Krisztyon ötlete-->Sorsjegy,lottó

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Pedro La Royali >

Ötleted:
< Sorsjegy, Lottó nyeremények megemlése >


Megjegyzés:
< Jelen pillanatban egy sorsjegy ára 500Ft, ami valljuk be egészen jó.. Viszont amikor elkezded kaparni vannak közöttük 300Ft-ot nyerő sorsjegyek is PL. ha IRL-t nézünk, amennyiért vesszük a sorsjegyeket, annyi a minimum nyeremény. Ha nyerünk is nagyon keveset, nem igen kaptam még nagyon nagy nyereményt, max. 1000Ft-ot.. Másik ötletem a Lottó.. A lottó jelen pillanatban 100.000Ft alatti nyeremények vannak(Utolsó nyeremények.: 75.000Ft | 63.000Ft | 66.000Ft | 78.000Ft volt). 5.000Ft egy lottó, és nagyon kicsiny esély van arra hogy nyerj, ha nyersz is kicsiny összegeket. Természetesen tudom hogy nem ebből fog meg gazdagozni az ember. !!Lehetséges hogy volt már ilyen ötlet, viszont vagy nem lett teljesítve, vagy el lett felejtve!! >
 

Pat

Újonc
2019. 12. 28.
74
11
V4 karakter
Patrick Lagoz
LV karakter
-
V2 karakter
Michael Lagoz
Régebben én is nézegettem a lottó nyereményeket, 1x meg is próbáltam tippelni (Nem nagy sikerrel), mert azt hittem, hogy a minimum nyeremény is 1.000.000. Aztán láttam a 70-60 ezres nyereményeket. Szerintem is kicsit tornázhatnának az összegeken. Támogatom az ötletet.
 

balintkox

Újonc
2019. 11. 16.
12
15
V4 karakter
Josh Lagoz
V2 karakter
Josh Lagoz
Szerintem ez egy jó ötlet,tényleg a nyeremények csak kisebb összegek, ezért is jobb lenne rá egy kis fejlesztés,ahogy a felettem lévő is írta, én is tettem lottót azzal a reménnyel hogy majd lehet nyerek pár milliókat,de miután megláttam a nyereményt, elment tőlük a kedvem. Támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: Smooky és Pat

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Volt már ilyen ötlet, viszont tudtommal a lottó nyereménye az alapján növekszik, hogy mennyit vesznek a játékosok, tehát ha több szelvény lenne beadva, egyre nagyobb nyeremények lennének.
Kaparósokat lehetne bőven emelni, akár 1 milliós nyereménnyel is.
 
  • Tetszik
Reactions: Smooky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.