Kowalsky Igénylése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kowalsky

Újonc
2019. 01. 13.
68
372
23
V4 karakter
Anthony Wi DiNozzo
LV karakter
Aristarkh Zharkov

K_pszerkeszt__-_2020_logo.png




< Neved >

Kowalsky

< Kép mérete(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

Fórum aláírás, profilkép, Teamspeak 3 szoba.

<
Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

Hali egy relatíve nehéz melóval érkeztem. Szeretnék egy olyan képet, Ahol Kowalski, azaz a pingvin version a kezében fog egy M4-et, valamint rendőr ruha van rajta, azaz lehet egy nyomozó feeling is(segítségül hasonlóra gondolok mint egy Clyde által használt pd leader skin, avagy az NNI leader skin.) De lehet akár mezei rendőr ruha is. a zöld szép baszó zöld ás fehár/fekete kombinációba "Kowalsky" feliratot a pingvin mögött szeretném, konkrétan tükrözve egyenes arányosan, balra-jobbra ugyanannyira lóg ki az origóból, azaz Kowalskiból kiindulva. Vevő vagyok a sima rendőr ruhás és egy ahogy fent említettem típusú öltözékkel nyomozó feelingű képre is.

Elég válógatós feladat, de akik véghez viszi higyje el nekem ,örök hálám jobban üldözi majd, mint a sok astra LS-be.
Háttér nem szükséges, de ha valakinek kipattan a fejéből, hogy jó lenne valami hátra, ám legyen, de kérem, hogy amellett háttér nélkül is csinálja meg a kérelmem.


< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

SeeV3 lógó zöld(pontosan nem tudom a kódot), és valami pacek vastag betűtípús ami egyszerre baszó is(Nem tudom mennyire érthető a gyökér szókincsem, de esetleg ilyen vastag "csöpögős", lefolyós, avagy szimpla szilárd és merev verzió és érdekel.).

< Megjegyzés >

Előre is köszönöm, de még megfogom.
 
Utoljára szerkesztve:

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
Hali!

aMarc készített egyet neked, de én vagyok a szállító, így elhoztam a képet neked messzi földről:

Ao6oylq.png


Hogy tetszik? Ha tetszik, szólj és átküldi a többi méretben is aMarc!
 

Kowalsky

Újonc
2019. 01. 13.
68
372
23
V4 karakter
Anthony Wi DiNozzo
LV karakter
Aristarkh Zharkov
Egész EDITje: Mind2 munka tetszik, megnézve mindkettőt és átgondolva az egészet, nekem a tökéletesség az lenne, ha megkapnám aMarc által kapott karaktert, gumibot helyett M4-el a kezében, valamint ARichard Kowalsky feliratát használva mögé. (Fejét kicsit megnagybbítva, mert irreálisan kicsi a testhez képest)
 
Utoljára szerkesztve:

REFLEX

most envied one
2019. 03. 11.
551
1 760
19
Budapest
V4 karakter
Corinna Keiner
LV karakter
Leontij Ivanenko
Hát eltér az elképzeléstől, de valamit próbáltam összehozni :(

kowi.png
 
  • Hűha
Reactions: Ricco
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.