Kozakov Sergey jelentkezési formanyomtatványa.

2023. 04. 19.
7
0
V4 karakter
Kozakov Sergey
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Krisztián<
~ Hány éves vagy? ~
>17<
~ Account ID-d? ~
>192289<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>18 229 perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
> Délután, Este <
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>4-5 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még frakció tagja.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen!<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Krisztián vagyok, 17 éves, jelenleg autó- és gumiszervizben dolgozom. Hegesztő szakmát végeztem a középiskolában. Hobbijaim főleg az autózás és barkácsolás köré csoportosulnak. Jelenleg egy chevi nubirával szenvedek itthon, épülget szépülget :D<


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Kozakov Sergey<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>San Fierro korház 2000.03.06<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Blueberry ipari park Sergey fényező műhelye.<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Könnyen tudok szocializálódni, a munkámat felelősségteljesen és precízen végzem. Mindenki iránt tisztelet tudó vagyok <
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Igen elfogadom a szabályokat, és megvan a szügséges tőke az egész folyamatra!<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>2000-Ben születtem San Fierroi korházban, anyám és apám orosz származású, ők már születésem elött költöztek San Fierroba. Apám autókereskedéssel foglalkozott amiben sok sikert ért el. 20 év alatt felépítette a cégét melyben átlagosan 60 autó, és 7 ember dolgozott. Anyám pincérként dolgozott egész életében főleg kissebb éttermekben. Az autók szeretette valamikor 4 éves kormban jelentkezett az ovódában ahol egy citromsárga R34 lapult az egyik szekrény fiókjában, szerelem volt első látásra! Apám sokszor magával vitt rallykra és pályaversenyekre, ahol testközelből láthattam a versenyautók izgalmas világát. Ezek az élmények meghatározóak voltak számomra, és inspiráltak arra, hogy az autók körül forgó karriert válasszak. Ahogy nőttem, egyre többet tanultam apám mellett az autókról és az autókereskedés világáról. A szabadidőmet továbbra is autós rendezvényeken töltöm, ahol barátaimmal oszthatom meg a legújabb autós kalandjaimat és tapasztalataimat. Emellett szívesen utazom és felfedezem a világ különböző autókultúráit, hogy mindig naprakész legyek a legújabb trendekkel kapcsolatban. Ez az én történetem, és büszke vagyok rá, hogy továbbadhatom az autók iránti szenvedélyemet a következő generációknak is. <
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>Kb 1 óra volt cigiszünettel, köszi hogy elolvastad pacsi!<