Közelgő halloween eventhez való ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Madmazell

Barangoló
2019. 01. 10.
93
97
21
V4 karakter
👑Aiden Demonte👑
Sziasztok! Arra gondoltam hogy mi lenne ha az event ideje alatt nem csak tököt lehetne gyűjteni, hanem a házakba csengetni is lehetne úgymond "cukorkáért" a húsvéti event alapjára. A cukorka felhasználhatósága pedig annyi lenne hogy egy inventoryban stackelhető gyűjthető tárgy, amit be lehetne váltani a halloweeni árúsnál xy cuccokra. (Nem skines fegyverekre gondolok, hanem valami plusz event itemeket hogy több vonalú legyen az event). Esetleg egy kicsit tarhatna tovább 1-2 nappal ugye mivel az idei őszi szünet az iskolába járók számára elmarad.
 

Swathed

Aktív fórumozó
2019. 10. 30.
272
625
V4 karakter
ivo.popa
A nyitás része maradjon a "régi" ,az új pörgősben semmi nem jött a droprate csak csökkentve lett (én és a barátaim véleménye szerint is!).
Nem rossz ötlet amit írsz, én el tudnám képzelni V3-on is, mellesleg az időkitolást is.
 
  • Tetszik
Reactions: SigH

babenyac

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2021. 06. 11.
763
269
Szerbia, Óbecse
V4 karakter
aage kaas
LV karakter
Strahinja Jagodic
V2 karakter
Layla Mendes
Én még speciálban hozzá tenném, hogy a halloweeni event is legyen hasonló a húsvéti eventhez, mármint, hogy mindenkinek egyenlő esélyei legyenek, ne pedig gladiátor harcok legyenek egyes szellemeknél.
Ezt TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Dawee718

xixoo

Lelkes fórumhasználó
2021. 08. 19.
329
3 047
18
www.elmenykepek.hu
V4 karakter
Sidonio Mazzini🔪🍬
Sok helyen ez a házakba csengetés van, szóval a mostani rendszer még kreatív is. Viszont minden egyes halloween eventnél megy sok embernél a sírás, hogy campelik, motorral veszik fel stb ami érthető is mivel unfair, persze ezek után szankció is jár, de lehetetlen mindenkit kiszűrni. Inkább erre kellene megoldás, mint hogy más rendszerre tegyék az egészet. De összességében nem rossz ötlet.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: SigH és Madmazell

5mlpropi

Újonc
2021. 05. 26.
22
40
V4 karakter
Abu Al Mostrach
LV karakter
Abu Al Mostrach
jó lenne, ha nem lennék kibanolva. de az a másik, hogy ha a v4 nemtudták befejezni akkor ezt se tudnák nekünk berakni.
 
  • Vicces
Reactions: SigH és nyugagy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.