Kovács Gergő Péter jelentkezése

2024. 02. 10.
2
0
V4 karakter
Kovács Gergő
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Kovács Gergő Péter
Születési helye, ideje: Magyarország 1999/04/03
Bejelentett lakcíme: Jelenleg nincsen
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): gerikovacs@gmail.com +38-76-801-8331
Legmagasabb iskolai végzettsége:
Egyetem (TF testnevelési főiskola)

Megszerzett szakmák, képzettségek: Vitorlás edző
Nyelvismeret: Magyar,Angol

Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B kategoriás vezetői engedély

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Azért szeretnék a katasztrófavédelemhez csatlakozni mivel érdekel az életmentés és a tűzoltás és én ezt hivatásomnak szeretném választani és a legjobb tudásom szerint szolgálni a várost és segiteni ha baj van.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Oxigén éghető anyag valamint magas hőmérséklet ennek az együtes hatása csinál tűzet.


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Elsödlegesen is körül nézni hogy van-e megfelelő vészkijára hogyha esetlegesen nem tudnám megfékezni a tűzet akkor tudjak menekülni illetve a többi embert arra kell kievakuálni utána a az áramot le kell kapcsolni akár tűzvédelmi főkapcsolon keresztül illetve ha van az épületben abban a helységben tűzjelző berendezés akkor azt aktiválni és egy porraloltó készülékkel megkezdeni az oltást a készüléket használat előtt nem árt felrázni mivel a por lehet hogy az alján van amennyiben nem elegendő az oltásra és nincsen több tűzoltó készülék abban az esetben én is elhagyom az épületett.


Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Feszitő vágó berendezés. Tűzoltó készülékek, Tűzoltótömlők,Sugárcsövek, Elosztó, Gyorsbeavatkozó, Emelőpárna, Force balta, Bord(hordágy vagy katonai mentő hordágy),


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?

Elsödlegesen megnézni hogy biztonságos-e a tér ahhoz hogy közelebb lépjek nehogy rám is valami veszélyt jelentsen amennyiben biztonságos a tér közelebb lépek és megnézem hogy eszméleténél van-e hangosan megszólitom ellenőrzöm a légzőt hogy meddig tart ki és egyből megkezdem a személy mentést és kihúzom a törmelékek alól és lerádiózom hogy a társam megsérült és elhagyjuk az épületet ahogy kiértem átadom a szanitécnek vagy a mentőszolgálat munkatársainak.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenete?
Lerádiozóm az információkat és majd a kárhelyparancsnok eldönti a további teendőket lehetőség szerint a kárhelyparancsnok is beszél a lakás tulajdonosával a lényeg az hogy a leggyorsabban és a legbiztonságosabban a gyerek kimentésre kerüljön a gázpalack pedig biztonságos környezetbe kerüljön lehetőség szerint a gázpalackot el kell távolitani minnél gyorsabban a tűztől.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát
Név: Kovács Gergő Péter Budapest 1999/04/03
Anyja neve: Kovách Beáta 1967 Budapest
Legmagasabb iskolai végzetség: Egyetem (TF testnevelési főiskola)
Munkahelyek: Urmatrans,

- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információkat)
Kovács Gergő-nek hívnak 16 éves vagyok szeretek RP-zni és nyáron vitorlázok illetve vizimentő vagyok és egy minimálisan kötödik hozzám a tűzoltóság is mivel a VMSZ (Vizimentő Szolgálat) másik oldala az a VMSZ ÖTE de egyébként remélem hogy a szerveren majd ezt jobban kitudom tanulni.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
704 perc

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
Nem. Van képem csak nem tudom hogyan tudom ide berakni sajnos

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Mivel nagyon tetszik hogy itt mindenki úgy RP-zik mintha tényleg egy valóságos káresetnél lenénk és mindenre nyitottak és lehet tanulni azt ami engem érdekel és foglalkoztatt és én hosszú távra tervezem.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Nem.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.08.23

Aláírás: Kovács Gergő Péter





 

DriftV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2022. 01. 07.
801
403
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Szia,

OOC neved azonos az IC karaktereddel, illetve nagyon kevés perced van a szerveren. Szerezz még tapasztalatot, és ha szeretnél ide jönni írj késöbb egy másik lapot. ( Nem én bírálom a lapod, csak a véleményemet írtam le FK tagként)

(( Szerintem írj UCP-én egy név váltást, ha kell segítség írj rám fórumon és szívesen segítek :) ))
 
2024. 02. 10.
2
0
V4 karakter
Kovács Gergő
Szia,

OOC neved azonos az IC karaktereddel, illetve nagyon kevés perced van a szerveren. Szerezz még tapasztalatot, és ha szeretnél ide jönni írj késöbb egy másik lapot. ( Nem én bírálom a lapod, csak a véleményemet írtam le FK tagként)

(( Szerintem írj UCP-én egy név váltást, ha kell segítség írj rám fórumon és szívesen segítek :) ))
Szia igen direkt ez a nevem mivel IC direkt ezért hozzá csatoltam még egy plusz nevet a Pétert és egyébként azt mondták tegnap a fiúk hogy nyugodtan írjam meg mivel normális vagyok én hívtam ki őket a bombariadóhoz
 

DriftV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2022. 01. 07.
801
403
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Szia igen direkt ez a nevem mivel IC direkt ezért hozzá csatoltam még egy plusz nevet a Pétert és egyébként azt mondták tegnap a fiúk hogy nyugodtan írjam meg mivel normális vagyok én hívtam ki őket a bombariadóhoz
Én értelek de szerintem ez akkor is határeset. Ha még a neved nem is lenne gond akkor is 704 perced van.
A továbbiakban a fölösleges hsz-ek miatt ha kell segítség keress fel privát üzenetben.
 

Nick Cartel

Zöldfülű
2019. 01. 10.
157
83
V4 karakter
Nick Cartel
LV karakter
Nick Cartel
V2 karakter
Nick Cartel


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság


Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítjük, hogy a beküldött jelentkezési lapja elfogadásra került. Várjuk a San Fierroi Tűzoltó parancsnokságon szóbeli meghallgatásra 2024.08.24. - 2024.08.25. 18:00 és 20:30 között. Ha ennek nem tesz eleget a jelentkezése automatikusan elutasításra kerül! Az meghallgatáson szakmai kérdések is felmerülhetnek, felkészülésben az oktató anyagink segítenek.
Jó felkészülést!

Nick Cartel
Kirendeltségvezető
tű. alezredes

- OOC -

A játszott perced kevés, de kapsz egy esélyt, hogy meggyőzz minket szóban is. Várunk téged TeamSpeak meghallgatásra, a fent leírt időpontokban. Jelenj meg a TS váróban és várj türelemmel! Probléma esetén keress fel privát üzenetben! Meghallgatás előtt mindenképpen olvasd el az oktató anyagokat!
Jó felkészülést!