Kiszállás bugoltatás.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Steve Ross >

Ötleted:
< A kiszállás bugoltatás megoldása. >


Megjegyzés:
< Nagyon régóta probléma az a szerveren hogy szándékosan, véletlen megtörténik az hogy kibugoltatjuk a kiszállást. Aláírom, nagyrészt nem tehet a játékos arról hogy kibugoltatja. Stresszhelyzet van, ideges és megtörténik még akkor is ha nem szeretné. Állítólag kijavították ezt a hibát de valamiért mégis meglehet csinálni. Szeretnék rá egy olyan megoldást keríteni ami véglegesen megoldja ezt a problémát. Vagy töröljük el a szabályt vagy pedig akkor csináljuk meg normálisan. Ha bárkinek van ötlete hogy hogyan tudjuk megoldani nyugodtan írja le. Szerintem senki se lenne boldog ha ezért kapna 5 órát , mert ideges volt és akkor vette elő a fegyvert amikor még tartott a kiszállás anim.. >
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Az biztos, hogy nem kéne törölni. Még az 5 óra hagyján, de ha utolsó esélyes a személy akkor meg ban. Rá kell fektetni a hangsúlyt arra, hogy figyeljenek az emberek a kiszállásra.

Megoldási ötlet:
Lehetne egy olyat csinálni, hogy aki észrevette magán hogy bugoltatva szált ki, akkor az egyből visszaül az autóba, ha nem akar szankciót, hiába lövik, vagy esetleg meg is ölik közben. De nem mindegy a 15 perc afk, vagy a több száz perces jail, esetleg ban, aki olyan.
 
Utoljára szerkesztve:

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Nem akarok okoskodni meg semmi ilyesmi de többször is átnéztem a szabályzatot+ctrl+f el is kerestem(mielőtt ezt az üzenetet megirtam), de én nemigazán találtam semmiféle bugoltatás szabálypontot a v2 szabályzatában.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Az lehet hogy nincs beleírva, de az biztos hogy tilos!
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.