(KNyF - Nyomozati Jelentések) Jessy Jay Jackson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SpuriaX

Barangoló
2023. 05. 24.
85
143
24
V4 karakter
Jessy Jay Jackson
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Jessy Jay Jackson

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
Jessy Jay Jackson - (Főnyomozó) B-10

Nyomozás dátuma:
2024. 07. 01

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

szolgáltatás ellenőrzés

Ellenőrzött cégneve:
-

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
-

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Pillie Lilja

Előállított személy(ek) neve(i):
Pillie Lilja

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
BCM - 100.000$

Nyomozás eredménye (részletesen):
július 1-jén a B-10-es szolgálati kocsimmal Tierra Robada területén parkoltam le, amikor elkezdtem keresni egy olyan személyt, aki ECU beállítást vállal. A hirdetések között nézelődve találtam is egy megfelelő hirdetést, és azonnal felvettem a kapcsolatot a hirdetővel, akit Pillie Liljaként hívnak. Pillie Lilja azt mondta, hogy találkozzunk Los Santos Rodeo területén, ahol el tudja végezni az ECU beállítást. A szolgálati járművem Taxi Sárga színben volt, mert azt mondtam neki, hogy taxisofőr vagyok, és nyitottam egy taxivállalatot. Hogy hiteles legyen a történetem, mondtam neki hogy vettem ECU-t a kocsimba, amit majd be kell állítani. Amikor átléptem a Los Santos-i határt, a GPS-em hirtelen elromlott, és nem tudtam megtalálni a pontos helyszínt. Ekkor újra felvettem a kapcsolatot Pillie Liljával, és hosszabb keresgélés után végül megtaláltuk egymást egy félreeső helyen. Találkoztunk és elkezdtünk beszélgetni arról, hogyan kellene beállítani az ECU-t. Kifejtettem neki, hogy a jármű gyorsulására szeretném optimalizálni az autót. Pillie Lilja elvégezte, amit kértem, és az ECU-t a kívánt paraméterek szerint állította be. A szolgáltatásért kifizettem neki a megbeszélt 300.000 dollárt. Ekkor elkezdtem a cégellenőrzést, amit a találkozónk előtt már előkészítettem. Bemutatkoztam, hogy Jessy Jay főnyomozó vagyok, jelvényszámom 1283. Cégellenőrzés mondtam. Részletesen átvizsgáltam az autóját és a nála lévő dolgokat, de semmi illegálisat nem találtam. Pillie Lilja együttműködő volt és minden kérdésemre válaszolt. Az ECU beállításával kapcsolatban elmondta, hogy eddig volt cége, és mindig a törvényes keretek között dolgozott. Kiemelte, hogy sokszor csinálta már ezt, elégedettek a munkájával, és soha nem került konfliktusba a törvénnyel. Hozzátette, hogy korábban volt cége, amely ECU beállításra szakosodott, de most éppen nincs bejegyzett vállalkozása, mivel a korábbi cégét megszüntette. Miután megbizonyosodtam róla, hogy minden rendben van, megbilincseltem Pillie Lilját, és beszállítottam a B-10-es szolgálati kocsiba. A Los Santos-i kirendeltségre vittem őt, hogy megtudjam kezdeni a kihallgatás menetét. Amikor megérkeztünk a kirendeltségre, újra bemutatkoztam neki Jessy Jay főnyomozó vagyok, jelvényszámom 1283, A kihallgatás során felsoroltam neki a jogait, és részletesen elmagyaráztam, hogyan fog zajlani a továbbiakban az eljárás. Pillie Lilja megértette a helyzetét és együttműködött velem, de a bejegyzetlen cégműködtetés súlyos jogsértésnek minősül. Ennek ellenére nem tanúsított ellenállást, és minden kérdésemre készségesen válaszolt. Ezután elvezettem őt a cellákhoz. A cégellenőrzés során kiderült, hogy Pillie Lilja bejegyzetlenül működteti a vállalkozását, ezért bűnügyi eljárást indítottam ellene. Az ECU beállítása kapcsán végzett tevékenységeiről részletesen beszámolt, és megerősítette, hogy minden munkáját a törvényes keretek között végzi. A bejegyzetlen cégműködtetés miatt megkezdte börtönbüntetése letöltését.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
300.000$

Bizonyíték:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: kotii. és Néma

SpuriaX

Barangoló
2023. 05. 24.
85
143
24
V4 karakter
Jessy Jay Jackson
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Jessy Jay Jackson

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
Jessy Jay Jackson - (Főnyomozó), Narumi Gen - (P. Nyomozó) B-10

Nyomozás dátuma:
2024. 07. 02

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

Szolgáltatás ellenőrzés

Ellenőrzött cégneve:
-

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
-

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Mason Ryder

Előállított személy(ek) neve(i):
Mason Ryder

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
BCM. 100.000$

Nyomozás eredménye (részletesen):
Tierra Robada területén voltam Narumi Gen próbaidős nyomozóval a B-10-es szolgálati kocsival, amikor ECU beállítót kerestünk. Rövid időn belül találtunk is egy hirdetést, amiben Mason Ryder kínálta szolgáltatásait Ryder - ECU néven. SMS-ben felvettem vele a kapcsolatot, és elmondtam neki, hogy épp Tierra Robadában vagyunk a bányáknál. Ryder azt válaszolta, hogy körülbelül 10-15 perc múlva tud fogadni minket, mert épp egy másik autón dolgozik. A szokásos fedősztorival indultunk, miszerint taxis céget alapítottam, és szükségem van egy ECU beállításra a kocsimhoz. Megbeszéltük a találkozó helyszínét, és Ryder a Seering melletti SeeDynohoz kért minket. Odaértünk a B-10-essel, de várnunk kellett még 6-7 percet, mire Mason előjött. Amikor megérkezett, köszöntöttük egymást, és megkérdezte, mire szeretném beállíttatni az ECU-t. Elmondtam neki, hogy a gyorsulásra szeretnék fókuszálni. Megértette, és bement a SeeDyno műhelyébe, hogy elvégezze a beállítást. Narumival körülbelül 20 percet vártunk, mire Mason elkészült és visszatért hozzánk. Odaadta a SeeDyno eredményeket, amelyeket futólag átnéztem, és dicsértem azokat, mondván, hogy nagyon jók. Megkérdezte, hogy biztosan megfelelő-e az eredmény, mire megerősítettem, hogy igen. Ekkor Mason közölte, hogy az ECU beállítás díja 450.000 dollár lesz. Mondtam, hogy rendben, majd elfutottam a közeli automatához, felvettem a szükséges összeget, és visszatértem, hogy kifizessem. Miután átadtam neki a pénzt, elköszönt tőlünk. Ekkor Narumival felvettük a jelvényeinket és elővettük a sokkolóinkat, mert Mason elköszönés után hirtelen futásnak eredt. A hátára céloztam a sokkolóval, ami miatt megállt. Megkérdeztem tőle, hogy van-e számlatömbje, vállalkozói kártyája, illetve bejelentett cége. Mason azt mondta, hogy semmi ilyesmivel nem rendelkezik. Ekkor közöltem vele, hogy rendben, akkor tegye hátra a kezeit, mert letartóztatom bejegyzetlen cég működtetése miatt. Elmagyaráztam Naruminak, hogy bilincselje meg Masont, majd elvezettük őt a TaxiSárga B-10-eshez, ahol beültettük az autóba. Narumi és én is beszálltunk, és elindultunk a kirendeltségre. Amikor megérkeztünk, megkezdtük a kihallgatást. Először felsoroltuk Masonnak a jogait, majd részletesen elmagyaráztuk neki, hogy a tevékenység, amit folytat, cég bejegyzéséhez kötött, és ezért börtönbüntetés jár. Mason megértette a helyzetét. Elmondtuk neki a vádat, valamint a pénzbírságot és a börtönbüntetés időtartamát, amit le kell töltenie. Miután minden tisztázódott, elvezettük őt a cellákhoz, ahol megkezdte a büntetésének letöltését.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
450.000$

Bizonyíték:
 
  • Szomorú
Reactions: Néma

SpuriaX

Barangoló
2023. 05. 24.
85
143
24
V4 karakter
Jessy Jay Jackson
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Jessy Jay Jackson

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
Jessy Jay Jackson - (Főnyomozó), Aiden J Doherty - (P. Nyomozó) B-07

Nyomozás dátuma:
2024. 07. 05

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

illegális munkavégzési tevékenység felkutatása

Ellenőrzött cégneve:
-

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
-

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Xander G Karlson

Előállított személy(ek) neve(i):
Xander G Karlson

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
BCM. 30.000$

Nyomozás eredménye (részletesen):
B-07-essel SeeRing Drag részénél voltam, amikor Aiden P. nyomozó rádiózott nekem, hogy velem-e tarthat a nyomozásban. Igent válaszoltam, majd felvettem őt a kapitányságon. Ezután elkezdtük megbeszélni, hogy mit fogunk nyomozni. Úgy döntöttünk, hogy beépülünk egy munkát adó bányatulaj bányájába, ahol van 1-2 munkavállaló még, és azokat fogjuk ellenőrizni. Találtam is a hirdetések közt egy munkalehetőséget. Elmentünk Supavave-hez, csákányért, és beöltöztünk a bányászathoz megfelelő öltözékbe. Ráírtam SMS-ben, hogy érdekel a munka, és ketten lennénk rá. 10 perc múlva kaptam választ és a bánya címét, írta az SMS feladója, hogy nyugodtan menjünk be, ha odaérünk. Egyből el is indultunk Aidennel a megadott címre, és mikor odaértünk, a bánya ajtaján három bányaengedély volt jelen. Az egyik a tulajé volt, a másik a tulaj bérlőtársáé, a harmadik pedig, akit megnevezhetek, Xander G. Karlsoné volt. Gyorsan, már ott az ajtó előtt leellenőriztük, hogy van-e cége, de nem találtunk bejegyzett céget a nevén. Az SMS-ben azt írták, hogy nyugodtan menjünk be, és így is tettünk. Mikor bementünk, a bánya tulaja, illetve a társa fogadott minket. Elmagyarázta, hogy mi hogy van, 1-2 kérdést feltettünk nekik, hogy az a látszatot keltsük, hogy csak munkások vagyunk. A beszélgetés közt szerepelt az a kérdés, hogy lesz-e munkatársunk, és hasonlók, de nem gyanakodtak. Ekkor a tulaj a társának mondta véletlenül, hogy Xander a főjáraton van. Ez a hír jó volt nekünk, mert akkor így nem kell keresgetni a későbbiekben. A beszélgetés után mozdonyra szálltunk, majd bementünk nagyon mélyen a járatokba. Ekkor a legeslegvégén, több kanyar után és 3-4 perc mozdonyon való utazás után megérkeztünk egy kezdetlen részre, ahol leszálltunk Aidennel, és elmondták, hogy ez a járat az, ezt kell ütni. Kaptunk enni, vizet, majd elkezdtük ütni Aidennel a járatot. A tulaj és társa közben mondta nekünk, hogy ha nincs más, akkor ők mennének is, mondtuk, hogy nincs, és elmentek. Mikor tiszta lett a terep, mondtam Aidennek, hogy öltözhetünk, jelvényt fel. Így is lett. Aztán óvatosan, elkezdtünk futni, körülbelül 5 percet, mire a főbejárathoz értünk. Ekkor egy kanyar sarkából figyeltük, hogy hol lehet a mozdony, és mondtam Aidennek, hogy szerintem mikor ott hagytak minket, akkor jöttek Xanderhez, ott felpakolják a köveket, majd mennek hozzánk, csak ugye mi már nem voltunk ott. Mikor éreztem, hogy mehetünk óvatosan, Glock-19-essel a kezünkben odamentünk a főbejárat elé, majd elkezdtünk befutni, és mire a végére értünk, körülbelül 4 perc volt. Mikor odaértünk, a végére, még a lámpák sem voltak feltéve, és Xander, meg a tulaj társa ott dolgoztak. Ekkor elővettem a fényképezőgépemet, majd csináltam Xanderről 7-10 darab fotót, ahogy dolgozik, és lassan, óvatosan odasétáltunk. Mikor odaértünk, bemutatkoztunk, és mondtam Aidennek, hogy a tulaj társára figyeljen. Ekkor odasétáltam Xanderhez, és tájékoztattam, hogy ellenőrzés, Jessy Jay főnyomozó vagyok a Központi Nyomozó Főosztálytól. Kértem egy számlatömböt, vállalkozói kártyát, de azt mondta, csak bányászati engedélye van, amit a bánya belépésekor az ajtóra kell akasztani. Közöltem vele, hogy ez kevés lesz, és kérdeztem, hogy más akkor nincs is? Azt mondta, hogy nincs. Ekkor mondtam, hogy forduljon meg, és tegye hátra a kezeit. Együttműködő volt. Közben a háttérben a tulaj társa értetlenül állt, nem értette a dolgot. Megragadtam Xander kezét, majd elkezdtünk haladni a főjáraton át kifelé, ami kicsit sok időbe tartott. Mikor a főjárat bejáratához értünk, ott volt a tulaj a gépeknél, és ő sem értette a dolgot. Megköszöntem a tulajnak a munkalehetőséget, és elsétáltunk mellette. A lehető leggyorsabban ki szerettünk volna jutni Aidennel. Kiléptünk a bányából, majd Xandert elvezettük a kicsit arrébb álló B-07-es szolgálati kocsihoz. Elvittük őt a kirendeltségre, majd a kihallgatóban Aident kérdeztem, hogy szeretné-e vezetni a kihallgatást, és mondta, hogy csak fülel egyelőre. Megkezdtem a kihallgatást, kérdeztem, hogy a jogaival tisztában van-e, azt felelte Xander, hogy igen. Kérdeztem, hogy tudja-e ő, hogy miért van itt, azt mondta, nem. Ekkor mondtam neki, hogy hogy is van a dolog, hogy a munkavállalónak kell cége legyen, hogy a bevételt le tudja adózni. Teljes mértékben nem volt tisztában a dologgal, látszott rajta. A kihallgatás végén elvezettük őt a cellába, és bejegyzetlen cég működtetése miatt megkezdte letölteni a börtönbüntetését.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
-

Bizonyíték:
 

SpuriaX

Barangoló
2023. 05. 24.
85
143
24
V4 karakter
Jessy Jay Jackson
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Jessy Jay Jackson

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
Jessy Jay Jackson - (Főnyomozó) B-07-B-10

Nyomozás dátuma:
2024. 07. 05

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

Szolgáltatás ellenőrzés/Egyéb

Ellenőrzött cégneve:
ECU Accuracy

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
1308

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Adam Fraknlin

Előállított személy(ek) neve(i):
Adam Franklin

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
SZKE, HSZK. 147.000$

Nyomozás eredménye (részletesen):
B-07-essel voltam, és kaptam egy SMS-t ECU Accuracy-tól, amire körülbelül egy hete várok. Az előzményekben azt írtam neki, hogy nyitottam egy taxis céget, és ECU-t kéne állítani a kocsimba. Erre kaptam azt a választ egy hét után, hogy tudna fogadni, és hogy szeretném beállítani az ECU-t, és írtam neki SMS-ben, hogy gyorsulásra. Kérdezte Adam, hogy hol tudunk találkozni. Nem írtam még neki, először leellenőriztem a B-07-est, hogy van-e benne ECU, de nem volt, ekkor rögtön a kapitányságra hajtottam, és James őrnagytól kértem segítséget. Elmondtam neki, hogy mi a helyzet, és szeretnék kapni egy kulcsot a B-10-hez, mert abban van ECU, és ezt tudná állítani Adam. Megértette a dolgot, és megkaptam a B-10-hez a kulcsot. Gyorsan a kirendeltségre mentem, ahol egységet váltottam, amit lerádióztam. A B-10-es taxisárga színben volt, ami előnyös volt számomra. Ekkor írtam Adamnek, hogy találkozzunk a Seedynonál SeeRing mellett. Azt írta, 2 perc és ott lesz, és sárga Camaróval lesz ott. Mikor odaértem, ott volt a sárga Camaro, és egy lila is, feltételezem, hogy a társa lehetett. Kiszálltam a kocsiból, és írtam neki egy SMS-t, hogy itt vagyok. Ő is kiszállt, és odasétált hozzám. Felvettem egy laza stílust, ami hatásos volt, és kérdezte, hogy akkor gyorsulásra állítsa? Mondtam, hogy igen, amire ő beült a B-10-be, és bement a Seedynoba ECU-t állítani. Akkor a társa lila Camaróval közelebb jött hozzám, és úgy tűnt, hogy figyel engem. Ekkor elővettem a telefont, és hétköznapiasan viselkedtem. Kicsit arrébb sétálgattam, és mikor a megfelelő távolságban voltam, láttam, hogy az A-206 a közelben van, és gyorsan rádión támogatást kértem tőlük, hogy maradjanak a SeeDyno körül, ha lehetséges. A támogatást megkaptam, és még további egy egység is leparkolt a közelben. Kijött Adam a B-10-zel és kiszállt, átadta az eredményeket. Mondtam neki, hogy ez nagyon jó eredmény stb., és kérdeztem az árat, hogy akkor mennyi is, mert elfelejtettem. Mondta, hogy 350.000$, amit kifizettem. Ekkor balesetmentes közlekedést kívánt, amit megköszöntem, és elkezdett elsétálni. Ekkor elővettem a Glock-19-est, és azért ezt, mert a társa is ott volt kocsival körülbelül 4 méterre tőlem, és azóta is figyelt, tehát a biztonság kedvéért ezt vettem elő. Oda futottam Frankhez, és a többieknek rádióztam, hogy Ütés! Ekkor megjelentek, és ők is kiszálltak a kocsiból támogatásképp. Ekkor mondtam Adamnek, hogy elfelejtett számlát kiadni, és azt is, hogy forduljon meg, és tegye hátra a kezeit. Adam együttműködő volt, megbilincseltem, majd leellenőriztem a kocsiját, ami tiszta volt, és beültettem a B-10-be. A többiektől megköszöntem a támogatást, és a kirendeltségre tartottam Adammel, ahol megkezdtem a kihallgatást. A kihallgatás során felmutattam neki azt a számlatömböt, amelyben magának állított ki számlát ECU beállítás miatt, és az összeg, ami fel volt tüntetve, 12 dollár volt. Majd egy másik személynek is kiállított számlát ECU beállításért, ahol 10 dollár volt feltüntetve. Kérdeztem, hogy ez mi, de a válaszai csak erőlködés voltak, tudta, hogy nincs esélye ezt kimagyarázni. Elmondtam neki, hogy arra használja a számlát, amire való, amire kapta. Csak annak állíthat ki számlát, akinek állította az ECU-t, és a bruttó összeghez a kapott összeget kell feltüntetni, és nem azért kapta a számlatömböt, hogy magának írjon egy számlát 10 dollárokért. Valami katalizátort mesélt még nekem, hogy arra volt kiállítva a 10 dollár. Lezártam az ügyet, és mondtam neki, hogy arra használja a számlatömböt, amire kapta, és pont. Illetve mondtam neki, hogy ÁFA-s számla kiállításának elmulasztása miatt is kap büntetést. A kihallgatás végén látszott Adamon, hogy tudja, hogy nagy bajban van. Ekkor lezártam a kihallgatást, és elvezettem őt a cellákhoz.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
350.000$

Bizonyíték:
 

SpuriaX

Barangoló
2023. 05. 24.
85
143
24
V4 karakter
Jessy Jay Jackson
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Jessy Jay Jackson

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
Jessy Jay Jackson - (Főnyomozó) B-07

Nyomozás dátuma:
2024. 07. 06

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

szolgáltatás ellenőrzés

Ellenőrzött cégneve:
-

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
-

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Floriano Payne

Előállított személy(ek) neve(i):
Floriano Payne

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
BCM. 144.000$

Nyomozás eredménye (részletesen):
A B-07-es egységgel a Los Santosi határ közelében lévő benzinkúton voltam, és itt kezdtem el keresni BCM gyanús személyeket. Találtam is valakit, olvastam a hirdetését, és fuvart vállalt. A hirdető neve Floriano Payne volt. Ráírtam SMS-ben, hogy kéne egy fuvar, ekkor megállt mellettem egy rendőr trafikozni. Azt írta Payne, hogy indul. Megjegyeztem neki SMS-ben, hogy vigyázzon, ha ideér, mert trafiznak. Ezt csak azért árultam el neki, hogy azt az érzést keltsem benne, hogy vele vagyok társként. Megérkezett Payne és még egy személy, aki az anyósülésen utazott. Beültem hátra, és Blueberrybe kértem a fuvart a nagy áruházhoz, ami a zacis mellett van. Elindultunk, és útközben megkérdeztem az elöl ülőktől, hogy damil lehet ott kapni? Ezt csak ilyen trükközésnek használtam. Azt mondták, hogy nem tudják. Mikor odaértünk, kiszálltam, és mondtam a sofőrnek, hogy csak beugrok venni horgászcuccot, és mikor kijövök, visszaülök és vissza kéne vinni. Azt mondta, rendben. Így is volt, beugrottam a boltba, persze nem vettem semmit, kijöttem, és visszaültem. Felmutattam a nálam lévő damilt, ami ilyen eset miatt van csak nálam, és mondtam, hogy mehetünk vissza. Mikor visszaérkeztünk, megkérdeztem, hogy mennyivel tartozom, azt mondták ketten, hogy becsületkassza. Mondtam, hogy rendben, és adtam a sofőrnek 15.000$-t. Ekkor elköszönt tőlem, és felkaptam a jelvényt, mondtam, hogy NAV, és hogy csak a sofőr szálljon ki, mert ellenőrzés lesz. Kiszállt, én is, és kértem tőle a számlatömböt, vállalkozói kártyát, azt mondta, nincs nála. Ekkor mondtam, hogy forduljon meg és tegye hátra a kezét. Ekkor mondta, hogy a nála lévő cuccokat odaadhatja-e a barátjának. Mondtam, hogy először átvizsgálom az autó csomagterét, a ruházatát, és utána, így is volt. Nem találtam semmi illegális eszközt vagy dolgot. Túl sok volt a nála lévő bányászathoz használt cucc, és nem tudta átvenni a barátja, és a kocsiban se fért el. Ekkor közöltem, hogy jó, akkor önnél marad. Rátettem a bilincset, és elvezettem a B-07-hez, majd elindultunk a kirendeltségre. A kihallgatás során kiderült, hogy tisztában van a jogaival, és bevallotta a bűnösségét. Ezért 20% enyhítést adtam neki. A kihallgatás után elvezettem őt a cellába, ahol bejegyzetlen cég működtetése miatt elkezdte letölteni a börtönbüntetését, majd letette az óvadékot.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
15.000$

Bizonyíték:
 
  • Tetszik
Reactions: Juliooo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.