Korházas cuccok - RPhez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Felvalto1

Újonc
2024. 02. 08.
6
11
Magyarország
V4 karakter
Shaquille Stanley
Sziasztok!

Tegnap egy elég hosszú korházas RP-be keveredtem, és azon gondolkodtam, hogy az RP élvező, szerető embereknek hozzá lehetne adni a szerverekhez sokkal jobb korházi felszereléseket. Lehetnének rendes korházi gépek, műtések, összetettebb dolgok ( Nem értek a korházi cuccokhoz xD ). Ha például egy hosszabb műtéten esik át, akkor lehetne tolókocsiba tenni, botot adni neki, ezzel lassabban mozog, és dolgokat nem bír csinálni. Már pár ilyen kis vizuális dolog is jobbá tenné szerintem az RP-t, pl. szerintem a tolókocsi menő lenne.

Nem tudok fogalmazni nagyon ilyen dolgokban, de szerintem eltudjátok képzelni, hogy mire gondoltam.
 

Szidee

Goofy cats <3 🐈‍⬛
2019. 01. 27.
357
573
20
V4 karakter
Riley Diaz
LV karakter
Jevaun Brooks
Nem tudom mi mennyire lenne megvalósítható, de egy hordágy szerintem sokat dobna a dolgokon, minthogy felpattan a sérült és sétál a mentősök után. Ezen felül a botot vagy a tolószéket nem tudom, hogy mennyire használná bárki is, hogy egy sérülés és műtét után még azzal bohóckodjon. Talán még azt tudnám elképzelni, hogy ha eltörik a lábad, akkor jelentősen lassabban tudnál menni. Viszont abban az esetben ha van nálad mankó, vagy beleültetnek egy tolószékbe, akkor pedig az átlag sétálási sebességgel lehetne haladni.
 

Doki

Fórum Mester
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 517
4 417
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
2015 óta kérjük a hordágyat, remélhetőleg a közeljövőben megvalósul, hasonló dolgokat frakciószinten kérünk amennyiben az a szerverre illeszkedő és a vezetőség is úgy gondolja hogy ez megvalósítható és meg kell valósítani.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.