(KIZÁRVA) [HCO-5-012] Sofia Soliver

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bertoold

Újonc
2020. 11. 01.
60
19
V4 karakter
Wilson Soliver
LV karakter
Sofia Soliver
V2 karakter
Nadjovits Nerks

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Sofia Soliver
Születési ideje: 24/06/1995
Születési helye: Las Venturas
Neme:
[-] Férfi
[X] Nő

Telefonszáma: +38-76-154-5152
Bejelentett lakcíme: Las Venturas Motel
E-mail címe: sosoliver@gmail.com

Állampolgársága: Amerikai
Beszélt nyelvek: Angol, Német

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[X] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: -
Betöltött pozíciója: -
Munkakör leírása: -
Távozásának oka: -

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[X] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
--

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[X] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[X] Nem
*Ha igen, részletezze: válasz

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Minden embert egyenlően terhel az adó.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
Ez a módszer mindenhol másként és máshogy van alkalmazva, ország függő. Lényege az a proporcionális módszernek, hogy egy fix százalék van, és akármennyit keres az illető a fix százalékot kell adóznia míg a tételesnél mindenkinek ugyan annyi az adója. Mint említettem ország függő de főként ha egyszerűségre törekednek akkor a tételest fogják használni, bár az egyenlőbb adózásért viszont a proporcionálist.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Bertold/Bobák

Mennyi idős vagy?
16

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
V4-re 2020-ban regisztráltam. Viszont kicsit nagyobb kihagyások következtek, hiszen nem éreztem magam elég érettnek és nem vonzott. 2023-ban kezdtem el ismét v3-on tevékenykedni kisebb kihagyásokkal, viszont v4 kijöttekor elkezdtem ismételten játszani. Nemrégiben tértem át ismét LV-re. Ide 2021-ben történt meg a regisztrációm viszont itt sem tevékenykedtem sokáig. Nemrégiben durván 2 hete kezdtem el ismét tevékenykedni LV-n. Régebben még V2-őn is játszottam, de az nagyon kezdő karrier volt, nem sok játékidőm volt, de kezdésnek egy remek szerver volt.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
Jelenleg 5875

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!

Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!

Milyen karakterekkel játszottál eddig a szerveren? Csatolj képet az UCP névváltási felületedről!

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
Igen voltam már, LVMS-ben tartózkodtam, kilépésem indoka az volt, hogy volt pár ember aki miatt nem éreztem jól magam a csapatban.

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
Fő feladata az adóhivatalnak az adóbevallások ellenőrzése, felülvizsgálása, cégek ellenőrzése, számlák kezelése és felülvizsgálása, cég létrehozások és koordinálások, adó felülvizsgálatok és kiszabások, ezen felül fontos, hogy a rendszert felügyeljék és koordinálják.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Szeretném megtapasztalni a szervezet működését, szeretnék kipróbálni egy rendvédelmi szervezetet és egy csapatban dolgozni. Céljaim közé az tartozna, hogy minél magasabb rangba jussak el természetesen és az is, hogy alosztályokba csatlakozzak, szeretnék minél több részt megnézni és kipróbálni. Még egy olyan frakciót találni ahol aktívan tudok tevékenykedni.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Szeretnék egy bátor és erős nőt rp-zni, aki nem mutatja ki többségben az érzéseit. Fő szempontja a határozottság és a szakmába vetett hite. A legjobb tulajdonsága az, hogy a szakmájának élne. Sokszor hozna olyan döntéseket amiben a szakmáját részesíti előnyben és a magánéletét hátrányban. Kollégáival nem nagyon kommunikál hiszen egy elzárkózott személyiség. Nem lenne vallásos és nem is szereti az ha valaki túl vallásos.

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Sofia Soliver
Kelt: 29/03/2024

 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Ms. Sofia Soliver!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-5-012] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Ms. Sofia Soliver!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-5-012] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELFOGADTA!

Megjegyzés: Internal Revenue Service - Academy & Training Office hamarosan megkeresi Önt elektronikus levél formájában.

((Keress meg privátban és egyeztess egy időpontot egy TS3 meghallgatásra!))



Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
  • Imádom
Reactions: Bertoold
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.