Krasnaya Organized Bratva Fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
v2logo.png


Neved:
< Desya Karamzin >

Frakciód neve:
< Krasnaya Organized Bratva >

Map kérelem:
< oroszhq20200912.map
képek: https://imgur.com/a/J7FxMM9 >


Skin kérelem:
< Szeretnénk lecserélni az F3-ban megtalálható 7db skint[117,120,121,123,132,186,220]. Plussz elméletileg a 115 és 116-os skin a frakicóhoz tartozna ezért szeretnénk az F3-hoz adatni és azokat a skineket is cserélni, ha lehetséges. [Személyi, Dash ID-vel csatolva a a mappában]
pnBVDUa.png
HCQGCWH.png
qULoa2a.png
lsdcdMS.png
nPczbIH.png
AijqjKR.png
TpDt8Wh.png

+2 skin:
sPe6rOq.png
DidSZF7.png
>


Jármű kérelem:
< Szeretnénk töröltetni egy BMW X6-ot [63515], és kérni 3 darab Mercedes G65-öt, 1 BMW F10-et, illetve 2 darab BMW E60-at. Ezeket mind 8 venommal és 50-es fordulókörrel, összkerékkel szeretnénk. Így a tervek a szerint a törlés után 15 járművünk lenne. >

Megjegyzés:
< Szeretnénk kérni plusz 2 darab széfet mivel már a frakciós kocsikban kell tárolnunk a dolgokat. Illetve az új hq miatt szeretnénk kérni egy új gate-et, 1 liftet, 1 ajtó modelt a liftnek.
Elfogadás esetén a linkeket privátban elküldöm.
A többi frakcióval együtt pedig ezeket szeretnénk, hogy bekerüljön:
- Elsődleges frakció bekerülése
- Másodlagos rádió bekerülése
- Frakció leader kulcs nélkül tudja az fk-s kocsikat kinyitni/beindítani >
 
Utoljára szerkesztve:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Katonai kerítés kötelező elem :love::love:

No offense, szép lett, a heli padok is -amennyire lehetett- minimalista lett, a kerítést gondolnám át. Elhiszem hogy zavaró ha trollkodnak stb, de már eléggé unalmas hogy mindenki ezt csinálja.
 

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Megmappoltam az egészet többféleképpen. Az alap koncepcio egy sima kis kerités lett volna. Azzal lett elkészítve egy minta helipad nélkül. Útána szenvedtünk vele, hogy mindenhogy betudtak ugrani. Így a kerítés sajnos ez maradt. Személy szerint meg sem próbáltam ezt oda rakni, csak hát ez a leg optimálisabb a trollok elkerülése végett sajnos. Bár az összképet valahol elrontja. De van az a helyzet hogy valamit valamiért.
 
  • Tetszik
Reactions: Hayas és Albertoo

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
A kerítést így is annyira beleraktam a földbe ahogy csak lehet, pont akkora, hogy ne lehessen beugrani. Tudod te is, hogy parkolhatnak kimt kocsik vagy mindig van valaki aki elfelejti bezárni a garázst. Nincs kedvem mindig az összes kocsit vinni szereltetni ha esetleg valaki vicces kedvében lenne.
Illetve ha megnézel pár maffiózós filmet, láthatod, hogy a nagyobb házaik, birtokaik azért el vannak kerítve rendeden a kiváncsi szemek elöl. Néha a praktikusság felül kell hogy írja a kinézetet.

A bandákat meg szerintem ne keverjük ide, teljesen más világ.
 

ANémeth

Zöldfülű
2019. 02. 03.
158
746
25
Tatabánya
V4 karakter
Casto Camozzi
LV karakter
-
V2 karakter
Maxim Karamzin
Én elhiszem hogy változtatni akartok srácok.De ezek kurvára bandás skinek....Kivételt képez 1 pár darab a fent említettek közül.Illetve női skineket is rakathatnátok.(Régebben többször fordultak felém ezzel a kéréssel is.)Egyébként sok sikert kívánok,pörgessétek a dolgokat!
 
  • Tetszik
Reactions: Aidan és Treas

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Női skin felesleges, mert 2-en abba vannak már ikrek. :D Inkább vegyenek fel azt amit szeretnének. A többi skint nem mondanám bandásnak. Amik most vannak senki se használja, mert hát ja. :D
 
  • Tetszik
Reactions: dorcsy és exito

ANémeth

Zöldfülű
2019. 02. 03.
158
746
25
Tatabánya
V4 karakter
Casto Camozzi
LV karakter
-
V2 karakter
Maxim Karamzin
Nincsen nagy baj a skinekkel maga,csak véleményem szerint ez nem annyira maffiás...inkább orosz banda...bár aztán lehet én látom szarul...
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: russzo és exito

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
Cső.
Az lenne a kérdésem, hogy a V3-mon lévő birtok, ami @Shifty tulajdonában van, és jelen pillanatban is használjuk, mint San Fierro Criminals, miért lett lemásolva egy per egy? Ezt a mappolást én, @Shifty , illetve @Gomboc csináltuk, meg egy-két ember lerakott pár objectet. Annyival másabb az egész, hogy lehánytatok még pár objectet a helipados rész alá, meg kihagytatok pár részt a miénkből.

Illetve a skinek közt van pár, amiket V3-mon aktív frakció használ, a többi meg vagy igénytelen, vagy egyáltalán nem orosz, például az adidas szett rá van hányva a skinre és ennyi.
 

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Csáó,

Megkaptam ezt a helyszínt, hogy ide kellene valami. Oda csináltam egy részét. Nem tudom mi mire hasonlít meg ilyenek. Ezt szerette volna a fő leader kötött objectszámban oda"hánytam" pár cuccot még is nézzen ki valahogy. Máshogy nagyon nem lehet ezt a kis részt elhelyezni, nem lehet minden putris objectet odarakni, ha azt szeretnénk hogy nézzen ki valahogy.
Nem játszok V3-on ezálltal nem tudom milyen skineket használnak más frakciók és hasonlók. Az adidas cuccoson a ruha azért néz így ki mivel sampban fényképeztem és a pedem miatt ilyen az állása a karakternek és így "tekeredik".

Ha meg valamit leakarok másolni, akkor le is másolom 1/1 teljes mértékben. Persze kritika az kritika.
 

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Ezt értem, viszont ha belegondolsz, kötött a hely, Ház nem fér el máshol, egy részére kötött az object választék ami megfelelően mutat egy ilyen helyen. Viszont ha probléma akkor majd Shifty jelzi. Másnem rászánok még egy éjszakát és csinálok máshol. Addig meg marad. Vagy majd @West reagál és megbeszélik/megbeszélitek.
 

exito

🙂
2020. 08. 13.
333
1 920
London
V4 karakter
Dario Staletti
A skinekről csak annyit, hogy azok a skinek közül, amik most bent vannak, 2 darab van használva, mert annyira szarok. Nem politikai bűnözőket RPzünk, hogy full elegancia kellene, sőt. Aki kicsit is tisztában van az orosz alvilággal, az tudhatná, hogy a melegítős szett teljesen tipikus. (Most is van bent pár melegítős skin, akkor az előző leader is "bandás" volt?)

Mappolás meg szerintem rohadt jó, letiszult, jó helyen van. Főleg a mostanihoz képest, mert olyan rosszul mappolták, hogy háromszor kell fellépni hogy ne fagyjon ki az MTA.
 
  • Tetszik
Reactions: West, GT és Treas

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Cső.
Az lenne a kérdésem, hogy a V3-mon lévő birtok, ami @Shifty tulajdonában van, és jelen pillanatban is használjuk, mint San Fierro Criminals, miért lett lemásolva egy per egy? Ezt a mappolást én, @Shifty , illetve @Gomboc csináltuk, meg egy-két ember lerakott pár objectet. Annyival másabb az egész, hogy lehánytatok még pár objectet a helipados rész alá, meg kihagytatok pár részt a miénkből.

Illetve a skinek közt van pár, amiket V3-mon aktív frakció használ, a többi meg vagy igénytelen, vagy egyáltalán nem orosz, például az adidas szett rá van hányva a skinre és ennyi.
West kérdezte tőlem privátban, hogy én milyen okból hahazom be a kérelmeteket. Pont emiatt, hogy az egesz Shifty birtokot majdnem hogy 1/1 lemásoltátok, ami szerintem nevetséges.
 
  • Tetszik
Reactions: technősbéka

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Erre még mindig azt mondom, hogy ha valamit le akarok másolni akkor le is másolom teljes mértékben. Én leírtam mindent, ez volt a kérés hogy egy ilyen koncepció legyen ott, meg lett csinálva. De leírtam, ha ez úgy van megbeszélik és megcsinálom valahova máshova. Többet nem tudok hozzáfűzni.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Antoon és Butch

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Nem tudom kinek a "tulajdonában" áll pontosan a v3-as mappolás. Kaptam egy javaslatot, hogy ott jól mutatna egy hq, így oda mappoltuk. Ha ez az adott illetőt nagyon zavarja írjon, és áttesszük máshová vagy átmappoljuk.

West kérdezte tőlem privátban, hogy én milyen okból hahazom be a kérelmeteket. Pont emiatt, hogy az egesz Shifty birtokot majdnem hogy 1/1 lemásoltátok, ami szerintem nevetséges.

Te pedig igazán leírhattad volna ezt privátban, ha már itt annyira nevetsz. Talán akkor leadási határidő előtt tudtunk volna változtatni.
 
  • Tetszik
Reactions: Antoon

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Rendben akkor mint West említette majd a "tulajdonos" eldönti, és ha úgy van 1 max 2 nap alatt csinálok valamit máshova.
 
  • Tetszik
Reactions: Antoon
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.