kornelkaa jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kornelkaa

Barangoló
2019. 01. 10.
95
523
V4 karakter
Sein Rivero
LV karakter
Adem Yesil
Játékbeli, és fórum neved:
Azem Ymeri, kornelkaa

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
A szerverre még kb. 2017 nyarán regisztrálhattam, viszont akkor még csak nagyon kevés betekintést nyertem az RP világába, úgy komolyabban egy éve kezdtem el foglalkozni a SeeMTA-val. A fórumra is régebben regisztráltam, de aktívabban egy éve kezdtem el rajta tevékenykedni.

Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Amit mindig is szerettem az az, hogy kihívás elé rakom sokszor magam. Fórum részlegen elég sok felhasználó és újonc van aki segítségre szorul -ugyanolyan helyzetbe amilyenbe én voltam-, ezt az arányt szeretném a segítségemmel lecsökkenteni. Ezzel együtt nem csak a segítségemet nyújtanám, hanem magamat is fejlesztem beszédkézség és szókincs terén.

Miért pont téged válasszunk?
Saját véleményem szerint egy vezetői személyiség vagyok, ami alatt azt értem, hogy könnyen és hatékonyan tudok egy nehéz helyzetben választ adni, esetleg választani az opciók között. Sosem hamarkodom el a döntésem, mindig próbálom a cselekedetem előtt átgondolni, hogy mit mondjak vagy tegyek. Moderálás szempontjából van tapasztalatom, sajnos nem SGS-en, de máshol már tevékenykedtem és nem volt gond velem.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Attól függ, hogy mennyi időm van és mit csinálok. Legtöbbször megvan nyitva egy külön ablakba és rá-rá nézegetek, valamikor pedig elég sok időt töltök rajta.

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak):
Ahogy megemlítettem sajnos ebben a szervercsoportban nem voltam még bármiféle moderátori pozícióban viszont megemlíteném ide:

Dragoi Klan
Alles hat seine zeit

Ezen kívül még NAV-ban is voltam, viszont ott kellett hagynom pár hónap után időhiány miatt, mivel kollégiumba költözés alatt nem tudtam volna teljesíteni a minimálist.

Rendelkezel TeamSpeak3-al?

Persze, régebben elég aktívan használtam.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Legfőképpen ha felkeresnének engem, megmutatnám a kezelési felületet, hogy hogyan tudnak eljárni a fórumon, ezután ha már felhasználó szinten tudják használni, küldenék pár topicot amik jobban kifejtik a fórum helyes használatát, nem kihagyva a szabályzatot sem.

Ismeretséged a csapaton belül?
Ismeretségi körömbe tartozik @Tranes aki nekem sok mindent megtanított az idő folyamán és hálás vagyok neki.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban:
Kornél vagyok 16 éves (idén töltöm a 17-tet), szabadidőmet a kollégiumba töltöm unatkozással, de ez nem tántorít el attól, hogy ne üljek le egyszer-kétszer játszani valamit a laptopomon. Ezen kívül az életem felét, talán már nem hobbiszinten, cserkészkedéssel töltök, ahol vezetői szerepet töltök be (ez bizonyítja rátermettségem egy komolyabb munka elvégzésére). A táborokban elég sok kihívás elé tesznek minket, ahol kitudom élni magam, és nem csak ez jellemzi egy tábort, hanem az összetartás és a csapatmunka, amit magas szinten meglehet tanulni. Szeretek társalogni, illetve hatékonyan ismerkedem az emberrekel. Középiskolába járok, már-már 10. osztályba, ahol kimagasló tanulmányi eredményeket érek el. Régebben sokat teniszeztem versenyszerűen viszont az már a múlté, mostanában edzőterembe szoktam beugrani. Nemrég belekezdtem a fotózás világába is, ahol leginkább a macskámat vagy a kutyámat fényképezem. A lapot leginkább azért írtam meg mert már rég szerettem volna valahol egy moderátori szerepet betölteni csak, hogy ezt a kollégium megakadályozta, viszont a globális moderátori szerepnél bármikor felmehetek fórumra akár suliban, akár koliban és tevékenykedhetek tanulás közben is. Ha egy munkát adok ki a kezemből azt mindig próbálom a saját tapasztalataim szerint a legjobban teljesíteni. Ahhoz, hogy mondjak negatívat talán az tartozik, hogy vannak időszakjaim amikor nagyon ingerült és türelmetlen lehetek viszont ez kevésszer jön elő és mindig próbálok rajta javítani.
 

Tranes

baby, mafia wie montana
2019. 01. 09.
1 715
15 158
Wien
V4 karakter
Tommy Delgado
LV karakter
Terrence Soto
a820e6564cfbe9529e2968d2dc213170.jpg

Sok sikert barátom!
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
jerrynek.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket. Örömmel tájékoztatunk, hogy jelentkezésed elnyerte tetszésünket, ezért továbbjutottál egy második körös TS3 meghallgatásra! ?
A meghallgatási időpontot hamarosan közzétesszük!


Egyéni megjegyzés: Bejövős a lap, próbáljuk meg.


Üdvözlettel:
SeeMTA V3 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.