Kray James-Unu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

B3NC1

Újonc
2022. 07. 07.
13
28
LV karakter
Kray James
zoldlogo.png

Neved:
< Kray James >


Panaszra tett admin neve
< Unu >


Panasz oka:
< Helytelen bírálat. >


Bizonyíték: ( Kép, Videó, Log ):
< >


Megjegyzés:

< Először is szép estét kívánok mindenkinek!, Unu ki bannolt engemet Június 17.-én avval az indokkal hogy DM,FUN,NONRP, ezekkel ki lettem bannolva amit el is mondok lényegébe mi történt, Discordon történt egy kis veszekedés majd nyugtatásból Ryan Krayt le lőttem, 2x-is majd oda jött hozzám Unu hogy ez mi volt, majd tőlem kért egy napi logot és ki bannolt, 3 hónapra, majd felveszem Ts-en a kapcsolatót és elkezdtük beszélni és megvolt beszélve hogy Agusztus 1-én le veszi a bant, a tegnapi nap folyamán rá írtam hogy akkor mi legyen hogy legyen erre írta: Utolsó esély 300 perc Admin jail, én a mai nap felkerestem Ts-en Vigilt aki le írta szerinte is sok ezekért, megértem hogy 'súlyos az UCP-m' de szerintem azért 2 db admin jail ami összesen 450 perc majd az előtt volt egy RP-alóli kilépésem amit családi dolgok miatt elkellet mennem, és erre kaptam egy utolsó esélyt úgy hogy végleges ki tiltásom még nem is volt, és hozzá tenném Discordon le is tiltot, és neki az volt a problémája hogy Vigilt megkérdeztem és szerintem is sok volt azért az utolsó esély, és irta nekem miért nem őt kérdeztem, mert valamikor rá 1 napra válaszolt és igy nekem gyorsabb volt,
Nekem igy ez elég volt várom a birálatot. >
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Annak ellenére amit megbeszéltünk mint TS-en mint Discordon, te nem tudtál türelmesen várni és zaklattál hétről hétre mint ahogy azt a bizonyítékokba is van.
Ezek mellett, ami nem látszik hogy amikor nyaralni is voltam, több mondatos regényt írtál, amit aztán végül kitöröltél.
Végig korrekt voltam veled, és azt mondtam hogy Jamie-t megkérdezem az utolsó esélyes dologról, egyetembe véve azt is hogy erre adjak-e egyáltalán utolsó esélyt vagy elég a 300.
Neked nem volt könnyebb rám írni hogy sikerült-e valamit intézni mint ahogy szoktad, engem megkerülve felmentél másik admint megkérdezni majd aztán jöttem én. Ezt a hozzáállást nem szeretem amikor valaki kétszínű.
Ne felejtsük, hogy kitiltásod arra kaptad hogy festőműhely csarnokban AK-val és Dezivel pózolgattál délután és a haverod kétszer is lelőtted ott azért mert DC-n összekaptatok.
Mindenkinek van egy tűrőhatára és amikor azt valaki átlépi, betelik az a bizonyos pohár és itt ez történt, azért tiltottalak le Discordon.
 

B3NC1

Újonc
2022. 07. 07.
13
28
LV karakter
Kray James
Annak ellenére amit megbeszéltünk mint TS-en mint Discordon, te nem tudtál türelmesen várni és zaklattál hétről hétre mint ahogy azt a bizonyítékokba is van.
Ezek mellett, ami nem látszik hogy amikor nyaralni is voltam, több mondatos regényt írtál, amit aztán végül kitöröltél.
Végig korrekt voltam veled, és azt mondtam hogy Jamie-t megkérdezem az utolsó esélyes dologról, egyetembe véve azt is hogy erre adjak-e egyáltalán utolsó esélyt vagy elég a 300.
Neked nem volt könnyebb rám írni hogy sikerült-e valamit intézni mint ahogy szoktad, engem megkerülve felmentél másik admint megkérdezni majd aztán jöttem én. Ezt a hozzáállást nem szeretem amikor valaki kétszínű.
Ne felejtsük, hogy kitiltásod arra kaptad hogy festőműhely csarnokban AK-val és Dezivel pózolgattál délután és a haverod kétszer is lelőtted ott azért mert DC-n összekaptatok.
Mindenkinek van egy tűrőhatára és amikor azt valaki átlépi, betelik az a bizonyos pohár és itt ez történt, azért tiltottalak le Discordon.
Teljesen meg értelek de ha egy adót playerel megbeszélsz dolgokat szerintem akkor se jogosit fel arra hogy akkor le tiltót plusz 'cső' plusz a az utolsó esély le irtad hogy az alá nem mész ha végig olvasod a beszélgetést, és akkor is ha rossz napod van akkor se kell ennyire flegmán le rázni igen megkérdeztem mert szerintem nagyon nem volt ez reális... és igen ne haragudj de jobban megbízok egy nagyobb és tapasztalt adminnak mint benned, mert ha te is nézed, DM 60, perc DM FUN 160 perc DM NONRP 180 perceket kaptak én meg kaptam 3 hónap pihit?:D
 
Utoljára szerkesztve:

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
A szöveged első két mondatát nem tudom értelmezni.
Szíved joga hogy kiben bízol és kiben nem, ez nem ide tartozik.
Mint ahogy az is, hogy én kit,mikor és miért tiltok le Discord-on.
A haverjaid azért nem bant kaptak mert ők szimplán funoltak a festőműhely csarnokba te pedig úgy gondoltad hogy ha indoktalanul AK-val és Dezivel rohangálsz az úgy oké, arról nem is beszélve hogy KÉTSZER UGYAN OTT lövöd le a haverod mert DC-n beszólt.
Illetve, az UCP-dről nem is beszélve.
Ha nem vagy ennyire türelmetlen akkor megkaptad volna a választ mindenre, mint ahogy eddig megkaptad.
 
  • Tetszik
Reactions: Bencu és zxgy

B3NC1

Újonc
2022. 07. 07.
13
28
LV karakter
Kray James
A szöveged első két mondatát nem tudom értelmezni.
Szíved joga hogy kiben bízol és kiben nem, ez nem ide tartozik.
Mint ahogy az is, hogy én kit,mikor és miért tiltok le Discord-on.
A haverjaid azért nem bant kaptak mert ők szimplán funoltak a festőműhely csarnokba te pedig úgy gondoltad hogy ha indoktalanul AK-val és Dezivel rohangálsz az úgy oké, arról nem is beszélve hogy KÉTSZER UGYAN OTT lövöd le a haverod mert DC-n beszólt.
Illetve, az UCP-dről nem is beszélve.
Ha nem vagy ennyire türelmetlen akkor megkaptad volna a választ mindenre, mint ahogy eddig megkaptad.
Ha vissza nézed amit irtál les se irtad hogy beszélsz Jamivel hogy erre kaphatok e utolsó esélyt. Hozzá tenném ha valaki át lépi a határt egy adminügybe akkor ki bannolod?
 
Utoljára szerkesztve:
  • Dühítő
Reactions: zxgy

B3NC1

Újonc
2022. 07. 07.
13
28
LV karakter
Kray James
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! -Paki
A szöveged első két mondatát nem tudom értelmezni.
Szíved joga hogy kiben bízol és kiben nem, ez nem ide tartozik.
Mint ahogy az is, hogy én kit,mikor és miért tiltok le Discord-on.
A haverjaid azért nem bant kaptak mert ők szimplán funoltak a festőműhely csarnokba te pedig úgy gondoltad hogy ha indoktalanul AK-val és Dezivel rohangálsz az úgy oké, arról nem is beszélve hogy KÉTSZER UGYAN OTT lövöd le a haverod mert DC-n beszólt.
Illetve, az UCP-dről nem is beszélve.
Ha nem vagy ennyire türelmetlen akkor megkaptad volna a választ mindenre, mint ahogy eddig megkaptad.
Ha ennyire bele megyünk az UCP-be a nagy V3-as accod miért ki jelölve? És akkor én vagyok a rossz?
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
A hozzászólásaid nem tudom értelmezni, sajnálom.
Várjuk meg a bíráló válaszát.
 
  • Tetszik
Reactions: Kolbász.

B3NC1

Újonc
2022. 07. 07.
13
28
LV karakter
Kray James
A hozzászólásaid nem tudom értelmezni, sajnálom.
Várjuk meg a bíráló válaszát.
Nem Unu, csak szimplán őszinte vagyok, igen írtam neked és neked nem volt amúgy köteles válaszolnod, de akkor se mert ideges voltál attól nem kell egyből akkor le tiltani és akkor várd le a bannod ennyi én csak ezt nem értem, akkor hadjuk várjuk a biró válaszát..
 

Norby

Losers are never right...
Very Important Person
2019. 01. 14.
3 925
12 584
V4 karakter
Dexter Sean
LV karakter
Dexter Sean
Akármennyire is igyekeztem, bírót sajnos nem tudtam intézni. De azért reménykedem benne, hogy nem okozok túlságosan nagy csalódást azzal, ha én bírálom el a panaszt.

A gond az egésszel, hogy nem igazán értem a panaszod okát, de azért megpróbálok pár sorban kielégítő választ adni.
Alapvetően a történet a következő: Kaptál egy kitiltást Unutól, nagy vonalakban megbeszéltétek, hogy Augusztusban kapsz erre UB-t, viszont a feltételeket (Amikkel nem igazán értettél egyet) csak utólag egyeztettétek.

Azért nem előnyös egy másik, semleges admint kérdezni a hasonló ügyekkel kapcsolatosan, mert 90%-ban más választ fog adni. Ez egyszerűen annak tudható be, hogy nem ismeri a kitiltásodhoz tartozó hátteret, történetet.
11.000 játszott perccel rendelkezel, ez idő alatt összeszedtél két kitiltást és két jailt is (Utóbbiból egyik 390p..) - Ha még nem is estél át teljesen a súlyos UCP fogalmán, nagyon szorosan súrolod a felszínét.

Unutól kaptál egy lehetőséget az UB-ra, nem volt kötelező elfogadnod.

Ha ennyire bele megyünk az UCP-be a nagy V3-as accod miért ki jelölve? És akkor én vagyok a rossz?
Ezekre a "felkérdezésekre" meg inkább meg sem próbálok reagálni...

A kitiltásod marad az UCP-n megjelölt időpontig (2022-09-15), UB kérelmekkel nem szükséges fáradnod.

A panasz jogtalan, zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.