KORSI -> FrankY

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

re lol ver

Újonc
2019. 01. 10.
54
17
V4 karakter
Jordan Moss
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
Gunter Weitz.

A ban időpontja:
Egy és fél hónapja.

A ban időtartama:
Örök.

Moderátor neve, aki bannolt:
FrankY.

A ban oka:
You are banned permanently. Reason: "Moderátor szidás-FrankY"

Amiért szeretnéd az unbant:
Az indok teljesen más, mint először, ezt nem is értem. Az első indok az Megengedhetetlen stílus a játékostársaimmal szemben(?), ts ügy nem érdekeltsége(ami azért van mert átírtam a nevem, Károly Boss-ra és azt mondtam, hogy az utolsó másodpercekre legyen jó nevem?) Az unbannt azért szeretném, mert egy frakcióba írtam egy lapot, és ha netalántán elfogadásra kerülne, szeretnék menni meghallgatásra. Megbántam amit a játékostársamnak írtam, sajnálom.

Megjegyzés:
Semmi.
 

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
Hali elolvastam a kerelmedet, ha lehetseges szorol szora ird le miket mondtal ha lehet ne hazudj mivel azt kifogom szurni. /telo
 

re lol ver

Újonc
2019. 01. 10.
54
17
V4 karakter
Jordan Moss
cső.
Volt egy crip frakció, akik nekünk nem voltak szimpatikusak, és az egyikőjükre ráírt a barátom(aki írja a kérelmet). Pontosan ezt kérdezte: Mennyit fizettetek a crip F3-ért? Ezután neki állt a srác spanomnak, ráírtam és egyből ő is nekem állt. A következőket írtam rá: ne egy játékra legyél büszke, mert szembe baszlak és kifolyik belőle a biztosíték. Ezután behúztál TS-re, elküldtem a logokat, én örököt kaptam a srác kettő hetet. Még talán azt is írtam, hogy te élettelen senkiházi. Ennyire emlékszem.
 

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
Ürölök hogy felvázoltad a helyzetet igy ahogy leirtad már eszembe is jutott a konfliktus. Az UB kérelmedet elfogadom ami annyit tesz hogy a bannodat leveszem DE nem szeretnék panaszokat hallani rád, amennyiben panasz merülne fel és netán a panasz jogos is lenne akkor a kitiltást visszarakom örökre.
Szeretném ha elküldenéd az UID/ IPcimed hogy levehessem a bant rólad.
 

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
Rendben, a ban levéve jó szórakozást.
De szólok hogy vigyázz mert hallotam ezt azt a stilúsodról, szóval ha jön rád egy panasz és jogos is lenne akkor Örök bant vissza rakom rád, mint ahogy feljebb is irtam.
a kérelem Zárható és Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.