(KNyF - Nyomozati Jelentések) Jessy Jay Főnyomozó

Jessy Jay

Újonc
2023. 05. 24.
67
141
24
V4 karakter
Jessy Jay Jackson
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Jessy Jay Jackson

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
Jessy Jay Jackson - (Főnyomozó) B-16

Nyomozás dátuma:
2024. 07. 22

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

szolgáltatás ellenőrzés

Ellenőrzött cégneve:
Bolt Taxi

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
1431

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Ethan Garcia

Előállított személy(ek) neve(i):
-

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
-

Nyomozás eredménye (részletesen):
Az eset során a B-16-os nyomozati egységgel fuvarozási szolgáltatásokat vizsgáltam. A hirdetések között kutatva találtam rá egy "Bolt Taxi" nevű cégre, amely fuvarozási szolgáltatásokat kínál. Felvettem a kapcsolatot a céggel, és érdeklődtem egy szabad taxi iránt. A válaszukban megerősítették, hogy van elérhető járművük, és megadtam a kiindulási hely koordinátáit. A jármű a megadott helyszínre érkezett, és elszállított a kért helyre, ahol megkezdtük a cég ellenőrzését. Az ellenőrzés során megállapítottuk, hogy a fuvarért felszámolt összeg 9300$ volt, amelyet megfelelően feltüntettek a bruttó összegnél. A számlatömb rendben volt, a cég megfelelően vezette a számlázási dokumentációt. A jármű tiszta és jó állapotban volt, megfelelt a közlekedési és higiéniai előírásoknak. Az érintett személy, aki a fuvarozást végezte, tiszta priusszal rendelkezett, és nem volt szükség ruházatvizsgálatra, mivel nem merült fel semmilyen gyanús körülmény. Az ellenőrzés során nem találtunk semmilyen szabálysértést vagy rendellenességet. A "Bolt Taxi" cég megfelel a vonatkozó előírásoknak, és a szolgáltatásuk rendben van. Az eset további intézkedést nem igényelt, és a nyomozati szakaszt lezártuk.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
9300$

Bizonyíték:
 
  • Tetszik
Reactions: Padawan180

Jessy Jay

Újonc
2023. 05. 24.
67
141
24
V4 karakter
Jessy Jay Jackson
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Jessy Jay Jackson

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
Jessy Jay Jackson - (Főnyomozó) B-16

Nyomozás dátuma:
2024. 07. 22

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

egyéb

Ellenőrzött cégneve:
Luxus Car Rent

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
676

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Anna Rossi

Előállított személy(ek) neve(i):
-

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
-

Nyomozás eredménye (részletesen):
A B-16-os nyomozati egységgel végeztem munkát. Az interneten található hirdetések között böngészve figyeltem fel a "Luxus Car Rent" nevű cégre, amely nagy értékű járművek bérlését kínálja. Úgy döntöttem, hogy álcában leellenőrzöm a céget, és felkerestem a Blueberryben található telephelyüket. A helyszínre érve találkoztam a cég ügyintézőjével, Anna Rossival, aki egy járművel várakozott. Álca részeként érdeklődtem az autóbérlés lehetőségeiről. Rossi készségesen bemutatott a cég garázsában, ahol körülbelül 30-35 autó volt kiállítva. Az álcázott megközelítés után felfedtem valódi kilétemet, és bemutatkoztam Jessy Jay főnyomozóként. Ezt követően megkezdtem a cég hivatalos ellenőrzését. Az ellenőrzés során elkértem a számlatömböt, amelyet átnéztem, és mindent rendben találtam. Nem találtam semmi rendellenes vagy gyanús dolgot a dokumentációban. A vizsgálat során minden adminisztratív és jogi előírásnak megfelelőnek bizonyult. A "Luxus Car Rent" cég működése szabályos, és a vizsgálat további intézkedést nem igényelt.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
-

Bizonyíték:
 
Utoljára szerkesztve:

Jessy Jay

Újonc
2023. 05. 24.
67
141
24
V4 karakter
Jessy Jay Jackson
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Jessy Jay Jackson

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
Jessy Jay Jackson - (Főnyomozó), Tokunaga Satoshi - (Nyomozó) Aiden Cruz - (Nyomozó) B-16, B-10.

Nyomozás dátuma:
2024. 07. 22

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

illegális munkavégzési tevékenység felkutatása

Ellenőrzött cégneve:
-

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
-

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Brian Levi

Előállított személy(ek) neve(i):
Brian Levi

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
BCM. (60% Enyhítés #329)

Nyomozás eredménye (részletesen):
A B-16-os nyomozati egység tagjaként, a B-10-es egységgel együttműködve, célunk volt, hogy BCM-et elkövető személyeket ellenőrizzünk. A nyomozás során Tierra Robada térségében hirdetésekben munkát kínáló személyeket kerestünk, és sikerült is kapcsolatba lépni egy ilyen személlyel. Beépültünk munkásként a helyi bányába, ahol találkoztunk a tulajdonossal és egy másik munkással. A helyszínen végzett ellenőrzés során kiderült, hogy a munkavállaló nem rendelkezik cégbejegyzéssel, a Munkavállalót előállítottuk és az eljárás során együttműködő volt. Az előállított személy esetében Petar Főosztályvezető helyettes úrhoz fordultam, hogy enyhítést kérjek az ügyben. A főosztályvezető helyettes úr 60%-os enyhítést hagyott jóvá az előállított személlyel szemben. A nyomozás és az előállítás után a személyt a megfelelő előírásoknak megfelelően elvezettük a cellába.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
-

Bizonyíték: