Kitört kerekek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lloyd Grenier

Újonc
2019. 01. 19.
9
3
21
V4 karakter
Bryan_D_Wayne
LV karakter
Lloyd Grenier
DEVv4.png

Neved:
< Lloyd Grenier >

Az észrevétel időpontja:
< 2024 06 16 03:24:32 >

Kép, videó, log:
< >

Részletes leírás:
< Drága barátommal mentünk este horgászatból, majd történt egy kis balesetünk, ami azt eredményezte, hogy kitört a jobb hátsó kerék ezért, utunk a szerelőtelep felé indult, de a barátomnak nem volt pénze határra, igy átvettem a kormányt, hogy át tudjunk menni, de amikor beültem a kocsiba, akkor szembesültem azzal, hogy a bal hátsó kerék is kitört, de csak akkor, amikor helyet csereltunk. 5-ös admin azt mondta, hogy ez direkt van igy. Ennek nem igazán látom a realitás alapját. Feltételezzük, hogy elmegy a kocsiba a klima, most akkor tiszteletből kapok még egy hengerfejet is, vagy hogy működik ez? Nem igazán van realitás alapja ennek. Értem én, hogy 50-50 irl-ig, de semmi realitás alapja nincs ennek. >

Egyéb megjegyzés:
< Nincs, köszönöm. >
 

notpet

Zöldfülű
2023. 10. 21.
170
509
peachesandcream.hu
LV karakter
Brian Kaur
Próbálj meg a valóságban kitört (fél)tengellyel ennyit menni. Majdnem kilencvennel mész. Örülj, hogy csak akkor törik ki, ha helyet cseréltek.
 

Lloyd Grenier

Újonc
2019. 01. 19.
9
3
21
V4 karakter
Bryan_D_Wayne
LV karakter
Lloyd Grenier
Próbálj meg a valóságban kitört (fél)tengellyel ennyit menni. Majdnem kilencvennel mész. Örülj, hogy csak akkor törik ki, ha helyet cseréltek.
1. Én az anyósom ültem, közöm nem volt ahoz, hogy a barátom mennyivel ment.

2. Amint a kocsimnak lesz ilyen problémája, mindeféle képpen kiakartam próbálni, csak is miattad, mert nem szoktam eleget túráztatni üresben.

3. Mivel script engedi, igy gondolom lehet és lehet azzal jönni, hogy script azt is engedi, hogy helycserénél kitörjön a másik kerék is, de azt is meglehet irni script-be, hogy akkor ne lehessen elindulni az autóval, de azzal eléggé lehet hátráltatni a playereket, illetve rontani a játék élményüket, viszont hozzá szoknának a playerek ahoz, hogy ha kitörik a féltengely, akkor nincs más út, mint autómentőt hivni. Illetve gondolom nincs tervbe se a vezetőségnek, illetve a fejlesztőnek hátráltatni a playereket.

Szimplán nincs logika abban, hogy ha valami tönkre megy, akkor a másiknak is tönkre kell mennie.
 

notpet

Zöldfülű
2023. 10. 21.
170
509
peachesandcream.hu
LV karakter
Brian Kaur
1. Én az anyósom ültem, közöm nem volt ahoz, hogy a barátom mennyivel ment.
Mindegy, a lényeg, hogy a kocsi elég gyorsan ment.

2. Amint a kocsimnak lesz ilyen problémája, mindeféle képpen kiakartam próbálni, csak is miattad, mert nem szoktam eleget túráztatni üresben.
Nem kell halál komolyan venni, elég csak arra gondolni, hogy félig kitört tengellyel menne-e? :)

A harmadik pont teljesen abszurd és értelmetlen, nem arról van szó engedi-e a script, hanem szerettek volna egy reális közlekedési fizikát létrehozni, sikerült is.

Szimplán nincs logika abban, hogy ha valami tönkre megy, akkor a másiknak is tönkre kell mennie.
Szerintem pont, hogy logikus az, ha kilencvennel mész egy félig kitört tengellyel, majd a másik oldala is megrogyik egy idő után, ez szerintem logikusabb nem is lehetne.(y)
 

uncut gem

Lelkes fórumhasználó
2022. 11. 20.
401
2 158
V4 karakter
Valentino Joko
LV karakter
Avon Carver
Mióta bejött az új mod ez így van. Ez nem bug, feature.
 

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
719
952
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Mivel a kerekek úgy müködnek a játékban, hogy párban vannak, így ha az egyik sérül, akkor idővel a másik is fog.

Ez nem bug, ez így van kitalálva.

Ezt zárom.
 
  • Tetszik
Reactions: Kon
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.