Klen Dalton-Zalán jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zalan555

Újonc
Támogató
2022. 12. 09.
6
7
V4 karakter
Spoon Franks
LV karakter
Klen Dalton

x3zePcK.png


IG neved:
- Klen Dalton -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Körülbelül 2017 február óta. -[/COLOR]

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- InGame töltött idő alatt vagyok Ts-en, ami azt jelenti, hogy körülbelül 4-5 órát, hétvégente többet. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Napi 4-5 órát, hétvégente szintén többet. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mivel én úgy érzem, hogy érett vagyok erre a feladatra. Jól tudok másokkal szótérteni, szeretek másokkal beszélgetni, igazából társasági ember vagyok. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Igazából szeretném magam megpróbáltatni, kipróbálni milyen a moderátorkodás, persze ismerősök szerzése miatt is. Megismerni a moderátori mindennapokat. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha nem regisztrált játékos, akkor elmondom neki amit tud csinálni. Ha játszik a szerveren és ismeri a szerver illetve a teamspeak szabályzatot, akkor kikérdezem RP és TS szabályokból. Ha nem tudja, van erre megfelelő szoba TS-en, akkor behúzom oda, és megkérem hogy olvassa át a szabályokat. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szerintem eléggé csapatjátékos vagyok, szeretem az új dolgokat. Szorgalmamat tudnám legfőként adni és a lelkesedésem és a megértőképességem. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Egy-két embert ismerek, de igazából nincs nagyon. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Mivel maximalista vagyok ezért egyértelmű hogy valahol Operátor és S.mod körülre szeretnék eljutni, de tudom hogy ez sok idő és lehet szinte lehetetlen. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megértő/COLOR] -
- Kedves -
- kreatív -

Negatív:
- Hirtelenharagú -
- Haragtartó -
- Néha elpoénkodok komolyabb szituációkat. -

Mennyi idős vagy?:

- 16 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Zalán vagyok, Győr-Moson Sopron vármegyében élek. Jelenleg középsuliban tanulok, autószerelő szakot. Iskola utáni és hétvégi időtöltésem leginkább a gépezés. Ahogy említettem feljebb is, társasági ember vagyok, szeretek új embereket megismerni, beszélgetni velük. Mivel maximalista vagyok, szeretem a céljaimat elérni. Az RP világát 2016/17-ben kezdtem el felfedezni, leginkább kisebb szervereken, de mostanában csak SGS szervereken játszom. Szeretem segíteni az embereket, nem csak itt szerveren, hanem valő életben is. Szerintem hozzám illő feladat lenne a moderátorkodás. -
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2023.02.07. 19:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Néhol vannak hibák a lapodban, de egy esélyt adunk neked.

EDIT: A TS meghallgatás nem sikerült Elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.