Krenar - Muurayi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krenar

Újonc
2023. 06. 20.
26
5
21
Budapest
V4 karakter
Louis Nixon

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
Louis Nixon

Panaszra tett moderátor neve:
Muurayi

Panasz oka:
Joggal való visszaélés

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
Itt a bejegyzés, amiért a figyelmeztetést kaptam. https://forum.see-game.com/threads/golf-5-elado-csere-is.427601/#post-1981585 Ez pedig a javaslat, amit utána kaptam tőle.

Egyéb megjegyzés:
Nos hát eleget tettem a javaslatnak, és átolvastam a Fórum szabályzatot. Nem szerepel olyasmi benne, hogy kötelező telefonszámot megadni. Ennyi erővel, kaphatnék azért is, mert nem csatoltam a kocsiról képet. Megadtam a lehetőséget, teret adtam hol tudnak megkeresni a lehetséges vásárlók. Ezért büntetni túlzás, és nonszensz. Azért hirdettem így, mert kevés idő áll rendelkezésre hogy felmenjek a szerverre. Egyszerűbb, ha kihasználom a lehetőséget, és a Fórumon keresztül egyeztetek.
 
  • Hűha
Reactions: DreeN

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 089
12 309
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Helló.

Az adott alfórum, ahol figyelmeztetést kaptál, arra külön szabály vonatkozik, de ez megtalálható ott is, mint kiemelt téma.
image.png


A hirdetési szabályzat pontjai alapján tudsz feltölteni egy szabályszerű hirdetést. A való életben sem veszel vakon egy járművet, mindenféle kép/leírás nélkül? Plusz minden elérhetőség nélkül egy eladóval nehezen tudnád felvenni a kapcsolatot.

Belinkelem a hirdetési szabályzatot külön ide. Javaslom átolvasását számodra, hogy a jövőben elkerüld a kellemetlenségeket.

@Muurayi részére jogtalan a panaszod.
Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.