Krissh Kraus/ Dominick Remington - Akii

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 07. 11.
13
16
Gégény
V4 karakter
Lonard Jason
LV karakter
Jake Maverick
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Krissh Kraus/ Dominick Remington


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Akii


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Ma küldtek, egy képet, hogy egy srácot ugyanazzal az indokkal, amivel engem örökbanoltak, az csak 336 órát kapott az illető, erre én kaptam előző héten vasárnap, egy olyan ban-t, hogy adminnak való hazudás, közbe meg csak annyi volt hogy ugyanazt akartam csinálni, mint a srác akit banoltak, vagyis félreakartam vezetni az admint, motorjavítás céljából, és én erre kaptam az adminnak való hazudást.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Log: https://pastebin.com/THx5eHZ3

Kép arról hogy a srácot csak 336 órára banolták ugyanezzel az indokkkal: video amiert kihivtam az admint:

Megjegyzés:
Úgy gondolom, nem kéne másokat máshogy bírálni mert éppen este volt, igazából azért hívtam ki az admint, mert lelökték valakik a motoromat, és közel tk lett, UnBan kérelmet írtam, illetve fogok is próbálni, írni hétfőn, mivel nagyon szeretnék visszajutni erre a szerverre, ugyanis most LV-n játszok, és ott nincs sok vagyonom, de viszont itt töltöttem a legtöbb időt a játékba.
 
Utoljára szerkesztve:

Gerlás

12+1
SzerverAdmin
v4
2021. 04. 09.
69
98
V4 karakter
Haruna Kyoko
Helloka ,mivel ezt az adott szankciót én osztottam ki Matteresh nevében igy tudom a story-t gondoltam megosztom hogy ez miért lett ennyi ,a mi esetünkben az illető az eventre sietés miatt próbálta meg átverni Matterseh admin-t ,közösen történt a döntés mindpedig elég hogyha az eventet nem tudja átélni hamár amiatt történt az átverésnek próbája.
 
2021. 07. 11.
13
16
Gégény
V4 karakter
Lonard Jason
LV karakter
Jake Maverick
Helloka ,mivel ezt az adott szankciót én osztottam ki Matteresh nevében igy tudom a story-t gondoltam megosztom hogy ez miért lett ennyi ,a mi esetünkben az illető az eventre sietés miatt próbálta meg átverni Matterseh admin-t ,közösen történt a döntés mindpedig elég hogyha az eventet nem tudja átélni hamár amiatt történt az átverésnek próbája.
Nem is rad irtam a pk-t de okes, ertem de akkor is nekem is azert volt mert mennem kellett volna
 

Matteresh

NaPoM
SzerverAdmin
v4
2023. 10. 30.
11
18
V4 karakter
Mathias Mursisson
LV karakter
-
V2 karakter
-
Sziasztok!

Én hoztam döntést a ban idejével kapcsolatban. azért döntöttem 2 hétben, mer igaz hogy az elején hazudott a töréssel kapcsolatban,de utána végig együtt működő volt velünk mindent bevallott és megtudtuk beszélni Discordon.

Több hozzá fűzni valóm nincsen várom a főadmin válaszát ezzel kapcsolatban.
 
2021. 07. 11.
13
16
Gégény
V4 karakter
Lonard Jason
LV karakter
Jake Maverick
Sziasztok!

Én hoztam döntést a ban idejével kapcsolatban. azért döntöttem 2 hétben, mer igaz hogy az elején hazudott a töréssel kapcsolatban,de után végig együtt működő volt velünk mindent bevallott és megtudtuk beszélni Discordon.
En is bevallottam Akiinak.. es elfogadtam hogy bant kapok
 
  • Vicces
Reactions: Steven Vans

Akii

dobd vissza kenyérrel
SzerverAdmin
v4
2019. 04. 24.
1 319
523
Budapest
theclubmanagement.hu
V4 karakter
Alisa Igorievna
Sziasztok!

Túl sokat nem fűznék az ügyhöz, szerintem semmilyen körülmények között sem megfelelő adminisztrátornak hazudni/félrevezetni. "Adminnak való hazudás" indokkal lettél kibannolva örökösen, emellett játékostársadat is megvezetted.

[2024-10-21 20:49:07] [Output] : Yamila Ji Hyuan: (( enyémet is lelökték? ))
[2024-10-21 20:49:10] [Output] : Krissh Kraus: (( aha ))

[2024-10-21 20:53:28] [Output] : Admin 1 Akii: (( Mind a kettőt lelökték fentről? ))
[2024-10-21 20:53:32] [Output] : Krissh Kraus: (( igen ))

Alább olvasható a szerverszabályzat egy részlete ezekre vonatkozóan:
-Szigorúan tilos OOC hazudni.
↳ Kivéve üzletelésnél vagy elrabásnál.

-Tilos az adminoknak hazudni!
↳ Amennyiben megpróbálod átverni az admint kitiltásban részesülsz.

Bíráló adminnak továbbítottam a videót az esetről.

Várom FA válaszát.
 
2021. 07. 11.
13
16
Gégény
V4 karakter
Lonard Jason
LV karakter
Jake Maverick
Sziasztok!

Túl sokat nem fűznék az ügyhöz, szerintem semmilyen körülmények között sem megfelelő adminisztrátornak hazudni/félrevezetni. "Adminnak való hazudás" indokkal lettél kibannolva örökösen, emellett játékostársadat is megvezetted.

[2024-10-21 20:49:07] [Output] : Yamila Ji Hyuan: (( enyémet is lelökték? ))
[2024-10-21 20:49:10] [Output] : Krissh Kraus: (( aha ))

[2024-10-21 20:53:28] [Output] : Admin 1 Akii: (( Mind a kettőt lelökték fentről? ))
[2024-10-21 20:53:32] [Output] : Krissh Kraus: (( igen ))

Alább olvasható a szerverszabályzat egy részlete ezekre vonatkozóan:
-Szigorúan tilos OOC hazudni.
↳ Kivéve üzletelésnél vagy elrabásnál.

-Tilos az adminoknak hazudni!
↳ Amennyiben megpróbálod átverni az admint kitiltásban részesülsz.

Bíráló adminnak továbbítottam a videót az esetről.

Várom FA válaszát.
Igen kitiltasba reszesulok, de nem orok.. hanem fugg attol is, hogy tagadtam vagy beismertem illetve egyuttmukodtem-e, illetve megvezettem a haverom, de egyaltalan nem erdekelte hogy hazudtam neki vagy sem. Szerintem kicsit lehetne enyhiteni, mondjuk 1 honap kitiltas, vagy valami
 
Utoljára szerkesztve:

Doki

Fórum Mester
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 629
4 598
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Alapvetően az admin dönt a kitiltás mértékéről, ilyen tekintetben általában 1 hónaptól akár örökös kitiltásig terjedhet a dolog.

@Matteresh legközelebb ne legyél ennyire elnéző, ne legyen tolerálva hogy fix miatt kamuznak, osztható ilyenért bőven nagyobb kitiltás is.

Jelenlegi panasszal kapcsolatban pedig, beszéltem az adminnal, elmondta mi miatt osztotta a dolgokat, azt pedig figyelembe véve hogy az előéletedben van már egy admin félrevezetésének szándéka és egy örökös kitiltás azt tudom ajánlani hogy az UB kérelemmel próbálkozz. Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.