Elutasítva Kristian Eriksen-Varga

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sepi16

Újonc
2024. 06. 25.
1
0
V4 karakter
KristianEriksen
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Kristian Eriksen (PabloSepi)

A ban időpontja:
2024.02.13

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Varga

A ban oka:
Keress fel, ha komolyan gondolod a szervert

Amiért szeretnéd az unbant:
Félre értés történt, szeretnék a barátaimmal játszani, és tisztázni magam.

Megjegyzés:
Szia Varga! Ugy történt az eset, hogy a barátaimmal játszottam, és összeszolalkozásba keveredtünk egy bizonyos Gabor Gellértel, horgászat kapcsán. Balhéztunk, majd ezek után ő beült az autójába és
és magára zárta. 2 barátommal elővettük az ütőt, majd szétcsaptuk az autoját. Ezek után elment a srác és rá egy fél óra mulva találkoztam vele, akkor már egyedül voltam.
Bent ült az autojába és kérdeztem tőle, hogy elég volt e a fájás. Majd ezek után kiszállt az autobol és összeverekedtünk. Gyanitom kevés HP-ja volt, ezért beült az autoba.
Ekkor a kezemben lévo baseball ütővel rávágtam egy 5-6ot az autojára, és elment. Elmentem itthonrol edzésre és AFK voltam. Véleményem szerint fix gyanánt irt az adminnak, mivel látta régota afk vagyok, és nem tudom magam megvédeni.
Varga korrekten rámtette a kitiltást tisztázásig, mert ő igazábol csak annyit láthatott, hogy kezdő játékos vagyok, és "indok nélkül" verem az autoját és AFK vagyok.
Azért most irok unbann kérlemet, mivel azota nem is probáltam fellépni, mivel dolgoztam, asszonnyal voltam, stbstb...., Aztán, most vettem egy uj számitogépet, és beirtam az adatokat és azt irta ki vagyok tiltva.
Nem is értettem miért, ezért irtam a SEEMTA Facebook oldalára, hogy valamiért ki lettem tiltva a szerverrol. Utána válaszoltak, hogy ezzel az indokkal lettem kitiltva. (ha kell csatolok képet is)
Ha kérnéd, TS3-on is beszélhetünk. Köszönöm hogy végigolvastad.

 

Varga.

zangara crime family
2019. 01. 10.
178
505
19
Mogyoród
www.instagram.com
V4 karakter
Tilde Nease
Szia, ha jól emlékszek beszéltünk már erről TS-en. Legalább 30 percig keresgélted/próbáltad feltölteni a napi logodat amikor megkértelek rá, többször is elmagyaráztam szerintem érthetően hogyan is kell ezt csinálni lépésről-lépésre. Egyik szavaddal ütötted a másikat.
A kitiltás még biztosan nem fog lekerülni.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Tonyy. és viktor.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.