KriSu adminsztrátori jelentkezése

KriSu

Barangoló
2021. 04. 20.
132
103
V4 karakter
Sergio da Fonoyosa
LV karakter
Blake Nieves
Bemutatkozás:
Krisztiánnak hívnak, 15 éves vagyok. Baranyavármegyében élek egy faluban. Rendőrnek fogok szeptembertől tanulni. 3 éve MTA-zok, kisebb kihagyásokkal ( 1 hónap kihagyásokra gondolok ). SeeMTA-val kezdtem, és ez elég rendesen belém nőt. Figyelmesnek, és tisztelettudónak tartom magamat. Gyorsan tanulok, jól tudok bánni a konfliktusokkal. Ezáltal megfelelőnek érzem magamat az Admincsapatba. Kiváncsi vagyok, nagyon sok féle dolog érdekel, ezáltal sokszor elvesztem a fonalat. Gyorsan feltudom húzni magam, ha velem szemben nem úgy bánnak, itt gondolok a tisztelet nem megadására, vagy hasonlók. Szerencsére tudom ezt az idegességet kezelni.


Az adminisztrátor feladata, a játékosok játékának megkönnyítése, a nem közösségbe való emberek eltávolítása, az Admincsapatban valószerep betöltése, és a hozzájáró dolgok ellátása. A rend megtartása, az RP-t elrontó játékosok kivétele a közöségből. Példamutatás a játékosok felé.

Azért jelentkeztem adminisztrátornak és azért válasszatok engem, mivel szerintem alkalmas lennék a pozíció betöltésére, az aktivitásommal segíteni tudnám az Admincsapatot. Jó a problémamegoldó készségem, ezáltal megfelelően tudnám vinni az ügyeket. Mivel gyorsan tanulok ezáltal beletudnák gyorsan illeszkedni az adminisztrálásba.

Az adminisztrátori feladatra fordítótt időm, nagyon sok lenne, valószínűleg mindenemet ebbe raknám bele. De napi 4+ órát is beletudnák rakni. Mint ahogy eddig is szinte egésznap játszanák suli után.

Szerintem megfelelően, tudok csapatban dolgozni. Sokszor voltam frakcióba, itt közé sorolnám a Taxi-t, Jesse-t, és meg a Caborca Cartel-t, is. Mivel sok helyen voltam ezért tudom hogy ahhoz hogy csapatmunkában tudjunk dolgozni, a kommunikáció elengedhetetlen. Az Adminteamben 3 ember is ismerős. Egyik emberrel napi szinten beszélek, a többi meg frakció leaderem volt.

UCP: