Bírálatra vár Kobe Alexander - Scoolby

LebronThomson

Újonc
2020. 12. 02.
2
2
V4 karakter
Kobe Alexander
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Kobe Alexander

A ban időpontja:
2022.09.15 19:27

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
sCoolby

A ban oka:
Küls? Segédprogram használatában való asszisztálás, NonRP, FUN @Joe @sCoolby

Amiért szeretnéd az unbant:
Ez az egész történet egy félreértés volt igazából, naív voltam, fiatal, kiváncsi voltam, odajött hozzám egy random player, segitséget igazából pénzt kért tőlem, én adtam neki mert nem sajnáltam igazából, kezdő játékosnak tűnt, azt mondta, hogy majd visszaadja, utánna eljött velem, kocsikáztunk és hirtelen furcsa dolgokat vettem észre. Az autóm tetejére felkerült egy rendőr villogó hirtelen, a srác oldalára egy skines kés, illetve hasonló dolgok, egy kis idő után ez feltünt az adminoknak és odajöttek próbálták lefagyasztani, de ők sem tudták, egyedül FA tudta lefagyasztani, én pedig csak résztvevő voltam és nem tudtam mi történik, és hogy mi ez az egész dolog. Nagyon szeretnék ujra játszani, rengeteg ismerősőm játszik, így nagyon örülnék ha kapnék egy esélyt, mert tulajdonképpen ez egy félreértés miatt történt az egész. Választ előre is köszönöm szépen.

Megjegyzés:
Ha esetleg csak nullázással tudnék visszakerülni annak is nagyon örülnék, tökmindegy igazából csak szeretném ujra élvezni a játékot mint régen, előre is köszönöm szépen!