(KIZÁRVA) [HCO-6-009] Ammar Koci

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MimoaMmar

Újonc
2024. 02. 19.
3
0
LV karakter
Ammar Kocci

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Ammar Koci
Születési ideje: 04/05/1997
Születési helye: Las Venturas Hospital
Neme:
[X] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: +38-76-246-3148
Bejelentett lakcíme: St Belmont, Blueberry
E-mail címe: ammar11k@seemail.com

Állampolgársága: USA, Arab
Beszélt nyelvek: Angol, Arab

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[X] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: -
Betöltött pozíciója: -
Munkakör leírása: -
Távozásának oka: -

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[X] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
-

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[X] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[X] Igen*
[-] Nem
*Ha igen, részletezze: Amikor a városba érkeztem hobbiként rengeteget fém keresőztem, a sok rabló miatt vettem egy kiskaliberű fegyvert, de elkaptak vele, volt időm átgondolni az életem a rácsok mögött.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma !
Olyan rendszer, amiben mindenki arányosan fizeti az adót a saját jövedelméhez képest. Segít fenntartani a társadalmi egyenlőséget és közösségi fejlődéseket, újításokat..


Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
Különbség a kettő között az, hogy a tételadó mindenkit ugyanannyi adó fizetésére kötelez, független a jövedelmétől, míg a proporcionális adózás esetében az adó mértéke a jövedelem százalékában van meghatározva, aki többet keres, többet adózik. A tételadó egyszerű, de nem veszi figyelembe a jövedelmi különbséget. A proporcionális adózás igazságosabb, mert arányosan oszlik el a terhelés.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Márk

Mennyi idős vagy?
18

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
2-3 éve, de kisebb - nagyobb kihagyásokkal, LV-n 2024. februárjában kezdtem el újra játszani.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
16 885

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!

Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!

Milyen karakterekkel játszottál eddig a szerveren? Csatolj képet az UCP névváltási felületedről!

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
-
Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
Az adók beszedésével és adózási törvények végrehajtásával foglalkozik. Útmutatások nyújtása a vállalkozásoknak. Fontos szerepet játszik az adórendszer fenntartásában. Például: 'Jani' hirdeti magát IC, hogy fuvarozást vállal, úgy hogy vállalkozása nincsen, se számlát nem tud adni, az ilyen szabálysértéseket az IRS frakció tagjainak kell kiszűrni.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Sose voltam a frakciók híve, ezért nem voltam frakcióban, de láttam, hogy van tagfelvétel, újabb kihívásokat szeretnék. Szeretem az izgalmas RP szituációkat. A célom az, hogy szerezzek tapasztalatot ezen a téren is, és a legtöbbet kihozzam a frakcióból.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Elkötelezett a munkája iránt, igazságos. Nem ez a nagyon bunkó, flegma. Normális, de a munka a legfontosabb számára.

Account ID:
34566

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Ammar Koci
Kelt: 11/05/2024

 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Ammar Koci!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-6-009] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Ammar Koci!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-6-009] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELFOGADTA!

Megjegyzés: Internal Revenue Service - Academy & Training Office hamarosan megkeresi Önt elektronikus levél formájában.

((Keress meg privátban és egyeztess egy időpontot egy TS3 meghallgatásra! Karakter váltásra számolj az akadémia alatt!))



Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.