Konstandi Zamir jelentkezési lapja az SCCS-s köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csabiii

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 13.
222
185
20
Csikszereda
www.youtube.com
LV karakter
Eugenio Weissborn
V2 karakter
Khaled Al Maalouf
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Konstandi Zamir
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 23568 perc
IC SZINT: 22-es szintű vagyok

KOROD: 20 éves vagyok jelenleg
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): Nem túl szép. https://prnt.sc/uBUngxwLnMf9

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Rendelkezem
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Rendelkezem

EDDIGI FRAKCIÓID: Terrorelhárítási Központ
TÁVOZÁSAID OKA: Nem volt elég időm rá.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Nem voltam.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nem voltam.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra (főleg este)
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 2-3 óra (akár reggel, akár este))

PÁR MONDAT MAGADRÓL: A nevem Csabi vagy akár művész nevemen "Csabiii". Jelenleg 20 éves vagyok, az SGS szerverein való pályafutásom körülbelül 2015 közepén kezdtem de voltak szünetek. A V2-re a nyitáskor már regisztráltam viszont nem volt stabil pont,hogy lekössön így csak 2020-ba játszottam egy baráti körrel intenzívebben ahol sajnos egy kis kitíltást is vont maga után, de szerencsére kaphattam egy év után egy új esélyt, azóta nem is nagyon vonzott a szerver, viszont adnék egy esélyt magamnak. Mivel napi 12-13 órákat dolgozok így este lenne időm a frakcióra, meg vasárnap akár délben és este is. Szeretem az amolyan monoton munkát mivel nemrég fél évig egy szerelő frakciót is vezettem egyik konkurens szerveren csak sajnos egy frissítés végett megszűnt a frakció rendszer így felhagytunk a dolgosabb részével. Eddigi pályafutásaim alatt főként szerelő voltam minden szerveren.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Van már amolyan tapasztalatom a frakció terén éppen nem ezen a szerveren de igyekszek tanulgatni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Szeretném ha eltekintene a vezetőség a kitíltásom mellett mivel tudom jól egyedül ez a súlyosbító részlet benne. Szeretnék egy amolyan új esélyt mivel nem volt célom a kitíltásra rájátszani mivel nem olyan kötekedő, toxikus személyiségem van.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
logoweb3.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.08.20 - 16:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Florencia Andres​
 
  • Imádom
Reactions: Csabiii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.