonló dolog történt elővette a sétapálcát miközben sokkolásból feláll és fogom rá az m4-et és majd nekem jön vele. Kijárt neki ez személyes véleményem szerint illetve rád terelve a szót te mentegetőzöl hogy "NEM LÁTTA HOGY DUTYBAN VAGY" szerintem elég nagy az a zöld Game Admin [5] a fejem fölött szóval összesítve a dolgokat nem tudom mit is mondjak erre sikerült egy ismételt bosszú PK-t írnod ezer éves képekkel. Várom a bírálatot.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Az SGH nekem leírta hogy bármilyen régi képet lehet beletenni a pk-ba..

Előszőr a képekkel kapcsolatban, TEK-esként nem lehetne nálad TEC-9/UZI amivel szerverszabályt szegtél. Az 5-ös szint alatti játékosok kezdőjátékosoknak vannak tekintve tudtommal.

Másodszor egy nem FUN szerver, amit neked már 5-ös adminként tudni kéne.

Boldogan néztem ahogy te lövöldöztél a TEC-9-el a FRAKITAGOKKAL! Természetesen ezt mind admindutyba.

Illetve ha jól látom te PD-s ügyet intéztél, MIKÖZBEN te PD-s vagy..
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Cső,mivel látom magamat a képeken így hozzá írok.. Igazából, nagyjából ugyan azt tudom elmondani mint @Marvin
A vízszállítós kép a kedvencem:LOL: kivittem garázsból,és egyből vissza tettem (Tényleg Nagy FUN).
Nem értem,hogy neked az mióta bizonyíték ahol kivan takarva a dátum,a chat és stb.. De a képeket jól el tudtad kérni a TEKES uraktól,amivel ők jó hátba szúrták Marvint. (Csak akkor nyitsz PK-t,hogy ha valaki téged JAILBE rak,vagy bannol.)
Nem is értem,hogy hogyan kerülök én egy MARVINRA tett panaszba,de nem fogok leállni itt vitatkozni.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

@Krisztyon remélem nem gondolod komolyan, hogy úgy eltudja bármelyikőnk is bírálni a PK-t ha 10-20 percenként
változtatod annak a leírását és tartalmát, továbbá a panaszolt felekkel szemben sem túl sportszerű.
Kérlek a Koji által leírtak szerint csatolj bizonyítékokat.
rZMz4aC.png


Szedd össze kérlek, hogy pontosan mit szeretnél, mik a bizonyítékok, kire teszed a panaszt és ha sikerült nyiss egy új PK-t.

Z/H
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és Pami
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.