Kolobzeg David jelentkezése a Fix&Drive-hoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

XrEaL101

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 18.
368
164
V4 karakter
David Kolobzeg
LV karakter
David Kolobzeg
V2 karakter
Fabian N Nussbaum

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~Fábián 15 Éves vagyok~

Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 8412 perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/MXs9Y8C ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 3-4 órát tudnák tudnám teljesiteni ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Keserű Fábián Ferenc vagyok. Romániában élek. Korom 15 éves vagyok 2005.09.27 születem. Jelenleg Autó szerelő sakmát végzek Iskolá-ba. Iskola idő-ben délután tudnák leni 5 óra fele.És sokat szerelné a szerveren is.Mivel szeretem az autó szerelést ezért jelentkezem. És lessz olyan nap biztos mikkor nem fogok tudni jöni játszani. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Kolobzeg David ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos Medical Center 1995.06.13 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ SzakIskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mert szeretem a kocsikat és szerelni is szeretek.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~Kolobzeg David vagyok. És szeretem a kocsi szereléseket meg a kocsikat-is.Ezért jelentkezem a Fix&Drive-hoz. Szakiskolát végeztem autó szerelést tanultam. És mivel meg van a szakmám és ki tanultam ezért szeretnék csatlakozni a közzöség-hez. És nem a pénz miat csinálom hanem azért mert szeretem a szakmát. És nem lesz panaszuk rám. Mivel az iskolá-ban is a tanárok dicsértek érte mivel figyelmes voltam. És azt mondták hogy engem könyen fel venénnek munkás-nak.És szeretném ha fel venének.~

Aláírás:

Kolobzeg David​

 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
27
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.