kiszállás bugoltatás

Szerintetek maradjon a szerveren ez a "bug"?


  • Összes szavazat
    19
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< alcopone crimi >

Ötleted:
< ennek a dolognak a tiltása. >

Megjegyzés:
< Szerintem a legnagyobb fszság, ami most bent van a szerveren. Mindenkinek jobb lenne, ha ez a dolog nem lenne bent. (ez az én meglátásom) HSZ formájában lehet érvelni. >
 

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Igazán? Több odafigyelést? Tényleg, nagyon sok odafigyelést igényel az, hogy megnyomd mondjuk a kettest, ezután pedig célozzál a jobb klikkel.
Pörgősebbé, az tuti. Amikor körül vesz 2 rendőr kocsi, mind full tele rendőrökkel, aztán egyszerre kibuggoltatják magukat, és az FPS-em ledroppol 20-ra 50-ről, és reagálni nincs időm az egész szituációra.
 
Utoljára szerkesztve:

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Ameddig olyan helyzetek vannak, hogy a rendőrök kétszáz méterre vannak tolunk, majd odahajtanak kozvetlen mellenk, es buggoltatva ledaralnak minket, nem tudom mifele keppen kene elkeruljem az esetet.//telo
 

boriszV2

Írnok deák
2019. 01. 10.
646
221
V2 karakter
boris hudson
Sziasztok! Csak támogatni tudom @makaveLi ötletét! Én rendvédelmi szerv tagja vagyok és nap mint nap tapasztalom hogy az illegálosok buggoltatva szállnak ki, én ezt személy szerint nem használom! Az viszont idegesítő hogy még le se nyomtam az F gombot te már le is vagyok darálva a buggoltatva szállás miatt szerintem ez egy MTA ból eredő "előny" amit az a személy kap amit akinek hamarább sikerül ezt kihasználni! Csak támogatni tudom az ötletet!
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion
te maradja csondbe inkabb, hasznalni mar ugyse fogod soha tobbet

Az ilyesfajta hozzászólást lehetne mellőzni. Kulturáltan is hozzá lehet szólni bárki véleményéhez. Ezért most nem szankcionálok de ne forduljon elő ilyesmi mégegyszer.

Köszönöm a megértést és a figyelmet.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nos nem vagyok sem rendvédelmi tag sem illegálos de így kívülről egyenlőre egy olyan kérdést tudok feltenni amelyen bármikor bármeddig tudok gondolkodni ezügyben: Mióta lehet a szerveren bármilyen bugot kihasználni? Eddig akiről tudok hogy valamit buggoltatott (pl. kamionos munka) azt már nem látni fent a szerveren , nyilván nem véletlenül.
Mint kívül álló erre azt tudom mondani , hogy aki buggoltatás nélkül nem tud "győzni" vagy játszani az miért játszik ? Szerintem ezt ki kellene javítani és az ötleted támogatom!
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Alapvetően nem értem miért szabad. Bugoltatásnak van írva az ötletbe és még senki sem vitatta hogy ez bug-e vagy sem. Regisztrációkor elfogadod hogy nem használsz ki bugot és/vagy terjeszted.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X és makaveli

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
csináltam egy szavazást, az átláthatóság kedvéért, hogy ki is támogatja és ki nem..
 
  • Tetszik
Reactions: Beny és Nauiki

Rapid

danteclan👑
2020. 04. 18.
391
613
Sopron
V4 karakter
Rapid D Dante
LV karakter
Rapid D Dante
Ha nem is szedik ki, de akkor lehessen büntetni mivel ez kicsit néha unfair a felek között.
 
  • Tetszik
Reactions: makaveli

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Elég szomorú, hogy ennyien akarják a szerverre, mivel még mindig egy bugnak számít, de ha ez kell a népnek, akkor egészségre.
 

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
Bármit is teszel a szabályt nem fogják elkerülni. A játékosokban reflex szerűen bent van az, hogyha szükséges már kiszállás közben előveszik a fegyvert.
Magában nem lenne egy rossz dolog ha ezt behoznák viszont kivitelezhetetlen, ugyanis nem mindenki tudja felvenni az adott helyzetet, szituációt.
Nem lenne elég bizonyíték rá, hogy az "elkövető" adminjailbe kerüljön.
Részben tudom támogatni, mert irreális mikor valakinek a fején lóg autója és közben lövi amit kell.
Részben meg támogatni se tudnám a leírtak alapján.
 

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
Sok szituacióban hasznos, szerintem nem akkora nagy bugoltatas, illetve ha ezt kivennék akkor stopanimozna mindenki, én személy szerint nem támogatom a kivételét/betiltását.
 
  • Imádom
Reactions: Esli
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.