Elutasítva Kodey Malcom - Rapid [Helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NEMES

Barangoló
2019. 09. 29.
129
821
27
V4 karakter
🥀 Zion Ortiz
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Kodey Malcom

A ban időpontja:
2024. 02. 19. 04:22

A ban időtartama:
Végleges

Admin neve, aki bannolt:
Rapid

A ban oka:
Fun névvel való regisztrálás

Amiért szeretnéd az unbant:
Az előző kérelmem bőven egy hónapja íródott, így ismételten szeretném kérvényezni a kitiltásom levételét.
Természetesen most sem szeretném elbagatellizálni a szituációt, de bízom abban, hogy a bíráló személy is a nem súlyos szabálysértések közé sorolja cselekedetem. Mentségemre kívánom felhozni, hogy több esetben hallottam olyat, hogy nem megfelelően megválasztott játékosnevet a szerveren figyelmeztetés mellett írtak át adminok. Természetesen azzal is tisztában vagyok, hogy az adminisztrátor dönt a retorzió mértékéről.Így bízom benne, hogy cselekményem rövidesen megbocsájtást nyer. Egyértelműen elismerem, hogy hibáztam. Közeledve a harmadik X-hez az életemben egyértelműen ki tudom jelenteni, hogy nem egy éretlen kisgyerek vagyok. Így bízom benne, hogy azt a rengeteg lehetőséget amit a szerver biztosít nem csak videókon láthatom hanem a szerevren is kipróbálhatom. Szeretnék csatlakozni több kollégámhoz akik rendszeresen játszanak csapatban. Csinálgatják a bányát és használják ki a szerver adta lehetőségeket. Szeretnék többek között hozzájuk is becsatlakozni akik között jópár tapasztalt nagy szintű játékos van. Tőlük a szever úgymond iratlan szabályait is el tudom sajátítani. Többek közt a felsoroltakért szeretném kérni a tiszta vizet a pohárba.


Megjegyzés:
Szeretném kérni a méltányos bírálat megfontolását!

 
  • Tetszik
Reactions: aZsombi

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 299
4 035
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Hi ilyen indokra nem tudok jelenleg UB-t adni.
 
  • Tetszik
Reactions: Miss Lacky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.