KisMettyu jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Foka

Az év Globális Moderátora | 2023
Támogató
2022. 07. 17.
153
134
Szeged
V4 karakter
Aaron M Doherty
- InGame neved -
Matthew Butterworth.

- Előző fórum neveid -
Bábül
MatthewV2
Daniel013

- Mióta játszol a szerveren -
2022 nyara óta játszok.

- Naponta mennyi időt töltesz a fórumon -
Mivel megvan nyitva folyamatosan, ezért azt mondanám, hogy "egész nap", de akkor nézek rá mikor intézek valamit, emellett random nézegetni is szoktam a topicocat.

- Miért válasszunk be téged a csapatba -
Azért, mert megbízható, aktív ember vagyok. Emellett ismerem a fórumot, könnyen betudnék illeszkedni a modik közé.

- Miért szeretnél a csapathoz tartozni -
Szeretném magam kipróbálni egy komolyabb, több felelőséget igénylő feladatkörben, illetve érdekel, hogy milyen itt fórumon moderátornak lenni. Ezek mellett az is érdekel, hogy hogyan tudok ennek a feladatnak eleget tenni.

- Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát és eligazodását -
Azzal kezdeném, hogy 3 szerverhez van fórum, ezek között tud tevékenykedni. Ez után legelőször a fórum, és szerver szabályzatra hívom fel a figyelmét, hogy azt olvassa át, és amennyire tudja tanulja meg. Esetleg, ha valami konkrét dolog, vagy téma érdekli az illetőt, akkor linket küldök neki a topicról. Elmagyaráznám, hogy hogyan tud böngészni, utánakeresni a dolgoknak, plédául egyes témákhoz kulcsszavak, stb.

- Ismertséged a teamen belül -
Pexy-t ismerem, a TS moderátor, illetve régebbi szerverrel kapcsolatos események miatt is, Alax a leaderem PF-be, Fatmarcoval beszéltem már 1-2x, persze nem mondanám, hogy legjobb haverok lettünk, de szerintem jól kijönnénk. ;)

- Mutasd be magad egy 5-10 mondatban -
Sziasztok, Huba a nevem, de jobban szeretem, ha Matthewnak szólítanak. Legfőbb elfoglaltságom a gépezés, mivel nagyon szeretek játszani. Főleg MTA-zok, de szoktam egyéb játékokkal is játszani. Küzdő sportra járok, egészpontosan karatézok, emellett hobbiként szoktam ping-pongozni és focizni is. Szeretek jókat enni és főzni is de nem vagyok egy séf, viszont amit eltudok készíteni az mindig nagyon jól sikerül. Szegeden élek a családommal, barátkozó, jófej srácnak tartom magam.

Kérdések

- Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a fórumot -

A legfontosabbakat mondanám el neki:
- Unban felület -
- Hírdető részleg -
- Panaszkönyv -
- Frakciók -
Ezek után, a helyes téma létrehozást, és ahhoz tartozó dolgokat magyaráznám el. Pl. lapok kitöltése stb.

- Szerinted miért fontos a minden hónapban történő moderátor értékelés? -
Azért fontos, mert szerintem egy moderátornak tudnia kell, hogy mit csinált jól és mit nem. Emellett, ha valamit jól csinált akkor a dicséret is jól esik az embernek, ezáltal még több kedvel, és nagyobb lendülettel végezheti a munkáját. Persze van amikor ennek az ellentettje történik és elront valamit, erről is fontos szólni a tagnak, nehogy elkövessen egy hasonló, hibát, illetve kis/nagyobb kellemetlenséget is tud okozni, ha valamit elront az illető.

A legjobb barátoddal együtt kerültél be a csapatba, a barátod megszegte a moderátori szabályzatot, mivel régóta ismeritek egymást, ezért megkért, hogy ne mondd el a vezetőségnek, mit cselekszel?
Először megnézném, hogy milyen hibát vétett. Amennyiben nem egy súlyosabb, vagy nagyobb hiba, ami következménnyel jár, akkor megbeszélném vele, hogy ilyet többet ne csináljon. Viszont, amennyiben mégegyszer előfordulna hasonló eset, vagy súlyosabb hiba, akkor szólnék a vezetőségnek.

- Mi a feladata szerinted egy Globális Moderátornak -
Szerintem, a moderátorok feladata, a topicok kezelése és ezek rendben tartása, illetve ezek alatt lévő beszélgetések (Ha van) felügyelete. Kezdő playerek segítése, elhelyezkedése fórumon.
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
979
1 290
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Szia- szia. A lapod összeszedett, letisztult és igényes. Szerintem a kérdésekre adott válaszaid mindenre kiterjedtek, nem sok és nem is kevés. Esélyesnek gondollak, viszont bizonyítani is kell majd. Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Foka

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Meggyőztél minket a lapoddal, te is kapsz egy esélyt a csapatban.
Elfogadva, 09.30 (szombat) 16.30-ra várunk TS-en a szóbeli meghallgatásra.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.