Kosarazás behozatala.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Pasa >

Ötleted:
< Ahogy a címben olvasható kosarazás behozatala a szerverre. Első sorban a bandáknak nagyon jól jönne millió egy rp-s szituációt lehetne kihozni belőle. Szerintem a civilek is nagyon élveznék ha bent lenne. Nem nagy update, de még is sokat tenne az rp-s rétegnek! >


Megjegyzés:
< Régi fórumon már megvolt írva az ötlet így gondoltam ide is megnyitom. >
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szerintem egy komplett kosarazás script megírása nagy update. Valami alapot tudnál mutatni youtubreról például, hogyan nézne ki, vagy fejlesztőre bíznád?
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Teljesen a fejlesztőre bízom, tudomásom szerint megvalósítható az ötlet.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
979
1 290
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Az ötletet teljes mértékben tudom támogatni. Teljesen új scriptet felesleges rá írni, mivel a másik két SGS szerveren már megtalálható a kért lehetőség. Örülök, hogy valaki újra feldobta ötletként ezt, mert szerintem nem csak a bandásoknak lenne szép RP lehetőség, esetleg a rendvédelmi szerv tagjai is közelebb tudnának kerülni néha egymáshoz, akár szervezetek közötti csapatépítő játékok kapcsán IG. Másrészt V3-at nézve pedig volt lehetőség, és ambíció ahhoz, hogy rendőrségi járőrszolgálat ellátás közben leálltunk RP-zni a bandásokkal akik értékelték is ezt a "gesztust", másrészt volt, hogy jókat dobáltunk velük a pályán egy kis lazítás gyanánt. Ezek mind- mind szép lehetőségek, és még több színt vihetnének az egészbe. ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Mindenesetre nagyon jó lenne, főleg most hogy beindult pár banda. o_O
 

hurkaa

Blegh
2019. 01. 10.
150
735
V4 karakter
keenan_wells
LV karakter
kaleem_mills
V2 karakter
inai_mashiro
Aha, mint ahogy már leírták a többi sgs szerón is bent van, ide se ártana.
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Ártani nem tudna, maximum az FPS-t. Támogatom.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Na ezt örömmel hallom hogy a többi sgs szerveren is megtalálható @Alax tökéletesen megfogalmazta a lényegét. Több fk is csinálhatna akár egy kisebb bajnokságot. Esetleg még eventet is lehetne építeni rá.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
206
1 102
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Jöhetne. Nem is kell a script-el szenvedni, és jó is lenne az RP-sebb rétegnek. Mellesleg lehet nem unnák az emberek a fejüket a fegyházba.
 
  • Tetszik
Reactions: KevinV2 és pasa

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
210
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
Jöhetne. Nem is kell a script-el szenvedni, és jó is lenne az RP-sebb rétegnek. Mellesleg lehet nem unnák az emberek a fejüket a fegyházba.
Teljes mértégben támogatom az ötletett. És @Porozinko Hozzászolását is, nagyon jól lenne ha a fegyházban nem csak afkolni,verekedni lehetne, mert valjuk be az őszintét fegyházba senki nem akar rpzni csak az afk megy néha egykét verekedés de az is havonta egyszer van.
 
Utoljára szerkesztve:

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Sokadjára felmerülő ötlet ez. Remélem most tovább jut mint eddig. Emelné a színvonalat az fix.
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Ezt az ötletet teljes mértékben támogatom
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Az első 1-2 hétben biztos ki lenne használva, utána nagy valószínűséggel senki sem tolná. Teljesen felesleges, csak vinné az FPS-t. Nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Huskys

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Végre egy ötlet amely nem a pénzről, pénzszerzésről, illegál/rendvédelem könnyítéséről,segítéséről szól. Nagyon régen láttam olyan ötletet amely kimondottan az rp szituációk lehetőségét bővítené és nincs belőle más érdek. Szerintem jó volna a szerverre, bandák nem csak a lövöldözésre, üzletre irányuló rp szituációkat tolnának. Most lett több új banda, régi-új leaderekkel akik szerintem ezt a kosarazás dolgot elég sokáig tudnák csinálni, rendes nagyobb rp szituációk között. Csak támogatni tudom az ötletet, remélhetőleg látni fogjuk a szerveren.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Kalmi és pasa
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.