Kitty Scharlk visszaszerelési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Kitty Scharlk

2. Születés helye, dátuma
1990.03.10. San Fierro kórház

3. Bejelentett lakcíme
Santa Maria Beach 10

4. Telefonszáma
jelenleg szervizbe van a telefonom,később adom meg

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2021 decemberében ha jól emlékszem

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
BBO mesterlövész. Főtörzsőrmester( pont akkor szereltem le amikor a zászlóst kaptam volna meg)

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Kaptam egy kihagyhatatlan munkalehetőséget közel a családomhoz

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Régebben is nagyon tetszett ez az egész szakma, s úgy érzem újra beleszeretném vetni magam az akciókba és a sok-sok nyomozásba

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
igen



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Tominak hívnak.21 éves vagyok

2. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
PF felügyelő 2 kb 2 hónap szintén az SGH miatt adtam le (jelenleg pf-es vagyok újra) NNI főtörzsőrmester / BBO mesterlövész kb 2 hónapot. SCCS szerelő SGH miatt leadtam kb 1 hónap után mert úgy volt hogy admin leszek.ORFK 1 hónap őrmester szerettem volna kipróbálni a illegál frakit. LCN kb 1 hét mivel meguntam hogy állandóan fegyházat járom

3. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
igen

4. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
szeretnék újra egy jó csapat tagja lenni,és én eddigis szerettem a nyomozós rp-t. Szeretném a lehető legtovább elvinni

5. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
igen

6. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Kiss Tominak hívnak. 21 éves vagyok jelenleg,de nem sokára töltöm a 22.életévemet. Budapesten élek egy kisebb lakásban. Jelenlegi munkahelyem a Büntetés-végrehajtás (Biztonsági felügyelő). Ahogy letettem az érettségit,azután egyből jelentkeztem a meghirdetett pozícióra. Elvégeztem egy 14 hetes képzést pár hónapja, s azóta itt szolgálok Pesten a fegyházban. Szabadidőm ami van munka mellett azt általában vagy a családdal, vagy pedig a számítógépezéssel töltöm. Jófej,kedves,megértő srácnak tartom magam ,de hát kinek mi a véleménye. Úgy érzem amit szerettem volna elérni,azt nagyjából sikerült is. Van hogy lusta vagyok és nincs kedvem semmihez,de általában ez ritka dolog. Sajnos van bennem is egy hiba mint minden emberben,mégpedig hogy nagyon szókimondó vagyok,s nem szeretem ha megpróbálnak hülyének nézni. Családommal nem igazán ápolok jó kapcsolatot,de hát minden családban vannak viták. Barátnőmmel később majd szeretnék összeköltözni,de ez még a jövő titka. Amit még tudni lehet rólam,hogy általában ha valamibe belekezdek azt a lehető legtöbb odafigyeléssel,és minden erőmmel megoldom. Nem szeretek semmit sem félbe hagyni,hisz az sosem vezet jóra. Sajnos kiskorom óta énis elég sok költözésen vagyok túl,ami mondhatni megviselt. Igazából nem tudom mennyire rossz szokás,de elég sokat szeretek beszélni és van hogy be sem tudom fogni a számat. Nagyjából hirtelen ennyi jutott eszembe így elsőre

7. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/hlXxZk0

8. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/K5FZbU8
 
Utoljára szerkesztve:

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került.
Az Ön lapját elutasítottuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.