Klark Mark -> jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alex1985

Újonc
2021. 02. 16.
16
3
V4 karakter
Josua_Mark
LV karakter
Kray_N_Mark
V2 karakter
Salvatore_Mark
WUv9PAS.png

- A jelentkezés IC része -

- Teljes neve -
Klark Mark

- Születési helye, ideje -
Blueberry 2002.09.21

- Elérhetőség (telefon, email) -
276426

- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszállító/Logisztikai ügyintéző) -
Targoncavezető

- Meséljen magáról minimum 5 mondatot -
Klark Mark a becsületes nevem. 5 éves koromban apukám életét vesztette ugyanis egy rablo banda halálra gázolta. 5éves koromtol kezdve anyámmal éltem és sajnálatos modom ahogy betöltöttem a 14. életévemet elrabolták és megkinozták és ez kitudodott az internet felületére és ev végett arra értem haza az iskolábol fogy öngyilkos lett. 14 éves koromtol nevelőszülőkhöz kerültem és targonca kezelönek illetve karbantartonak és vezetőnek tanultam tovább ahogy megszereztem a szakmai papirt 17 évesen elszöktem a nevelőszülöktöl és elkezdtem élni a saját életemet.

- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -
mint ugyanis mondtam targoncás szakmát végeztem és nagyon értek a targoncához és illetve igy az autokhoz is ezzel szeretnék elhelyezkedni.




- A jelentkezés OOC része -

- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (neved, szabadidős elfoglaltságok stb.) -
Halász Alex vagyok 16 éves szeretek biciklizni 10-es CnC forgácsolo szakmát végzek anyum 2 éve apum 6-7 honapja elhunytak a hugommal,testvéremmel és annak barátnőjével élek egy kis faluban egy családi házban

- Miért jelentkezel hozzánk? -
látom a frakcion és a szabályokon hogy nagyon jók és igazábol én régota szeretnék már egy rendes illegális frakcióba tartozni a jatékon belül

- Milyen karaktert alkotnál a frakcióban? -
igazábol én szeretek vezetni a jatékon belül is jol is tudok ha olyan felszereltségü az auto meg szeretném az atm furási szerepet is betölteni meg pl: egy nagy acioban autovezető lenni

- Mióta játszol a szerveren? (Játszott perc) -
sok szerveren játszottam ezen a karakteren kivül volt itt másik is csak elvesztettem igazábol ha számolhatom ugy akkor szinte 2 és fél éve ismerem a szervert és voltam nagy banjaim jailjeim is benne /icode] [B]- Csatolj egy képet UCP-ről, melyen látszódnak a jailek, a kitiltások, névváltások. -[/B] [icode] https://imgur.com/gallery/o4wet7u

- Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal, illetve mikrofonnal? -
igen

- Van-e ismerettséged a frakción belül? -
nincs

- Elfogadod-e a frakció szabályzatunk minden pontját és ígéred-e, hogy annak megfelelően cselekszel?! (igen/nem) -
igen


 

krsztn

"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"
SzerverAdmin
v2
2019. 07. 05.
314
348
Törökbálint
V2 karakter
Elena P Pawlowski
Szia, Nincs felvétel fórumról. IG van csak.
Helyezhető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.