Krill Kalshnikov ---> Max

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 04. 10.
8
2
V4 karakter
Shakur Marshall
V2 karakter
Kirill Kalshnikov
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kirill Kalshnikov >

Panaszolt fél admin neve:
< Max >

Panasz pontos megfogalmazása:
<
Mai nap folyamán én és társaim egy szervezett rablást rendeztünk le San Fierrroban található erdőben.

A rablás után hibát vétettem, mivel miután kiraboltuk az illetőt, megöltem.Az áldozat ezt követően elkezdett beszélni ic, amit inkább annyiban hagytunk és elmentünk.

Ezt követően az illető panaszt tett Maxnek egy pmben, hogy megöltük és oda getelt engem, hogy megbeszéljük. Én a rablás utáni ölésért 120 percet kaptam, az illető pedig 30percet ooc minősítésért attól eltekintve hogy halála után beszélt ic.(folyton emberezett, amire Max azt mondta hogy ez nem számít minősítésnek még is ezért kapott szankciót).
>


Bizonyítékok:
< Kép: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=781seeforum.jpg >

Megjegyzés:
< Sajnos csak logot tudtam screenelni, de remélem az is megfelel. >
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom Max válaszát.
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Reagálnék akkor a lényegesebb dolgokra, illetve tegyük tisztába azokat.​

az illető pedig 30percet ooc minősítésért
Papp_Marcell 30 perc AdminJailt kapott OOC stílus indokkal, nem pedig minősítéssel. Ebben megállapodtunk, és ti is elismertétek, hogy volt egy bizonyos stílusa, ezért kapta.​
attól eltekintve hogy halála után beszélt ic.
5-ös szintű emberről beszélünk.​
[2019-11-20 17:29:05] [Output] : Admin[5] Max: (( Segíteni kéne inkább a kezdőket. ))
[2019-11-20 17:29:09] [Output] : Admin[5] Max: (( Nem folyamatosan jailbe rakatni. ))
Látszott rajta, hogy több helyen az alapvető dolgokkal sincsen tisztában(IC-OOC nem ide tartozik jelen esetben), ott az ügynél is elmondtam, hogy tanító jelleggel nem osztottam neki ezért szankciót.​
folyton emberezett, amire Max azt mondta hogy ez nem számít minősítésnek még is ezért kapott szankciót
Ez az emberezés nagyon messze van a minősítéstől, Romániában többen a hétköznapi beszédükben is használják, tapasztalatból mondom.​
A panaszban nem pontosan értem, hol hibáztam, mivel ezt nem feltétlenül emelted ki, de ez lenne a véleményem az esetről.​

 
  • Tetszik
Reactions: cikmar
2019. 04. 10.
8
2
V4 karakter
Shakur Marshall
V2 karakter
Kirill Kalshnikov
,,Segíteni kéne inkább a kezdőket."
,,Az áldozat ezt követően elkezdett beszélni ic, amit inkább annyiban hagytunk és elmentünk. "
Nem állt szándékomban jailbe rakatni, egyszerűen csak igazsátalannak érzem az egészet.
Értem, hogy kezdő meg még nincs tisztában a dolgokkal azonban,ha én sem mentesültem a szankció alól (amit megérdemeltem, pedig erről a szabályról én is megfeledkeztem - rég játszottam- )
akkor ne legyen már az, hogy kap egy kis enje benjét. Remélem érthető már a lényeg :)
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Én elmondtam, amit szerettem volna.
[Fogadott PM]: Papp Marcell (115): Figyelj sajnálom ideges voltam, bocsánatot szeretnék kérni tőled
Szóval.. részemről van értelme segíteni a kezdőket, tanult ebből, és így folytatja a játékot.
Várom a bírálatot.
 
  • Imádom
Reactions: cikmar

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Az admin dönti el a szankciót , egy nagyobb szintű vagy gondolom ne csodálkozz.

Jöttek liveokból/játszani új játékosok akik "szó" szerint nincsenek tisztába a szabályzattal ezért vannak az SGH-k vagy az adminok akik segíteni tudnak nekik, hidd el ha nagyobb szintű lesz ugyan olyan szankciót fog kapni mint ti.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.