Kolos Igor jelentkezése Fix&Drive-ba [Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~Igor, 14 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~Március 18 óra,Játszott idő:1 nap, 19 óra és 17 perc (2597 perc),~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~Igen, mert hirdetést rövidítettem,igen mert becenév nem lehet a nevem. https://www.mediafire.com/view/bpzwkwz5r3zlato/K%C3%A9perny%C5%91felv%C3%A9tel_%286%29.png/file~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~Igen~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-5 óra hétvégente 8-10 óra+este 3-4ig fent vagyok. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~Szeretem az autókat, szeretek autózni, gépezni, de legfőbbként másoknak segíteni. Sokat játszom a SeeMTA V2-n de más játékok sem kerülik el a figyelmem. Szeretek tartalmat gyártani YouTube-ra de ám ez mostanság nem nagyon megy. Szeretek Focizni, kézizni, kosarazni, meg néha futni is károk ebből kideül hogy szeretem a sportot. Szeretem a Narutot, de a többi Anime valahogy nem jön be. Sok szabadidőm van, amikor lehet SeeMTA-zok de nyilván van más dolgom is... És végül a kocsi szerelést mindig is kiakartam próbálni, igy hát most SeeMTA-ban LEHETSÉGES hogy majd kibírom.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~Kolos Igor~


Születési helye, ideje:
~ 1992-11-28. Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Éretségi, és 1 évorvosi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~Mert szeretem az autókat, és hogy belülről is jobban megismerjem őket. És hogy másoknak segíthessek.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~Nos pályafutásomat pizzafutárként kezdtem ami unalmas volt, de legalább sok borravalót kaptam volna, ha a főnököm nem vette volna el, majd lecsukták a főnőköm, pontosan nem tudom hogy miért de állítólag valakit megakart ...-ni... Ezután munka nélkuli lettem. Ám de másfél hónap után lehetőség nyílt Sheriffnek jelentkezni, és nem haboztam jelentkeztem. Azután felvettek nagy szerencsémre, nagyon nehéz vizsgák voltak, mint az elméleti, mint a fizikai. De végül sikerült és felvettek kadétnak, majd sok igazoltatás, és sok túsztárgyaló behallgatás meghozta a gyümölcsét, és járör lettem. Itt elhatároztam hogy egyszer kapitány leszek. Ám de egy este a gyémánt ékszer boltot rabolták és lábon lőttek. Ez után a családom arra kért lépjek ki, de mielőtt kiléptem volna megszűnt a Sheriffség... Azután ide jöttem szerencsét próbálni, elősször favágó voltam ahol nap, mint nap megvágtam magam... Majd bányász lettem, de a bánya előtt mindig 1 medve volt ami a munkás kocsit szanaszét karmolta, harapta. Azután kamionos lettem, és igy lett meg a kamionos vizsga.~

Aláírás:
Kolos Igor
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -OMSZ-be is írtál lapot, így automatikus elutasítás! - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.