(KIZÁRVA) [HCO-5-015] Flavio Hermes

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zolii

Újonc
Támogató
2019. 01. 09.
26
42
Baja
V4 karakter
Sean Beasley
LV karakter
Flavio Hermes
V2 karakter
Max Payton

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Flavio Hermes
Születési ideje: 06/23/1992
Születési helye: USA, State of San Andreas, Las Venturas
Neme:
[X] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: +38769136258
Bejelentett lakcíme: Las Venturas, Boulevard Street, 434
E-mail címe: flavi92@polgimail.com

Állampolgársága: Amerikai
Beszélt nyelvek: Angol(Anyanyelvi), Francia(C1)

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[X] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: Federal Bureau of Investigation (FBI)
Betöltött pozíciója: Supervisory Special Agent
Munkakör leírása: "Irodában": több csoporttal vagy osztaggal a Felügyeleti különleges ügynökség tagja vagy a csoportfelügyelője. "Terepen": 5-10(Vezetőség által meghatározott létszám) különleges ügynökeiből álló nyomozó egységet irányítanak vagy a közvetlen felettesének megbízottja.
Távozásának oka: Megszűntették a szövetségi irodát a városban és akkor nem állt szándékomban a rendőrségi nyomozó osztályhoz csatlakozni.

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[X] Igen*
[-] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
Federal Bureau of Investigation (FBI)

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[X] Nem
*Ha igen, részletezze: válasz

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Az igazságos adórendszer (egyenlő haszonáldozatú elv) egy olyan rendszer, amely az igazolt jövedelemre való tekintettel oszlik el az adózás, magyarán a nagyobb jövedelemmel rendelkezők többet adóznak amíg akik kisebb vagyonnal rendelkeznek ők kevesebbet. Így mindenki hatványosan és igazságosan hozzá tud járulni az állam működéséhez.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
A tételes adózás ahol mindenki ugyan akkora fix(meghatározott) összeget fizet az állam felé, A proporcionális pedig egy olyan rendszer ahol mindenki ugyan akkora fix(meghatározott) százalékot fizet, jövedelméhez mérve az állam felé.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Zoli

Mennyi idős vagy?
24

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
SeeRPG-V2-V3/LV-V4/LV

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
40 501 perc

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!

Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!

Milyen karakterekkel játszottál eddig a szerveren? Csatolj képet az UCP névváltási felületedről!

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
FBI, sima játékosként is benne voltam, majd mikor sima és örök SGH időszakomat töltöttem a szerveren is és ezt követően admin időszakom alatt is folyamatosan a frakció tagja voltam (fejből nem tudom mennyi ideig de kb háromnegyed évet voltam). Sajna miután leadtam az admint megkellett várjam az UB-t ez idő alatt a frakcióban tartottak de miután visszatudtam térni már kezdtem kikopni és a vége felé járva léptem ki.

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
A Szerveren nyílvántartott összes működő magán szervezete és cégek jövedelem, adó és pénzügyi nyílvántartásának rendszerezett ellenőrzése.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Őszinte leszek. A nyomozás ami testhez áll és ha most éppen nem is fegyver és kábítószerrel kell foglalkozni de a cégek nyílvántartása és azoknak az ellenőrzése is saját érzésem szerint hasonlóan jó időtöltéssel szolgálna számomra.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
A régi karakterem hoznám a továbbiakban. Az írottak szerint eljárandó öregmotoros aki a nyomozó képességeit próbálná teljes egészében a mostani feladatára formálni , ezzel maximalitását a lehető legelfogadhatóbb módon érvényesíteni.

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Flavio Hermes
Kelt: 02/04/2024

 
  • Tetszik
Reactions: Horgemendez1224

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Flavio Hermes!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-5-015] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
  • Tetszik
Reactions: Zolii

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Flavio Hermes!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-5-015] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELFOGADTA!

Megjegyzés: Internal Revenue Service - Academy & Training Office hamarosan megkeresi Önt elektronikus levél formájában.

((Keress meg privátban és egyeztess egy időpontot egy TS3 meghallgatásra!))



Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
  • Tetszik
Reactions: Zolii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.