Kody Willson jelentkezése az OMSZ-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kuvasz

Újonc
2023. 06. 30.
6
5
Budapest
V4 karakter
Kody Willson
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Kevin -

Hány éves vagy?
- 17 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- OKF illetve SCKK, lényegében nem volt időma frakcóra akkoriban az életem egy kicsit zűrös volt.-

Voltál-e már adminjailben?
- Csak frakció jump végett! -

Voltál-e már bannolva?
- Nem.-

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Lényegében érdekel az OMSZ munkája mind RP illetve mind IRL is, álltalában jobban pártolom a legális frakciókat. Számos RP-szerveren voltam tagja OMSZ vagy egyéb egészségügyi frakciónak. Továbbá szeretném a tudásomat gyarapítani illetve felhaszálni is!-

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Sziasztok, Kevin vagyok 17 éves. Egy Jász-Nagyuk Szolnok megyei faluban élek. Hobbijaim: foci, röplabda. Jelenleg harmadéves vagyok és rendészeti szakon talulok. Középiskola után a tanulmányaimat a Közszolgálati Egyetemen szeretném folytatni, amelyen lehetőségem lesz Rendőrként végezni és a jövőben ebben a munkakörben szeretnék elhelyezkedni. Nagyjából 4 éve ismerkedtem meg a RolePlay világával. RP karierem FiveM-en kezdtem, és majd csak később ismerkedtem meg az MTA szervereivel. Körülbelül 2 éve elvégeztem a segédmotoros jogosítványt, így a másik kedvenc időtöltésemmé vált a motorozás. Amikor motorozok akkor szabadnak érzem magamat teljesen,imádom.-

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Változó, napi 2-3 óra szerintem megfelelő. -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Így van. -


IC rész

Jelentkező neve:
- Kody Willson-

Születési helye, ideje:
- Budapest 1976.01.24 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- Los Santos -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Diploma -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Kody Willson vagyok, 48 éves, özvegy. A rendőrtiszti főiskolát, 1999-ban végeztem, az annó Budapetsi Rendőrtiszti Főiskola és Határrendészeti Tanszéken 23 éves koromban, mint rendőr Főhadnagy. Budapesten teljesítettem szolgálatot, egészen a 2010-es évekig, amikor a belügyminisztériumhoz kerültem. Ez röpke 10 évig tartott, majd a minisztérium ezt követően, a tanulmányi papírjaim ellenére elég iramos ütemben pakolgatta felfele a rendfokozati létrán, mikor 2015 nyár közepe felé, behívtak a minisztériumba a fővárosba, és kineveztek Budapesti Rendőr-főkapitánynak. Kinevezésemet követően, egyből beledobtak a mély vízbe. Először még nehézsségekben voltam, és nem igazán tudtam hova tenni a történteket, de később ahogy a magánéletemben is kialakult egy stabilitás, összeszedtem magam.

48 éves vagyok, Nagy Géza fia. 1976-ben születtem a Budapesten. Egy szűkös családban nevelkedtünk. Egy fivérem van, aki 2 évvel fiatalabb. Édesapám 1981-ben, azaz 5 éves koromban az Amerikai Egyesül Államokba utazott, elhagyva anyámat és minket. Édesanyám munkaváltása azt eredményezte, hogy reggeltől estig egy irodaházban dolgozott mint titkárnő, szinte magunk nevelkedtünk. Elég erős kezű volt velünk ha otthon volt, így rettentően megedződtünk. Tisztességre és szeretetre tanított minket. 19 éves koromban, munkatúlhajszoltságban ideg összeroppanást kapott, és elhunyt November hónapban. Ezek az idők, nagyon nehezek voltak, mivel már tanultam, de mellette dolgozni kényszerültem. testvérem már akkor dolgozott, hogy besegítsen anyámnak a háztartásba, iskolája utolsó évei révére. Mikor átvészeltük ezt a nehéz időszakot, talpra álltunk, és sok mindent együtt csináltunk. Együtt szereztük meg a jogosítványt, házat vettünk, és éltük a mindennapjainkat. Kicsit széthúzott minket a rendőri élet a sok túlóra és hasonlóak, de mindig számíthattam rá. Baráti társaságom átlagosnak mondható, viszont nincs sok. Baráti szempontból zárkózott vagyok, mert a bizalmat nálam meg kell szerezni… -



Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A: Légutak
B: Lélegzés
C: Keringés
D: Neurológia vizsgálat
E: Külső vizsgálat-

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- MGK (mentőgépkocsi)
Esetkocsi
MICU (Mobol intensive care unit)
MOK (Mentőorvosi kocsi)
Rohammentő
Mentőhelikopter
Vízimentő
Motoros egység -

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Hordágy, EKG, Mull Lap, Defibrillátor, Merevítők, Vérnyomásmérő, Kötszerek, Oxigén palack és maszk, Esettáska, Infúziós készlet -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Az ordítást hallva azonnal átrohanok a szomszédhoz, miközben előveszem a telefonomat és hívom a mentőszolgálatot. Odaérve felmérem a helyzetet: a szomszéd súlyos nyaki sérülést szenvedett, jelentős vérzéssel. Majd az életfunkcióit ellenőrzöm (légzés, pulzus, tudatállapot). Félülő helyzetbe helyezem, hogy megkönnyítsem a légzést, és azonnal nyomókötést alkalmazok a sérült területen, steril anyag hiányában tiszta ruhadarabot használva. Folyamatosan nyomás alatt tartom a sérülést, szükség esetén több réteget helyezek rá. A mentőszolgálatnak közben figyelmesen adom át a helyzetet, és figyelemmel kísérem a szomszéd állapotát, különösen az életfunkcióit, amíg meg nem érkezik a segítség.-

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Megszólítom hogy jól-e van, esetleg elkérem a nevét is ha válaszol akkor megkérdezem hogy minden rendben van e vele, ha nem azonnal hátra fordítom és megnézem a pulzusát, lehet hogy alkohol befolyásolása alatt van vagy kábítoszer túladagolás, felhívom a mentőket, elmondom nekik mi történt és követem az utasításokat. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Ezek a tünetek súlyosan utalhatnak egy agyi keringési problémára, ez stroke jele. Sürgősen hívom a mentőket, hogy azonnali orvosi ellátást kapjon a főnököm. Ezután minden vérkeringést szorító dolgot meglazítok. Az ekkor történő beavatkozás rendkívül fontos az agyi keringési problémák esetén, mivel az agyi szövet károsodása gyorsan előrehaladhat és maradandó következményei lehetnek! -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Heimlich féle fogással megpróbálom felszabadítani a légcsövét, ha nem használ akkor megpróbálom fejjel lefelé tartani és a hátát ütni. Ha ezek nem segítenek azonnal mentőt hívok. Ellenőrizem a légutaka, ha találok valamit ami akadályozza a légzést, megpróbálom sérülésmentesen eltávolítani. Ha már nem lélegszik, megkezdem az újraélesztést! -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 
Utoljára szerkesztve:

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
700
619
23
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Tisztelt Kody Willson!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte. Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elfogadta, a továbbiakról értesítést küldünk majd.
((Keress fel minket TS-en, hétköznap délutánonként és szombaton 2 és 8 óra között kereshetsz minket az "[OMSZ] Főigazgatói hivatal" szoba várójában. Vasárnap nem áll módunkban tagfelvétel miatt fogadni.))

Üdvözlettel:
Dr Lucas Rauschenberg
Igazgatóhelyettes
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.