Kovacs Zoe Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Byron Burris

Újonc
2020. 11. 23.
5
2
V4 karakter
Thomas Klawgberg
LV karakter
Byron Burris
V2 karakter
Kovacs Zoe
szoba1.png




Jelentkezési formanyomtatvány

hr_-_forum.png


OOC rész



[#1]
Neved?

< Milán >



[#2] Mesélj magadról olyan információt amit szerinted érdemes lehet tudni rólad? (minimum 4-5 mondat!)

< Üdvözlök minden kedves olvasót! Milánnak hívnak. 21 éves vagyok. Jelenleg a korházban tevékenykedem mint segédápoló. Ez mellett a honvédségi szervnél is van lehetőségem mint önkéntes. Lehető legtöbb szabadidőmet próbálom a szerveren tölteni. Szerveren egy kis egyszerű dolgos lányt RP-zek. Ha lesz lehetőségem illetve ha felkészültem rá igazán akkor mindenképp szeretném elvégezni a CLS képzést katonaságon belül (Harctéri életmentő katona) és ezzel tudnám fejleszteni is magam. Nem egyszerű folyamat, lelkileg eléggé megterhelő de lassan kezdem már megszökni ezeket a véres helyzeteket :D Minden egyes pillanatban próbálok a legtöbbet kihozni magamból, illetve mindig felkészülten és alaposan végzem a rám bízott feladatokat. Mint fentebb is említettem próbálok a lehető legtöbb időmet a szerveren tölteni, rengeteg tapasztalatot gyűjteni, minél több emberrel megismerkedni. Sokszor eléggé szigorú tudok lenni hogyha rám van bízva egy adott feladat. Na de rólam ennyi elég. Köszönöm hogy elolvastad a bemutatkozásom illetve az egész lapom. >



[#3] Jelenleg hány játszott perced van?

< 7300perc >



[#4] AdminJail-ről, kitiltásokról, illetve előző neveidről UCP képet csatolj!

< http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=800Jail.png >



[#5] Miért szeretnél a frakció tagja lenni?Mennyi időt tervezel a frakcióban tölteni és ez idő alatt hol képzeled el magad?

< Szeretnék megismerkedni a rendvédelmi RP szituációkkal és minél jobb társaságban tartozni. Remélem meg felelek és minél tovább megtartotok engem a frakcióban. Ha már majd úgy haladunk a dolgokkal és elnyertem a bizalmatok akkor szeretnék egy parancsnoki beosztásban helyet foglalni. >



[#6] Voltál már a szerveren Frakciókban? Ha igen, melyikben és mi volt a távozásod oka?

< Voltam a tűzoltóság frakcióban. Főtörzsőrmester rendfokozatig jutottam 200 sikeres jelentés leadás után arany érdemjellel gazdagodtam.. Távozás oka pedig közös megegyezés alapján történt, negatív oka nem volt. >



[#7] Mennyit tudnál aktív lenni? (hétköznap - hétvégén)

< Hétköznap 3-4 órákat tudnék, hétvégén pedig akár 4-5 órákat is tudnék szolgálatban tölteni. De ezek csak szavak bizonyítani szeretnék! :) >



[#8] Tudnád teljesíteni a heti 600 szolgálati percet?

< Persze. >





hr_-_forum.png




IC rész





[#1]
Jelentkező teljes neve:

< Kovacs Zoe >



[#2] Jelentkező születési helye, ideje:

< Los Santos 1994.01.30 >



[#3] Előző munkahelyei [ távozás oka(i) ]:

< Előző munkahelyem a tűzoltóságon volt. Szerettem volna folytatni a civil életem. >



[#4] Miért pont Önt válasszuk?

< Hogyha szeretnének egy magabiztos, precíz, megbízható, csinos fiatal hölgyet az állományukban látni akkor ezzel minden elmondtam. Szeretném az állomány többi tagját erősíteni. >



[#5] Ismertesse a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladatát!

< A NAV egyik beosztásban lévő százada az adózásra,határ megfigyelésre koncentrál. Különféle kereskedelmekre csap le, legyen az embercsempészet, cigi, alkohol, tudatmodosítószer. >



[#6] Milyen kényszerítő eszközöket használ a Nemzeti Adó-és Vámhivatal?

< Szolgálati kutya, gumibot, lőfegyver, bilincs, paprika spray vagy sokkoló >



[#7] Ön szerint mire valók a kényszerítő eszközök?

< "Gyengébb" Kényszerítő eszközök mint pl a kutya,bilincs, spray, sokkoló. Ezek segítik legyengíteni körözött személyt. Lőfegyver pedig alkalmas arra hogyha tűzharcban keverednénk akkor vissza tudjunk vágni. >



[#8] Ön hogyan hajtana végre egy igazoltatást?

< Elsőnek megfelelő hangjelzéssel jelzem a félreállítani kívánt gépjármű tulajdonosát ezzel lereagálja hogy valami nem oké. Miután félreállt és leállította a gépjármű motorját megkérem hogy tegye műszerfalra a kocsikulcsot hogy esélye se legyen elmenekülni. Ha biztonságot teremtettem utána elkérem tőle a személyes iratait és a kocsi összes meglévő iratát. Közben a kollégát (hogyha van velem valaki) megkérem hogy nézze át a csomagtartót nincs-e benne bármi illegális vagy nem odaillő szer, illetve az EÜ csomag hiányát vagy meglételét. Ha ez megvolt lekérem a gépjármű adatait a rendszerből és ha minden rendben volt akkor közlöm vele az igazoltatás végét és továbbengedem. >



[#9] Meséljen magáról (5-6 mondat!)

< Zoénak hívnak. Jelenleg horgászatból élek. Szabadidőmben amikor nem horgászok általában a barátnőimmel szoktam csevegni. Szeretek kocsikázni illetve kozmetikushoz járni. Régen volt egy kis farmom ahol nagyon szerettem tevékenykedni. >
 

SPEDY

Aktív fórumozó
2019. 04. 10.
260
160
V2 karakter
david r beasley
nav-logo-32x32.png
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
nav-logo-32x32.png


Tisztelt Kovács Zoé!

Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz!
Személyes beszélgetésre kérjük jelenjen meg a San Fierroban található NAV bejárati kapujánál egy előre egyeztetett időpontban.
OOC: TeamSpeak 3 szerveren kérlek keress meg egy Vezérkari tagot holnap 17:15-kor
EDIT: Nem jelent meg TeamSpeak meghallgatáson, és nem jelezte hogy nem lesz.
Tisztelettel:

David R Beasley
püőr.Altábornagy
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.