(KIZÁRVA) [HCO-3-005] Timothy Yun

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Matuuss

Újonc
2019. 01. 11.
70
33
V4 karakter
yves rexhollari
LV karakter
sterling callaway
ird_kicsi.png

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Timothy Yun.
Születési ideje: 02/05/1998
Születési helye: Las Venturas.
Neme:
[x] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: +38-76-371-7881
Bejelentett lakcíme: Las Barrancas, Main Street 873.
E-mail címe: tyun989898@gmail.com.

Állampolgársága: Amerikai.
Beszélt nyelvek: Angol, vietnámi.

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[x] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: N/A
Betöltött pozíciója: N/A
Munkakör leírása: N/A
Távozásának oka: N/A

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[x] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
N/A

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[x] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[x] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[x] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[x] Nem
*Ha igen, részletezze: N/A

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Véleményem szerint azt jelenti, hogy minden ember a jövedelméhez megfelelő adót fizet, az igazságos legyen, aki tehetősebb az többet adózzon, és a szegényebbek kevesebbet. Továbbá, az etnikum irreleváns legyen.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a progresszív módon történő (kulcsos) adózás között!
A progresszív adózás azt jelenti, hogy jövedelmed szerint adózol, tehát minél nagyobb a jövedelmed, annál többet kell adózz. Ellenben, a tételes adózás azt jelenti, hogy mindenki ugyanannyit adózik, jövedelemtől független.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Matus vagy Máté.

Mennyi idős vagy?
16 éves vagyok.

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
2017 óta, SeeMTA v2 volt az első szerver amire felléptem, de itt LV-n játszottam sokat, csak elvesztettem a régi accountomat.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
8 339.

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!

Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
LVMS-ben voltam és 2 hetet töltöttem ott el, de nem élveztem ott a társaságot és úgy gondoltam hogy kilépek.

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
A cégek nyomonkövetése, adóbegyűjtés a cégektől, cégek bejegyzése, a feketén dolgozó/dolgoztató emberek lecsukása.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Szeretnék egy kisebb társaság tagja lenni, ahol fejlődni tudok, illetve új embereket megismerni, továbbá még nincs sok tapasztalatom rendvédelemben, ezért is szeretnék jönni mert már eléggé régóta tervezek rendvédelmi frakcióba jelentkezni és úgy gondolom ez a megfelelő számomra. Sokáig ide terveznék, egy karaktert szeretnék itt felépíteni.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Egyelőre ázsiai-amerikai karaktert játszanék, akinek Finance végzettsége van a UCLA egyetemről. Eredetileg egy nagy presztízsű cégnél tervezett dolgozni, amit a nagyapja alapított, de nem vették fel oda, így jutott neki a B opció, ami az IRS. Ázsiai sztereotípiákkal rendelkező férfi, csendes, visszahúzódó, szorgos ámbár eléggé komor és nemtörődöm, illetve kicsit ügyetlen, de nagyon gyorsan tanul és alkalmazkodik a környezethez. Egy ideig ezt a karaktert rpzném, de tervezek névváltást kérni, és ha bekerülök akkor arról is írhatok majd egy rövidebb leírást.

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.



Aláírás: Timothy Yun
Kelt: 21/08/2023

 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
ird_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Timothy Yun!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-3-005] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
  • Tetszik
Reactions: Matuuss és MortyLV

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
ird_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Timothy Yun!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-3-005] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELFOGADTA!

Megjegyzés: Internal Revenue Service - Academy & Training Office hamarosan megkeresi Önt elektronikus levél formájában.

((@LeRoy-t keresd meg privátban és egyeztess egy időpontot egy TS3 meghallgatásra.))





Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
  • Imádom
Reactions: Matuuss
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.