(KIZÁRVA) [HCO-4-014] Vittorio Ferrante

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CRYT3R

Újonc
2019. 01. 11.
15
2
V4 karakter
Francis Boudreaux
LV karakter
Vittorio Ferrante
ird_kicsi.png

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: [Vittorio Ferrante]
Születési ideje: 17/06/1996
Születési helye: [Fairfield-Fairfield Medical Center]
Neme:
[x] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: [+38-76-438-6764]
Bejelentett lakcíme: [Las Ventura,Ferment St. 12/A. ]
E-mail címe: [Vitoferrante@yahoo.com]

Állampolgársága: [amerikai]
Beszélt nyelvek: [angol, olasz]

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[x] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: [San Andreas Sheriff's Department]
Betöltött pozíciója: [Deputy II]
Munkakör leírása: [Első sorban járőrözési, illetve az azzal járó adminisztrációs feladatok. Ez mellett a nyomozati alosztályon teljesítettem szolgálatomat. ]
Távozásának oka: [Szervezeten belüli konfliktus]

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[x] Igen*
[-] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
[A San Andreas Sheriff's Department állományában, 2021 áprilisától egészen szeptemberig, Detecitve II beosztásban.]

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[x] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[x] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[x] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[x] Nem
*Ha igen, részletezze: [-]

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
[Véleményem szerint egy olyan jól és letisztult struktúrával rendelkező rendszer, amiben érvényesül a méltányosság elve. A nagyobb bevétellel rendelkező egyén többet, a szűkebb anyagi jövedelemmel bíró pedig kevesebbet adózik. Ezek mellett fontos, hogy az említett rendszer jól átlátható és flexibilis legyen, az eszközölt változatásokat könnyedén, a bürokrácia útvesztőjében való eltévelyedés nélkül lehessen érvényre juttatni. A korrupció visszaszorítására nagy hangsúly kerüljön.]

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
[Az egykulcsos adózási rendszer lényege, hogy egy meghatározott százalékú adókulcs van érvényben, az pedig a jövedelemtől függetlenül változatlan marad, a kisebb és nagyobb bevételű egyén a jövedelme X százalékát adózza. Szerintem ez egy biztosabb és átláthatóbb rendszert biztosít, mert a levonásra kerülő százalék változatlan marad, a méltányossági tényező is nagyobb ennél, az állam pedig ez által nagyobb bevételhez juthat. A tételes adó lényege pedig, hogy egy adott összeg kerül adózásra, ami viszont nem veszi figyelembe az egyén keresetét, ennek meghatározása és mértéke pedig problémásabb.]

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
[Levi]

Mennyi idős vagy?
[22]

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
[A V1 óta kisebb-nagyobb megszakításokkal, ha jól számolom, akkora idestova 9-10 éve. A Las Venturas szerverre 2018 áprilisában regisztráltam.]

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
[35.587 perc]

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!
[ ]

Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!
[ ]

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
[Igen, voltam. Még az Ian Wernick féle SASD-ban, 2021. februárjától egészen szeptemberig. Az egyetem miatt döntöttem a távozás mellett. Kollégiumba költöztem és ott nem tudtam volna megoldani azt, hogy aktívan tudjak játszani.]

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
[A cégek és azok adóztatásával és nyilvántartásával járó feladatok. Az adózási rendszer betarttatása és az ezzel járó retorziók kivitelezése (pl. adóbehajtás) . A fehérgalléros és gazdasági bűnelkövetők monitorozása és előállítása, nyomozás. ]

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
[Még régebben voltam tagja a szerveren rendvédelmi frakciónak. Nagyon tetszett ez a fajta Roleplay környezet és nagyon kíváncsivá tett maga az IRS ötlete, mert ilyesmivel még nem igazán találkoztam. A frakcióban elsősorban szeretném jól érezni magamat, illetve egy régi, és szeretett karakteremet szeretném új környezetben kipróbálni, ezen kívül még minél több RP szituációban részt venni és egy kicsit visszakerülni a szerver vérkeringésébe. ]

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
[Vittorio egy olasz-amerikai család sarja, a jogi egyetem elvégzése után a Sheriff's Department állományában teljesített szolgálatot. A karakterem egy igazi sokoldalú alak, aki a kötelességtudatán és a precizitása mellett nagyon szeret társaságban lenni. A magas igazságérzettel rendelkező férfi néha picit önfejű, de a társai érdekében képes az alkalmazkodásra. Egy igazi csapatjátékos, azonban egyedül is megállja a helyét a különböző helyzetekben. ]

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Vittorio Ferrante
Kelt: 27/01/2024

 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
ird_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Vittorio Ferrante!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-4-014] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
  • Tetszik
Reactions: olbaP

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
ird_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Vittorio Ferrante!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-4-014] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELFOGADTA!

Megjegyzés: Internal Revenue Service - Academy & Training Office hamarosan megkeresi Önt elektronikus levél formájában.

((Keress meg privátban és egyeztess egy időpontot egy TS3 meghallgatásra!))



Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.